Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Eмануела, Теда Ломска и Галин спукват телефона на Димитров от сега за прословутите награди... пък си мислете, че всичко ще бъде като миналите години. Тази година наградите ще са още по голяма пародия без Галена, Цветелина и др.

Кой друг няма да ходи?

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Без Теб" днес с 40к гледания... тежки времена за Преслава и феновете...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Без Теб" днес с 40к гледания... тежки времена за Преслава и феновете...

Забелязваш ли как всярчески се опитва да популяризира песента с разни ПР статийки :3fdb8960598fa63e: Богиня!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязваш ли как всярчески се опитва да популяризира песента с разни ПР статийки :3fdb8960598fa63e: Богиня!

 

Да, чак на мен ми стана досадно.. днес пак излезе статия как Криско и Мария Илиева и харесват снимките. :D

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Без Теб" днес с 40к гледания... тежки времена за Преслава и феновете...

Ами тотално се е изчерпала откъм идеи клетата ... колко пъти вече се опитва да реанимира "Моето слабо място"? Първите два-три пъти се получи, но след това - изобщо. Защо не направи някоя меланхолична песен в умерено темпо, от рода на "Откакто те познавам"? Там съм сигурен, че има по-голям шанс за хит.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тотално се е изчерпала откъм идеи клетата ... колко пъти вече се опитва да реанимира "Моето слабо място"? Първите два-три пъти се получи, но след това - изобщо. Защо не направи някоя меланхолична песен в умерено темпо, от рода на "Откакто те познавам"? Там съм сигурен, че има по-голям шанс за хит.

 

Да, и аз се замислих тези дни, че ще е хубаво да направи някоя балада. Ако осъзнае, че ще е по-добре да прави музика, която на нея ѝ харесва, отколкото да се опитва да уцелва винаги хит, нещата биха се получавали, и то без такива изкуствени реклами, статии и т.н.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Eмануела, Теда Ломска и Галин спукват телефона на Димитров от сега за прословутите награди... пък си мислете, че всичко ще бъде като миналите години. Тази година наградите ще са още по голяма пародия без Галена, Цветелина и др.

Емануела ще е с Дует

Ломската сигурно с Дискотечен хит, защото не върви пак да вземе Прогрес

Галин трябва да е Певец........и да го спукват и да не го спукват, не знам за какво пищят повече

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, и аз се замислих тези дни, че ще е хубаво да направи някоя балада. Ако осъзнае, че ще е по-добре да прави музика, която на нея ѝ харесва, отколкото да се опитва да уцелва винаги хит, нещата биха се получавали, и то без такива изкуствени реклами, статии и т.н.

 

Ама тя тая песен няма хито заряд. Изобщо звучи адски безвкусно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, и аз се замислих тези дни, че ще е хубаво да направи някоя балада. Ако осъзнае, че ще е по-добре да прави музика, която на нея ѝ харесва, отколкото да се опитва да уцелва винаги хит, нещата биха се получавали, и то без такива изкуствени реклами, статии и т.н.

Ама то самата тя не знам дали изобщо е вярвала, че "Без теб" ще стане хит :mf_surrender: Това "дано на тебе да ти е по-добре" лично мен ме дразни, повтаря се сто пъти, а от наслагването на пет слоя гласове, те заболи главата в крайна сметка. Клипът също не се одобрява масово, колкото и да пропагандират, че бил на високо ниво. Отделно, че чета в Ютуб пак заподозряха, че щом пуска проект през декември, един вид си капарира голямата награда. Пълна дупка е тоя проект, да си беше останала с "Няма да ти пиша" до след наградите най-добре.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

c7ada7153fc7dcfa.jpg

 

Какво..........?! Какво й става на Емилия? :scratch:

 

:roll1:

Майко мила, ужассссссссссс!!!!

Много я харесвам, нооо е направо нелепа откъм стил в последно време! Някой да я вразуми, че не е истина как се излага просто

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Майко мила, ужассссссссссс!!!!

