Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

 

Кво стана с тва цигане :1000 (1): А Славена?

Като гледам така, Касъмови са загубили 19379173913 изпълнители... а бяха приятни години между 2007-2013 за тях.

Декември като ходих на една кръчма в Студентски град пееха с Еми Стамболова, сигурно е по кръчмите някъде. Те между другото всички нереализирани чалгарки са там. Валентина Кристи и Саранди в При шопите, Еми Стамболова и Славена в Роден край, Люси в Блазе.

 

https://www.facebook.com/Kamelia.Official.B...55856772714546/

 

Меле, коментирай любимката ти :*

С хит на 20 години , а го пеят все едно е излязал днес !!!

Това е емблемата на жанра, като кажеш пусни ретро чалга всеки се сеща за Камелия- Луда по тебе. И след 20 години ще се пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, за това песента все още фактор по дискотеките , след повече от година от излизането й.

Много по-добре скучни клипове от колкото тези на Яница и Галена-с лампи,слузести субстанции и прочие.

За какво са ми скъпи клипове , след като песните им се забравят след 5 месеца?

На Яница "Върнах ти го" си беше хит и без скандалния клип.А "В 5 ми звънни" ми се вижда доста недооценена,въпреки хубавия клип.

Галена изобщо няма да коментирам-песните й са въздух под налягане къде са "мегахитовете" - "Пантера","Стара каравана","Хавана Тропикана"?Отдавна са забравени , въпреки че имат скъпи клипове,а Хаваната е наистина на ниво.

П.С. Реагирал ли е на "И на всички като тебе"?Определено ще е впечатлен.

Точно така, на Галена песните никой не ги помни, но на Преслава мегахитовете все още звучат! :yes: :bag:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Декември като ходих на една кръчма в Студентски град пееха с Еми Стамболова, сигурно е по кръчмите някъде. Те между другото всички нереализирани чалгарки са там. Валентина Кристи и Саранди в При шопите, Еми Стамболова и Славена в Роден край, Люси в Блазе.

Това е емблемата на жанра, като кажеш пусни ретро чалга всеки се сеща за Камелия- Луда по тебе. И след 20 години ще се пее.

Иконата !! Да треперят ! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно така, на Галена песните никой не ги помни, но на Преслава мегахитовете все още звучат! :yes: :bag:

Въртят се последните й песни,което е нормално за всяко актуално име,но забелязвам как повечето й песни през годините,спрягани за мегахитове са тотално забравени.Имам клипове и приятели със снапчатове и инстаграм ,които също ходят по дискотеки и мога преспокойно да те уверя , че "На тебе не отказвам" и "Моето слабо място" си се въртят още и хората им се кефят.Както се кефят и на "Пей,сърце".Но интересно ми стана защо спряганите за мегахитове изброени от мен песни не се пускат вече?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въртят се последните й песни,което е нормално за всяко актуално име,но забелязвам как повечето й песни през годините,спрягани за мегахитове са тотално забравени.Имам клипове и приятели със снапчатове и инстаграм ,които също ходят по дискотеки и мога преспокойно да те уверя , че "На тебе не отказвам" и "Моето слабо място" си се въртят още и хората им се кефят.Както се кефят и на "Пей,сърце".Но интересно ми стана защо спряганите за мегахитове изброени от мен песни не се пускат вече?

Вземи се разкарай вече , че си смешен/на

Да не мислиш че "мегахитовете" на двете к*рви от аватара ти ги пускат по дискотеките ? :D

Много ясно, че на Галена ще се избухва и те уверявам, че от "Спри ме" до днес почти всички песни на Галена ги пускат редовно :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вземи се разкарай вече , че си смешен/на

Да не мислиш че "мегахитовете" на двете к*рви от аватара ти ги пускат по дискотеките ? :D

Много ясно, че на Галена ще се избухва и те уверявам, че от "Спри ме" до днес почти всички песни на Галена ги пускат редовно :)

Няма какво да се разкарвам.Видяла съм и съм чула с ушите си , че ги пускат.И аз мога да те уверя като студентка доста често посещавам дискотеките и ми прави впечатление , че на Галена песните са прехвалени и недълготрайни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/Kamelia.Official.B...55856772714546/

 

Меле, коментирай любимката ти :*

С хит на 20 години , а го пеят все едно е излязал днес !!!

