Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Аз говоря за Ашкар от Хит Микс. А ти май за Галин :D :D: D

аааа амии да , не съм разбрал ..

амии баща му има пари , какво да го направим :)

Не му е нужно да прибягва до спонсори , за да изкара някой кирлив клип

Link to comment
Сподели в други сайтове

Писах на Преслава..

Тя seen-a и ми отговори:

Заведи един джихадист на пица и му дай нужните неща..

Той ще я оправи

:roll1:

Преси, обичам те, но ме е страх от The Diva Fiklena!

 

Колкото и да коментирате тук, единственият певец, за когото лично съм убедена, че е гей, е Карлос. Той май и не се крие. А пък Галин съм ставала свидетел да се закача с момичета, така че най-малкото е би. :3fdb8960598fa63e:

 

П.П. Който не гласува за Оригинално сценично присъствие за Десислава, получава минус от мен!

plTkAT.gif

И не ви е срам, че не сте номинирали Галин!

giphy_(3).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Преси, обичам те, но ме е страх от The Diva Fiklena!

 

Колкото и да коментирате тук, единственият певец, за когото лично съм убедена, че е гей, е Карлос. Той май и не се крие. А пък Галин съм ставала свидетел да се закача с момичета, така че най-малкото е би. :3fdb8960598fa63e:

 

П.П. Който не гласува за Оригинално сценично присъствие за Десислава, получава минус от мен!

plTkAT.gif

И не ви е срам, че не сте номинирали Галин!

giphy_(3).gif

Тук си права Карлос е Гей на 100%. Движи се главно със себеподобни

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябваше да я клипира

Уникална е тази песен, ама къде акъл у Преслава да направи клип...Пък и като знам какъв щеше да е - Люси и търкане в парапета на стълби с бална рокля :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална е тази песен, ама къде акъл у Преслава да направи клип...Пък и като знам какъв щеше да е - Люси и търкане в парапета на стълби с бална рокля :mf_surrender:

Или на ДИВАНА :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина е лицемерно на Галин вече няколко песни да са за алкохол, наркотици и коли, а по интервюта да плюе точно тези "ценности". Иначе е много добре, че говори за здравословния начин на живот, повече изпълнители трябва да го правят, но да си изчистят и текстовете междувременно :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повярвай ми , познавам родителите му ..

Ако не е той , незнам..

Купи наскоро апартамент нов на майка си в Добрич , той много им помага..

Познавам ги лично , не са богати

 

Ако се вярва на жълтата преса, баща му се е праскал с Ивелина Пресина :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Усещам как се нарежда сред класиките на Ивана. :Vishenka_05: Най-популярната й песен от последните години след "Ало, мамо".

 

Спукват я от въртене, а когато излезе звучеше от всяка кола. Според мен след време всички ще излизат, хванати за ръце да я пеят като за финал, както беше едно време на Шампанско и сълзи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спукват я от въртене, а когато излезе звучеше от всяка кола. Според мен след време всички ще излизат, хванати за ръце да я пеят като за финал, както беше едно време на Шампанско и сълзи.

 

Така си представям и аз нещата след години... :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинете, ама какви фенове сте на Преслава - особено Калината, като не сте гласували за нея за Певица на 2016-та?! Как не ви е срам, а цяла година тук я възхваляте, двулични сте, само гледате нещо да измъкнете от нея, как не ви е срам, питам аз?! Псевдо фенове! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакаме ли новия хит?

Нямам търпение!!!

Надявам се към 10-ти да го пусне и тази година да бъде по-активна и да ни зарадва с 4 проекта!

Песента или е на Галин или на Ганев. Не знам на кого да заложа!

 

ЖЕСТОКА!

Къде отиде тази Мария ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинете, ама какви фенове сте на Преслава - особено Калината, като не сте гласували за нея за Певица на 2016-та?! Как не ви е срам, а цяла година тук я възхваляте, двулични сте, само гледате нещо да измъкнете от нея, как не ви е срам, питам аз?! Псевдо фенове! :gun_bandana:

Едното какво общо има с другото? Може да я хваля с всичко, но не и с продукцията й от 2016.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едното какво общо има с другото? Може да я хваля с всичко, но не и с продукцията й от 2016.

Защото, ако беше истински фен щеше да гладуваш за нея за Певица на годината, а не за оная пастърма ДесиСлива :gun_bandana: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...