Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И този ли концерт е презаписван? Има доста несъвпадения с любителското клипче от концерта. Първо на истинския лайв влиза с 1-2 секунди по рано в куплета, после допуска една грешка като се повтарят ледена студена, студена ледена, а на тв версията няма нищо такова.

Отделно на втория куплет на лайва спира да пее на "той след нея тича" и също така се провиква преди края на припева, а на тв версията си пее. На концерта вика "недей ходи Гале", а на клипа от канала си го пее както е на текста :mf_surrender: Ето защо бавят концертите по 1 месец, докато всички си презапишат фалшивите изпълнения.. трябва време за замазване на излагациите :)

100%

Целия концерт беше оправен, а на него и Галя много личи. Пайнер потъпкват собствените си принципи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам предвид сега от дозаснемането и качването веднага, ни настървиха пак с новите визии. :dizzy: Не се изнервяй на Яни, бързо ще излезе, щом е само смяна на кадри с други!

Е тя намерила къде да снима - в проклетото мазе :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз още вчера ви го казах това

И ето сега в мазето дори заключена, снима кадри докато пикае и с**е.

Тя затова е в мазето, как си я представяте на минус 10 градуса навън така клекнала? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбрах кой е измислил Вилислав да направи фючъринг с Издислав. Георги Гюзелов бил автор на гениалната идея 😀 😀 Той беше пуснал и секс снимките на Денис и много други скандали

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярвам че още към края на другата седмица ще я пуснат. Нарочно казват през февруари, за да очакваме още повече. Днес наистина направиха БУМ и успяха да скандализират с тези кадри и мисля че Яница ще гърми другата седмица, а и щом е доснимала ще монтират кадрите за 1 ден макс!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истинска кралица! :3fdb8960598fa63e:

И ремиксът е готин. Голям хит беше.

За 25 години на сцена ще е яко още един голям концерт, като тоя път може да пробва и с друга зала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ремиксът е готин. Голям хит беше.

За 25 години на сцена ще е яко още един голям концерт, като тоя път може да пробва и с друга зала.

 

Време и е за Арена Армеец ! ;)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ремиксът е готин. Голям хит беше.

За 25 години на сцена ще е яко още един голям концерт, като тоя път може да пробва и с друга зала.

 

Дано да е в Арена Армеец, сигурен съм че ще събере повече хора отколкото на последната Пайнерска масовка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, че нещо, ама другата седмица влизаме във февруари... за какво чакане мрънкате при Баница?

Според мен ще пуснат на 2ри или 3ти. Подозирам. Също тогава очаквам и новата на Александрова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Грам не й е време. Едва ли ще я напълни.

По-скоро като направи 30 години на сцена - тогава.

То напълването зависи от много фактори. Щом Графа и компания могат, може и тя. :)

Не опира толкова дали да е на 30-тата година или по-рано, а до репертоара, който ще пусне до тогава.

Ясно е, че старото творчество надделява, но трябва да има и хитове от последните години, а това вече трудно се постига принципно.

Следващия път със сигурност трябва да изпее един куп други песни, които пренебрегна на последния концерт. За "Нека останем приятели" и "Откраднат миг" явно не иска да поднови правата - Димчо Делев ми каза, че не ги пипа, понеже е отворен за договаряне, и само защото са й едни от визитните картички, не ги е презаписал досега, както направи с "Протегни ръце, вземи ме" за Джулия.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори itsdro не харесва видеата на Преслава

Сравняваше я с Галена и Яница

Много скучна реакция

Евала, че е решил да 'реагира' на най-доброто от Преслава в последните няколко години.

Но начина, по който се опитва завоалирано да намекне, че не е впечатлен... :roll1: А при сравнението с Галена и Яница дори си няма на представа какво е направил. :1000 (29):

 

Кралицата се изказа! Много обективно мнение!

Йорданка Христова: Чалгата ще я има, грешката там е в якото пренасищане

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала, че е решил да 'реагира' на най-доброто от Преслава в последните няколко години.

Но начина, по който се опитва завоалирано да намекне, че не е впечатлен... :roll1: А при сравнението с Галена и Яница дори си няма на представа какво е направил. :1000 (29):

 

Кралицата се изказа! Много обективно мнение!

Йорданка Христова: Чалгата ще я има, грешката там е в якото пренасищане

Не смятам, че този кафеникав Скерлевски клип е най-добрият й клип в последните години. Една "Аматьорка" е хиляда пъти по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво! :notworthy: Ето това е коментар достоен за уважение, без злоба, посочващ както добрите, така и лошите страни. А не плюенето на някакви комплексирани същества, които ги е яд, че не са вървежни колкото чалгарките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...