 

Така е с Луда по тебе, Ти си и още 2-3. Ама какво е положението с песните й, излезли днес? Викам е тука ме заби с "МИнута живот", ама... :mf_surrender:

 

БТВ... врънкайте я вашта чипровска мастия да пуска песни покрай Гласът... не 1, а повече. Ивана като беше там много силно й се получи. Златен, Точка 18 и там които пусна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въртят се последните й песни,което е нормално за всяко актуално име,но забелязвам как повечето й песни през годините,спрягани за мегахитове са тотално забравени.Имам клипове и приятели със снапчатове и инстаграм ,които също ходят по дискотеки и мога преспокойно да те уверя , че "На тебе не отказвам" и "Моето слабо място" си се въртят още и хората им се кефят.Както се кефят и на "Пей,сърце".Но интересно ми стана защо спряганите за мегахитове изброени от мен песни не се пускат вече?

Нормално да въртят старите песни на Преслава, новите като не стават за нищо. Все нещо трябва да й въртят DJ-ите. :dontknow: Галена няма такъв проблем - има си Пей сърце и Урагана. И аз мога преспокойно да те уверя, че старите й песни се помнят. Винаги когато излизам, звучи Хаваната и хората й се кефят. Та не знам къде не се пускат. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последната седмица Мина ми има с близо 100к по-малко (510k до 425k). С това темпо едва ли ще достигне и 4 милиона.

А Преса от 130к, падна на 105к.

 

И двете песни ще увяхнат скоростно след като пуснат нови песни.

Тя Преси на петия ден увяхна, дано по-скоро пусне нещо силно като "Няма да ти пиша", че положението е... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално да въртят старите песни на Преслава, новите като не стават за нищо. Все нещо трябва да й въртят DJ-ите. :dontknow: Галена няма такъв проблем - има си Пей сърце и Урагана. И аз мога преспокойно да те уверя, че старите й песни се помнят. Винаги когато излизам, звучи Хаваната и хората й се кефят. Та не знам къде не се пускат. :dontknow:

Хаха не ставали новите й песни,за това и "Няма да ти пиша" се върти.Урагана го пускат по 1 път на вечер от много време, а на Деси и Анелия ги въртят по два пъти.В Плаза Варна не ги пускат тези песни на Галена,явно е доста пропаднала дискотека :whistling: На Деса "Две сърца" е по-голям фаворит от Урагана и новия пореден кавър на Галена. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално да въртят старите песни на Преслава, новите като не стават за нищо. Все нещо трябва да й въртят DJ-ите. :dontknow: Галена няма такъв проблем - има си Пей сърце и Урагана. И аз мога преспокойно да те уверя, че старите й песни се помнят. Винаги когато излизам, звучи Хаваната и хората й се кефят. Та не знам къде не се пускат. :dontknow:

Проблема при песните на Преслава е съвсем друг, уважаеми Галенови, тя Преслава мощна дискотечна песен от "Кажи здравей" няма, всичкото е в някакво минорно темпо, та дори една "Аматьорка" е някак бавна и мудна. Преслава, ако пусне истинска дискотечна тупалка, ще набара голям хит. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха не ставали новите й песни,за това и "Няма да ти пиша" се върти.Урагана го пускат по 1 път на вечер от много време, а на Деси и Анелия ги въртят по два пъти.В Плаза Варна не ги пускат тези песни на Галена,явно е доста пропаднала дискотека :whistling: На Деса "Две сърца" е по-голям фаворит от Урагана и новия пореден кавър на Галена. :whistling:

Плаза Варна ли е единственото място, където пускат чалга в БГ? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Плаза Варна ли е единственото място, където пускат чалга в БГ? :mf_surrender:

+Avenue club,The Cult(Chaspik),Showroom Русе,Nght club Soho Разград,Планета Пайнер Разград съм посещавала ама какво ли разбирам аз :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха не ставали новите й песни,за това и "Няма да ти пиша" се върти.Урагана го пускат по 1 път на вечер от много време, а на Деси и Анелия ги въртят по два пъти.В Плаза Варна не ги пускат тези песни на Галена,явно е доста пропаднала дискотека :whistling: На Деса "Две сърца" е по-голям фаворит от Урагана и новия пореден кавър на Галена. :whistling:

Предлагам ти следващия път, в който отидеш в Плаза Варна, да изкараш всички песни, които дж-ят е решил да пусне за вечерта и заедно да направим разбор кои песни са хитове за цялата страна и кои не. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е с Луда по тебе, Ти си и още 2-3. Ама какво е положението с песните й, излезли днес? Викам е тука ме заби с "МИнута живот", ама... :mf_surrender:

 

БТВ... врънкайте я вашта чипровска мастия да пуска песни покрай Гласът... не 1, а повече. Ивана като беше там много силно й се получи. Златен, Точка 18 и там които пусна.

