Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

 

#3 в набиращи популярност :Vishenka_05:

 

Има нещо гнило обаче, давам дислайк, рефершвам и дислайка го няма. Не мърдат от 20. :helpsmilie:

 

WTF?! Бяха 3656, дадох лайк - станаха 3567, рефрешнах. Лайка го нямаше, но пак бяха 3567, дадох пак лайк - дислайковете станаха 19, рефрешнах – лайковете станаха 3568, дислайковете пак 20. КАКВО СЕ СЛУЧВА?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшни ботове са. А преди години като издаваха албум, пускаха един сингъл от него с видео и всичко приключваше.

 

Продажбите сега не са като преди години, затова. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първото интервю с Елена, след като спря да пее:

http://www.btv.bg/video/shows/cool-t/video...-parisheva.html

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ойй, милата ми, как си личи, че иска да се върне. :( :Vishenka_05:

Ами да се върне, кой я спира :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето за тази двойна гуша се биха сума ти фолк певици почти цяло десетилетие.

 

ivon-na-aneliia-i-koko-dinev-s-13-ti-rojden-den-vijte-kak-go-otpraznuva-1.jpg

 

Хубаво е да знаеш, че визията не е всичко. :aj:

Мани бе .. как такива жени , претендиращи и имащи се за големи имена могат да си легнат до такова нещо ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мани бе .. как такива жени , претендиращи и имащи се за големи имена могат да си легнат до такова нещо ..

 

Чувал съм да казват, че Коко имал голямо обаяние и чар наживо. Може това да ги е привлекло. При всички положения има много по-хубави и по-млади с пари, ако до това опират нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен не са си лягали с него заради парите или заради "чара" му :1000 (29): Имаше 3-4 години, в които цял Пайнер си легна с него. Така ли се свършиха богатите, че само с него?! Имал е нещо общо с Пайнер според мен.

 

А вие познайте коя държи по 50-60 000 на ден с песен от Октомври :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чувал съм да казват, че Коко имал голямо обаяние и чар наживо. Може това да ги е привлекло. При всички положения има много по-хубави и по-млади с пари, ако до това опират нещата.

Жени като Анелия, Емилия и Нелина какво обаяние са намерили в него ..

Единствено в портфейла му има обаяние и може би това , че е бил гъст с Митко Димитров и са им уреждали по нещо ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти я прокле, а и тя след няколко дни ще пусне нова песен, не е честно :mf_surrender:

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Какво общо има това, че ще пуска нова песен, която все още никой не е чул с факта, че гледанията на "Хубаво" се сринаха?

 

На твоя страна бяха концерта, който й вдигна гледанията, Нова Година и всички именни дни, които минаха и които предстоят. И пак, братче, няма да стане работата.

 

ПС: Аз вече записах песента (за всеки случай) :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...