Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Евала, че е решил да 'реагира' на най-доброто от Преслава в последните няколко години.

Но начина, по който се опитва завоалирано да намекне, че не е впечатлен... :roll1: А при сравнението с Галена и Яница дори си няма на представа какво е направил. :1000 (29):

Той просто търси някакви скандални неща в клиповете - при Преслава няма такива.

Виж като видя Фики гол в "Бум" със смешните гащи каква истерия беше - сигурен съм, че свърши минимум три пъти :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той просто търси някакви скандални неща в клиповете - при Преслава няма такива.

Виж като видя Фики гол в "Бум" със смешните гащи каква истерия беше - сигурен съм, че свърши минимум три пъти :3fdb8960598fa63e:

Остави itsdro

Кажи ти колко пъти свърши?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остави itsdro

Кажи ти колко пъти свърши?

Аз изпитвам по-голяма неприязън към анаболната маймуна, отколкото към Галена - шансът да се случи нещо подобно е нулев :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не смятам, че този кафеникав Скерлевски клип е най-добрият й клип в последните години. Една "Аматьорка" е хиляда пъти по-добре.

Не говоря за най-добър клип, а като цяло за проект- песен, клип... А за мен лично е най-доброто й видео след "Лудата дойде".

 

Той просто търси някакви скандални неща в клиповете - при Преслава няма такива.

Виж като видя Фики гол в "Бум" със смешните гащи каква истерия беше - сигурен съм, че свърши минимум три пъти :3fdb8960598fa63e:

Е, в това видео и Преси се опитва да е 'разголена' и 'еротична'... :1000 (29): Но като цяло на нейните клипове винаги им липсва нещо, за да са баш на нивото на някои като Галена.

 

Браво! :notworthy: Ето това е коментар достоен за уважение, без злоба, посочващ както добрите, така и лошите страни. А не плюенето на някакви комплексирани същества, които ги е яд, че не са вървежни колкото чалгарките.

Именно. Данчето винаги си е била една от най-обективните. Не се влияе от наложеното мнение за нещо- говори реално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не говоря за най-добър клип, а като цяло за проект- песен, клип... А за мен лично е най-доброто й видео след "Лудата дойде".

Е, в това видео и Преси се опитва да е 'разголена' и 'еротична'... :1000 (29): Но като цяло на нейните клипове винаги им липсва нещо, за да са баш на нивото на някои като Галена.

Не е нито гола, нито с лампа между краката, нито се прави на клоун :1000 (29):

Иначе трябваше да направи реакция на "Няма да ти пиша" - подозирам, че ще му хареса :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е нито гола, нито с лампа между краката, нито се прави на клоун :1000 (29):

Иначе трябваше да направи реакция на "Няма да ти пиша" - подозирам, че ще му хареса :3fdb8960598fa63e:

Тя в "Няма да ти пиша" изглежда доста по-нахакана, но се съмнявам и това да му хареса, щом дори "На тебе не отказвам" с полуголия хубавец не го грабна... :1000 (29): Преслава да направи вече видео с някоя лампа между краката- време е! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно виждаш какво пускам в другата тема. :3fdb8960598fa63e:

Беше ми любима като бях малък, но чак вчера я намерих.

Май е гръцки кавър.

Абе от както един потребител (Нено май беше) постна Жадна монахиня и Шепа грях не съм спрял да слушам Мая, бахти яките песни :1000 (29): Най-вече тази, Щом си мъж и Шепа грях... но не само де, доста готини песни имат, дори си мисля, че ако се се кавърдисат, някои от тях може и да станат по-успешни и от преди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе от както един потребител (Нено май беше) постна Жадна монахиня и Шепа грях не съм спрял да слушам Мая, бахти яките песни :1000 (29): Най-вече тази, Щом си мъж и Шепа грях... но не само де, доста готини песни имат, дори си мисля, че ако се се кавърдисат, някои от тях може и да станат по-успешни и от преди.

Слушай тази:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:3fdb8960598fa63e:

Хахаха лидерката мачка с тв версия.

Между другото Мина ми и гарантирам поне 6-7 милиона до лятото.

 

Последната седмица Мина ми има с близо 100к по-малко (510k до 425k). С това темпо едва ли ще достигне и 4 милиона.

А Преса от 130к, падна на 105к.

 

И двете песни ще увяхнат скоростно след като пуснат нови песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори itsdro не харесва видеата на Преслава

Сравняваше я с Галена и Яница

Много скучна реакция

Да, за това песента все още фактор по дискотеките , след повече от година от излизането й.

Много по-добре скучни клипове от колкото тези на Яница и Галена-с лампи,слузести субстанции и прочие.

За какво са ми скъпи клипове , след като песните им се забравят след 5 месеца?

На Яница "Върнах ти го" си беше хит и без скандалния клип.А "В 5 ми звънни" ми се вижда доста недооценена,въпреки хубавия клип.

Галена изобщо няма да коментирам-песните й са въздух под налягане къде са "мегахитовете" - "Пантера","Стара каравана","Хавана Тропикана"?Отдавна са забравени , въпреки че имат скъпи клипове,а Хаваната е наистина на ниво.

П.С. Реагирал ли е на "И на всички като тебе"?Определено ще е впечатлен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...