Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Коментирай тази скандална хореография на 1:08 :3fdb8960598fa63e:

Опит за twerk ли долавям ?

На този концерт е жестока!

Не знам какво беше направила преди да излезе на сцена, но просто разби. Всяко движение, всяко подвикване - всичко на ниво!

Искам Яни на Super Bowl! :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче, така като се замисля, много сериозна липса на дисциплина у Камелия, с изтичането на тази новата песен.

 

Последният тъкъв случай беше "Фалшива кожа"....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче, така като се замисля, много сериозна липса на дисциплина у Камелия, с изтичането на тази новата песен.

 

Последният тъкъв случай беше "Фалшива кожа"....

 

Нали и Неповторим излезе предвреме ? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали и Неповторим излезе предвреме ? :)

 

Не помня да е излизал преди клипа. Ако нещо е излизало през тези години е било качвано от нея самата и Цветин, но не и като сега, от посетител в клуб. Това е характерно преди всичко за такива като Анелия, Андра, Преса и т.н. които нямат търпение да си представят новите неща преди датата на клипа...

Link to comment
Сподели в други сайтове

То няма коя да е друга, освен Галена. Само тя и Цветелина работят с него, не вярвам да е втората.

 

Николета Лозанова, Гери Никол и Мария също работят с него. :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо, Гери Никол беше казвала някъде, че подготвя нещо ново. Но не ми се вярва да е тя, надали ще остави яката дупара така да си отиде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо, Гери Никол беше казвала някъде, че подготвя нещо ново. Но не ми се вярва да е тя, надали ще остави яката дупара така да си отиде.

 

Щом Стенли го е публикал, по-скоро е Галена. Защо Гери-Никол да се публикува в тази тема?

Имаме нужда от нов клип на Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче, така като се замисля, много сериозна липса на дисциплина у Камелия, с изтичането на тази новата песен.

 

Последният тъкъв случай беше "Фалшива кожа"....

 

 

То това не е изтичане. Изтичане е да не пее никъде дадена нейна песен и да се появи в нета преждевременно...

 

Като изпее песен в клуб, то е ясно, че още след 20 минути ще е в интернет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом Стенли го е публикал, по-скоро е Галена. Защо Гери-Никол да се публикува в тази тема?

Имаме нужда от нов клип на Галена.

Определено.

 

Дано е на "Мина ми" :feminist_en:

 

*знам, знам, няма да е*

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...