Много я харесвам, нооо е направо нелепа откъм стил в последно време! Някой да я вразуми, че не е истина как се излага просто

 

Вече се притеснявам, че нещо е мръднала.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето как реално трябва да се разпределят наградите така, че за всички желаещи да има нещо и същевременно да присъства и обективност, каквато може да върне добрия имидж на тази церемония (изключвам Галена, защото не знам дали Митко ще ѝ даде нещо след тези гръмки изказвания и след като тя на практика няма да присъства в залата да си вземе наградите):

 

Концертна сцена - Фики

Клубна сцена - Галин

Успехи зад граница - Емануела - тук я слагам по една необсъждана досега логика- участието в Биг Брадър, което според мен е било гледано и от много българи в чужбина, а защо не и от чужденци

Дискотечен хит- Ня'а проблем/Калифорния - тук ми е трудно да преценя коя певица би надделяла пред шефа, но Емилия както не се интересува от награди навярно ще е Теди

Баладичен хит - В друг живот

Прогрес - Яница

Албум - Is This Love

Най-гледан клип в Ютуб/ Най-гледан изпълнител в Ютуб- не съм сигурен как точно се казваше категорията, но тук вече ще си е или Пей сърце, или Галин

Видеоклип - И на всички като тебе

Артистично присъствие - Преслава, Няма да ти пиша

Дует - Не ме заслужаваш

Песен - Гот ми е

Певец мъже - Галин

Идол мъже - Фики

Певица жени - Анелия

Идол жени - Деси Слава

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето как реално трябва да се разпределят наградите така, че за всички желаещи да има нещо и същевременно да присъства и обективност, каквато може да върне добрия имидж на тази церемония (изключвам Галена, защото не знам дали Митко ще ѝ даде нещо след тези гръмки изказвания и след като тя на практика няма да присъства в залата да си вземе наградите):

 

Концертна сцена - Фики

Клубна сцена - Галин

Успехи зад граница - Емануела - тук я слагам по една необсъждана досега логика- участието в Биг Брадър, което според мен е било гледано и от много българи в чужбина, а защо не и от чужденци

Дискотечен хит- Ня'а проблем/Калифорния - тук ми е трудно да преценя коя певица би надделяла пред шефа, но Емилия както не се интересува от награди навярно ще е Теди

Баладичен хит - В друг живот

Прогрес - Яница

Албум - Is This Love

Най-гледан клип в Ютуб/ Най-гледан изпълнител в Ютуб- не съм сигурен как точно се казваше категорията, но тук вече ще си е или Пей сърце, или Галин

Видеоклип - И на всички като тебе

Артистично присъствие - Преслава, Няма да ти пиша

Дует - Не ме заслужаваш

Песен - Гот ми е

Певец мъже - Галин

Идол мъже - Фики

Певица жени - Анелия

Идол жени - Деси Слава

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Говориш за обективност и си сложил Деса в 3 категории, а Теди А - в една :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето как реално трябва да се разпределят наградите така, че за всички желаещи да има нещо и същевременно да присъства и обективност, каквато може да върне добрия имидж на тази церемония (изключвам Галена, защото не знам дали Митко ще ѝ даде нещо след тези гръмки изказвания и след като тя на практика няма да присъства в залата да си вземе наградите):

 

Концертна сцена - Фики

Клубна сцена - Галин

Успехи зад граница - Емануела - тук я слагам по една необсъждана досега логика- участието в Биг Брадър, което според мен е било гледано и от много българи в чужбина, а защо не и от чужденци

Дискотечен хит- Ня'а проблем/Калифорния - тук ми е трудно да преценя коя певица би надделяла пред шефа, но Емилия както не се интересува от награди навярно ще е Теди