 

Няма ли да се спреш поне през 2017-та? Станаха ти вече 5-6 години в безплодно плюене на най-голямата в чалгата евър - Камелия. Не разбра ли, че тази не могат да я сринат, не могат да я уязвят, не могат да я изтрият с гумичка и това се случва въпреки любимата ти тема "You Tube"? Знам, че нямаш кръв от яд, че You Tube не е онова, за което ни го представяше толкова години. Камелия затова е велика пич, защото без основният елемент, за налагане на музика в чалгата днес (каналите в тубата), Камелия затвори устата дори на такива като теб. Дерзай, чалгата не е това, което ти се ще на теб. Все още не е виртуална реалност, а натурална.

 

Иначе, в чалгата не се случва нищо ново, освен гавра с Фикрет Стораров.... :roll1:

 

Чалгар се изгаври с Фики

Link to comment
Сподели в други сайтове

+Avenue club,The Cult(Chaspik),Showroom Русе,Nght club Soho Разград,Планета Пайнер Разград съм посещавала ама какво ли разбирам аз :whistling:

:roll1:

Ем не си посетила всички дискотеки, кръчми и домашни купони в страната, та да казваш с такава сигурност какво се помнело и какво не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последната седмица Мина ми има с близо 100к по-малко (510k до 425k). С това темпо едва ли ще достигне и 4 милиона.

А Преса от 130к, падна на 105к.

 

И двете песни ще увяхнат скоростно след като пуснат нови песни.

В момента гледания са паднали доста като цяло. Анелия на първо място е със 661к - това са едва по 94к на ден.

 

Мен няколко неща ми направиха впечатление:

 

1) Анелия изкара най-големия си хит в ютуб ерата на попфолка. 6 седмици номер 1 - ако гледаме само чалгата, 7. Като гледам и няма друга да застане на първо място от песните в момента. Не знам какво се очаква в идните седмици, но е твърде възможно да закове и 10 седмици на първото място.

 

2) "Хабиби" най-вероятно се държи на гледания извън България - Турция и ко. Напълно невъзможно е българската публика да смята, че към 26-ти януари 2017 това е 4-тия най-голям български хит. Невъзможно. Ако всички песни продължават да decline-ват, като нищо ще отиде пак на първо място, което ще е абсурдно.

 

3) "Мина ми" с някаква мижава ТВ версийка вече 3 седмици е в топ 5. Не се сещам в последно време това да се е случвало.

 

4) "Без теб" е най-големият провал на Преслава в кариерата ѝ. Едва 5 (!!!) седмици, прекарани в топ 50, като тази седмица вече е аут. Развитие: 5 - 22 - 26 - 30 - 41 - аут. Дори "Зависима" на Джена прекара 6 седмици в топ 50, от които първата на 4-то място, втората - на 10-то. Друг удачен пример - "Да ти олекне" на Галена - 8 седмици в топ 50, 2 седмици в топ 10, макар и с пик на 7-мо място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Ем не си посетила всички дискотеки, кръчми и домашни купони в страната, та да казваш с такава сигурност какво се помнело и какво не.

Посетила съм достатъчно , за да изкажа мнението си :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

+Avenue club,The Cult(Chaspik),Showroom Русе,Nght club Soho Разград,Планета Пайнер Разград съм посещавала ама какво ли разбирам аз :whistling:

 

Откакто си се регнала, не спираш да хейтиш по Галена. Мнението ти в коша!

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента гледания са паднали доста като цяло. Анелия на първо място е със 661к - това са едва по 94к на ден.

