Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Според SG и Калин не се очаква скоро такава. :confused:

 

Тя, ако не е тайна, от какво се издържа? Доколкото знам, все още е студентка и не работи, дори по нещо с геология.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя, ако не е тайна, от какво се издържа? Доколкото знам, все още е студентка и не работи, дори по нещо с геология.

Има по 1-2 участия в месеца.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето така се прави... Сегашните коври да се учат

https://www.instagram.com/p/BP2a6K7AZHm/

пак стари песни :mf_surrender:

 

защо не пее Неповторим,Минута Живот..

 

добре че пее под 2500 лв иначе нчма да има участия

Link to comment
Сподели в други сайтове

пак стари песни :mf_surrender:

 

защо не пее Неповторим,Минута Живот..

 

добре че пее под 2500 лв иначе нчма да има участия

Честно ти не си наред!!! Върви се прегледай, че от толкова песни на Галош то е изветрял мозъка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи и гледах интервю в Сигнал от периода когато пусна "Престъпно" и каза , че има цял албум , даже и заглавна "На прага на сърцето ми" по текст на Теньо Гогов ..кво ги прави тия песни тази жена нз...

Ама малко си противоречи , не може да си толко голям бизнес разбирач и да си така непоследователен !

2015 - Неповторим -ок получи се, след това Дай го двойно чак септември, и накрая "Добре дошла ", поне направи опити издаде продукция.

 

2016 -'' Минута живот" и само това ...

 

Все ми е тая, просто не обичам когато някой е силен само на думи ....защото накрая излиза , че тя си е хитра.....прави си пари със старите песни...и говори колко много разбира от бизнес , а не прави нови неща .., щото не става цял живот само Луда по тебе, на никой не му се яде само БОБ! smile.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко пъти ще се постава един и същ коментар ? Разбрахме, че си гледал интервюто в сигнал!

 

Камелия нали към 2017 е все още действащ изпълнител!?

 

Тогава, защо натрапва 20 год , "Луда по тебе" , ми след като издаваш там понякога и нови песни-що не пусне клип от тях...Аз я харесвам, но наистина писва !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето така се прави... Сегашните коври да се учат

https://www.instagram.com/p/BP2a6K7AZHm/

Така се прави да... така ще направи и Преслава , ако изпее "Дяволско желание" ... Така ще направи и Анелия -"Само мене нямаш" , Мария-"Спомен", Ивана-"Вик" ... това са песни, които всеки знае. Да вземе да излезе с някоя от новите (дори не им знам името) да видим как и какво ще направи. Иначе Пайнер нищо не й бил дал, много зле били нещата ... добре,че сега е по-добре и вади хит след хит. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои хора само си копират старите коментари, аман! Скучни бяхте и първия път!

 

Забелязвате ли, че напоследък толкова нищо не се случва в чалгата, че в сайта на Планета споделят информация за предстоящи и минали участия, сякаш обявяват нещо революционно - участия в Приказките, дискотеки Планета Пайнер и др. Вече и на малкото се радват.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ИЗБРАХТЕ: Нелина

 

И така, тук следва логичният въпрос: Къде е Ивелина Колева в тази, със сигурност, по-реална класация? Та нали беше лидерът в смешката "Изборът на зрителя" в сайта на "Планета"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

ИЗБРАХТЕ: Нелина

 

И така, тук следва логичният въпрос: Къде е Ивелина Колева в тази, със сигурност, по-реална класация? Та нали беше лидерът в смешката "Изборът на зрителя" в сайта на "Планета"...

Била е в бакалията да закупи хляб Добруджа.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ИЗБРАХТЕ: Нелина

 

И така, тук следва логичният въпрос: Къде е Ивелина Колева в тази, със сигурност, по-реална класация? Та нали беше лидерът в смешката "Изборът на зрителя" в сайта на "Планета"...

Много странна класация ... как може в надпревара за Фолклорна песен на 2016 да участват Преслава и Ивелина Колева, чиято песен е от 2009 ...

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ИЗБРАХТЕ: Нелина

 

И така, тук следва логичният въпрос: Къде е Ивелина Колева в тази, със сигурност, по-реална класация? Та нали беше лидерът в смешката "Изборът на зрителя" в сайта на "Планета"...

РЕАЛНАТА песен победител е -''Тежко мина младостта " на Райна и МФГ Годлево!

 

Това е песента на стари и млади , скъсаха я от въртене по радиата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така се прави да... така ще направи и Преслава , ако изпее "Дяволско желание" ... Така ще направи и Анелия -"Само мене нямаш" , Мария-"Спомен", Ивана-"Вик" ... това са песни, които всеки знае. Да вземе да излезе с някоя от новите (дори не им знам името) да видим как и какво ще направи. Иначе Пайнер нищо не й бил дал, много зле били нещата ... добре,че сега е по-добре и вади хит след хит. :3fdb8960598fa63e:

На всички тея им видяхме приемите по-концерти и по-участия.

Разликата е голяма.

Плюс това Камелия пее и Минута живот и Неповторим на участия. Това че е качила видео на най-големия и хит, проблем ли е?

Кво да направи жената че, Луда по тебе не писна на хората, като други песни и че 20 години след издава ето и, където и да я изпее срутва всичко ?!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Случайно забелязах, че Нека да е тайно не излиза в канала на Планета , когато ги сортирам по популярност, а клипа е почти с 12 милиона... и 40 000 лайка, което е рядкост за поп фолк клип... Сякаш умишлено е е махнат, за да не мине на ИЗдислав глупостите. Последните 2-3месеца гледанията рязко спаднаха, а коментарите и лайковете не... Този фики...

 

Онези, които я определяха като сезонен хит, не им се получи прогнозата. Продължават да я трошат по клубовете и всеки ден се радва на нови коментари и лайкове в тубата.

 

 

Илиян и Alex P с дует.

Oт къде ти е инфото. Горкия Алекс П. Не го очаквах от него.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Случайно забелязах, че Нека да е тайно не излиза в канала на Планета , когато ги сортирам по популярност, а клипа е почти с 12 милиона... и 40 000 лайка, което е рядкост за поп фолк клип..

 

Лайковете са само и единствено заради Галин

На Египет Фараона има 55 000 лайка с 14 милиона, както и Парата има 13 милиона с 41 000 лайка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лайковете са само и единствено заради Галин

На Египет Фараона има 55 000 лайка с 14 милиона, както и Парата има 13 милиона с 41 000 лайка

И Парата ако хвана и Нека да е тайно не излизат сред най популярните... БАхти машинациите.

 

 

Най-красивата песен ....

 

Благодарим ти, Галена! :hug:

Красива е не благодарение на Галена, а благодарение на ДесиСлава. Ако Галена сама я беше изпяла щеше да зафичи некой мазен отсвир като в Дай ми още на Анелияа. Благодарностите са изцяло за ДесиСлава в тази песен. Тя я прави. Галена е като беквокал, да не кажа , че е просто спонсор на проекта...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Парата ако хвана и Нека да е тайно не излизат сред най популярните... БАхти машинациите.

Красива е не благодарение на Галена, а благодарение на ДесиСлава. Ако Галена сама я беше изпяла щеше да зафичи некой мазен отсвир като в Дай ми още на Анелияа. Благодарностите са изцяло за ДесиСлава в тази песен. Тя я прави. Галена е като беквокал

Глупости, песента е правена за Галена. Така,че Деска да се радва че участва в толкова яка песен. Със сигурност е най-доброто, от както е в Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...