Баладичен хит - В друг живот

Прогрес - Яница

Албум - Is This Love

Най-гледан клип в Ютуб/ Най-гледан изпълнител в Ютуб- не съм сигурен как точно се казваше категорията, но тук вече ще си е или Пей сърце, или Галин

Видеоклип - И на всички като тебе

Артистично присъствие - Преслава, Няма да ти пиша

Дует - Не ме заслужаваш

Песен - Гот ми е

Певец мъже - Галин

Идол мъже - Фики

Певица жени - Анелия

Идол жени - Деси Слава

Доживяхме да гласим Преси за награда, свързана с клип :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Говориш за обективност и си сложил Деса в 3 категории, а Теди А - в една :roll1:

Десислава има 4 песни, от които два големи хита, един среден хит и най-успешната самостоятелна балада за последните няколко години, задава се и още една балада. Теди има 2 песни, от които един голям хит и един среден хит, евентуално и албум. Съвсем очевидно първата е на по-високо стъпало.

И тъй като ми е леко гузно че Галка не я сложих никъде :D ако Митко реши да ѝ дава награди, навярно ще е нещо за гледаемостта в Ютуб + Видеоклип за МамаУраган. За двете най-главни не мисля, че има шанс.

 

Доживяхме да гласим Преси за награда, свързана с клип :3fdb8960598fa63e:

Това е защото не виждам какво друго могат да ѝ дадат... :1000 (29): А и погледите и движенията ѝ в Няма да ти пиша са незаменими! Но ако на ДС не й дадат Клип... сори, тази статуетка е за нея... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето как реално трябва да се разпределят наградите така, че за всички желаещи да има нещо и същевременно да присъства и обективност, каквато може да върне добрия имидж на тази церемония (изключвам Галена, защото не знам дали Митко ще ѝ даде нещо след тези гръмки изказвания и след като тя на практика няма да присъства в залата да си вземе наградите):

 

Концертна сцена - Фики

Клубна сцена - Галин

Успехи зад граница - Емануела - тук я слагам по една необсъждана досега логика- участието в Биг Брадър, което според мен е било гледано и от много българи в чужбина, а защо не и от чужденци

Дискотечен хит- Ня'а проблем/Калифорния - тук ми е трудно да преценя коя певица би надделяла пред шефа, но Емилия както не се интересува от награди навярно ще е Теди

Баладичен хит - В друг живот

Прогрес - Яница

Албум - Is This Love

Най-гледан клип в Ютуб/ Най-гледан изпълнител в Ютуб- не съм сигурен как точно се казваше категорията, но тук вече ще си е или Пей сърце, или Галин

Видеоклип - И на всички като тебе

Артистично присъствие - Преслава, Няма да ти пиша

Дует - Не ме заслужаваш

Песен - Гот ми е

Певец мъже - Галин

Идол мъже - Фики

Певица жени - Анелия

Идол жени - Деси Слава

Редовно казваш, че нито на Десислава нито на феновете и ви пукало за награди, но ВСЕКИ БОЖИ ДЕН ни буташ Десислава тези три категории.

Балада съм съгласен, че заслужава (нищо, че лично на мен фаворит там ми е МАЛИНА), но да я буташ за Видеоклип ?

Това, че ''И на всички като теб'' е най-добрия проект на Деса откакто е в Пайнер не означава, че заслужава подобна награда. Да спечели ''Разтегнат клип на годината''.

Просто наистина тва бутане става досадно. Разбирам един или ДВА пъти да се спомене нещо подобно, но на 50-тото дразни околните.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Редовно казваш, че нито на Десислава нито на феновете и ви пукало за награди, но ВСЕКИ БОЖИ ДЕН ни буташ Десислава тези три категории.

Балада съм съгласен, че заслужава (нищо, че лично на мен фаворит там ми е МАЛИНА), но да я буташ за Видеоклип ?

Това, че ''И на всички като теб'' е най-добрия проект на Деса откакто е в Пайнер не означава, че заслужава подобна награда. Да спечели ''Разтегнат клип на годината''.