 

Мен няколко неща ми направиха впечатление:

 

1) Анелия изкара най-големия си хит в ютуб ерата на попфолка. 6 седмици номер 1 - ако гледаме само чалгата, 7. Като гледам и няма друга да застане на първо място от песните в момента. Не знам какво се очаква в идните седмици, но е твърде възможно да закове и 10 седмици на първото място.

 

2) "Хабиби" най-вероятно се държи на гледания извън България - Турция и ко. Напълно невъзможно е българската публика да смята, че към 26-ти януари 2017 това е 4-тия най-голям български хит. Невъзможно. Ако всички песни продължават да decline-ват, като нищо ще отиде пак на първо място, което ще е абсурдно.

 

3) "Мина ми" с някаква мижава ТВ версийка вече 3 седмици е в топ 5. Не се сещам в последно време това да се е случвало.

 

4) "Без теб" е най-големият провал на Преслава в кариерата ѝ. Едва 5 (!!!) седмици, прекарани в топ 50, като тази седмица вече е аут. Развитие: 5 - 22 - 26 - 30 - 41 - аут. Дори "Зависима" на Джена прекара 6 седмици в топ 50, от които първата на 4-то място, втората - на 10-то. Друг удачен пример - "Да ти олекне" на Галена - 8 седмици в топ 50, 2 седмици в топ 10, макар и с пик на 7-мо място.

То зависи от самите гледания, не толкова от местата - "Без теб" вече има гледанията на "Зависима", а излезе 3 месеца след нея. До 2-3 седмици ще мине и "Да ти олекне".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

П.С. Реагирал ли е на "И на всички като тебе"?Определено ще е впечатлен.

Реагира. :1000 (29): Но още в началото каза, че не обича страшни неща, въпреки което цялостно клипа му хареса и неведнъж изтъкна колко е яка Десислава и колко хубаво пее. Но не можел да разбере защо преследвала хубавият мъж, какво толкова ѝ бил направил. :1000 (29):

 

 

Мен най ме кефи накрая, когато крещи 'Бягай, бягай'... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента гледания са паднали доста като цяло. Анелия на първо място е със 661к - това са едва по 94к на ден.

 

Мен няколко неща ми направиха впечатление:

 

1) Анелия изкара най-големия си хит в ютуб ерата на попфолка. 6 седмици номер 1 - ако гледаме само чалгата, 7. Като гледам и няма друга да застане на първо място от песните в момента. Не знам какво се очаква в идните седмици, но е твърде възможно да закове и 10 седмици на първото място.

 

2) "Хабиби" най-вероятно се държи на гледания извън България - Турция и ко. Напълно невъзможно е българската публика да смята, че към 26-ти януари 2017 това е 4-тия най-голям български хит. Невъзможно. Ако всички песни продължават да decline-ват, като нищо ще отиде пак на първо място, което ще е абсурдно.

 

3) "Мина ми" с някаква мижава ТВ версийка вече 3 седмици е в топ 5. Не се сещам в последно време това да се е случвало.

 

4) "Без теб" е най-големият провал на Преслава в кариерата ѝ. Едва 5 (!!!) седмици, прекарани в топ 50, като тази седмица вече е аут. Развитие: 5 - 22 - 26 - 30 - 41 - аут. Дори "Зависима" на Джена прекара 6 седмици в топ 50, от които първата на 4-то място, втората - на 10-то. Друг удачен пример - "Да ти олекне" на Галена - 8 седмици в топ 50, 2 седмици в топ 10, макар и с пик на 7-мо място.

Джена имаше по-малка конкуренция, Галена с "Да ти олекне" също, и двете песни са пуснати в слаби моменти. Преслава си пусна песента в топ сезона и в топ месеца като цяло. И, да, провал е и то голям, дано пусне хит час по-скоро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано не виждам какво би спасило Преслава този път, едвали следващата песен ще е по-добра от това. Предавания и да обиколи - файда няма, ако смени имиджа - ако пак се изруси и разковри само ще загуби. Изключвам шанса песента да е тотален хит, защото тя такава песен от Режима не е имала, всичко друго след това е ставало хит поради стечение на обстоятелствата, а не защото то е толкова изключително, че да гръмне за една нощ. Хубав и скъп клип също го изключвам като вариант, тя скъп клип от 2009 няма. Положението е Титаник при нея, очертава се Джена номер 2 и ако продължи да се лигави и не се стегне - ще задмине и Джена, и Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...