Просто наистина тва бутане става досадно. Разбирам един или ДВА пъти да се спомене нещо подобно, но на 50-тото дразни околните.

Все едно пък всеки тук не го прави за своята любимка... Да напомням ли как миналата година бутахте Яница дори за Певица, въпреки че за една година нямаше как ей така да отвее онези, които са били хитови с години?

За видеоклип съм сложил И на всички като тебе в случай, че прецакат Галена, иначе не изключвам ДС да вземе просто Артистично. Тези два клипа чисто и просто са най-добрите и ако не спечели единия, трябва да е другия. Бих добавил и В друг живот и Пей сърце, пак на тях двете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бъдещите победители на наградите:

 

Концертна сцена - Десислава заради MAD концерта през 2008.

Клубна сцена - Десислава защото Митко така е решил.

Успехи зад граница - Десислава заради участието си на Евровизия преди няколко години.

Дискотечен хит- Отново се родих на Десислава. Има ли по-пускана песен от нея ? НЕ МИСЛЯ!

Баладичен хит - В друг живот на Десислава. Тази песен е по-голям хит и от ''Стари рани''!

Прогрес - Десислава.

Албум - Послушай сърцето си на Десислава.

Най-гледан клип в Ютуб/ Най-гледан изпълнител в Ютуб- Десислава защото я гледат дори на места където няма ток и компютри!

Видеоклип - И на всички като тебе на Десислава.

Артистично присъствие - Отново се родих на Десислава. Не е лесно да ходиш на 15см ток! Ако това не е артистичност...

Дует - Нека да е тайно на Десислава и Галин! Хита на 2016 и на новото десетилетие!

Песен - И на всички като теб на Десислава!

Певец мъже - Десислава облечена като мъж

Идол мъже - Пак Десислава

Певица жени - Коя друга освен Десислава ?

Идол жени - Десислава разбира се! Идол за малки и големи!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бъдещите победители на наградите:

 

Концертна сцена - Десислава заради MAD концерта през 2008.

Клубна сцена - Десислава защото Митко така е решил.

Успехи зад граница - Десислава заради участието си на Евровизия преди няколко години.

Дискотечен хит- Отново се родих на Десислава. Има ли по-пускана песен от нея ? НЕ МИСЛЯ!

Баладичен хит - В друг живот на Десислава. Тази песен е по-голям хит и от ''Стари рани''!

Прогрес - Десислава.

Албум - Послушай сърцето си на Десислава.

Най-гледан клип в Ютуб/ Най-гледан изпълнител в Ютуб- Десислава защото я гледат дори на места където няма ток и компютри!

Видеоклип - И на всички като тебе на Десислава.

Артистично присъствие - Отново се родих на Десислава. Не е лесно да ходиш на 15см ток! Ако това не е артистичност...

Дует - Нека да е тайно на Десислава и Галин! Хита на 2016 и на новото десетилетие!

Песен - И на всички като теб на Десислава!

Певец мъже - Десислава облечена като мъж

Идол мъже - Пак Десислава

Певица жени - Коя друга освен Десислава ?

Идол жени - Десислава разбира се! Идол за малки и големи!

Не мога да си обясня защо някои веднага се захващате за името 'Десислава' в пост като моя, който предлага едно добро разрешение за предстоящите награди. Може би защото вие самите не понасяте нея и феновете й? Със сигурност има нещо такова...

Посочил съм Десислава само в ТРИ категории. 3 от 16. Миналата година Галена взе 5 в година с 2 самостоятелни хита и всичко останало дуети и feat-ове и всичко беше ОК, даже взаимно се съгласихме, че е била прецакана за Певица. Тази година Десислава има 3 самостоятелни хита и един хитов дует- защо да не заслужава три награди?

Понякога забравям в какъв форум съм влязъл...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...