Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Като чета отдолу коментарите и просто се убеждавам в стадната природа на човека :mf_surrender: Хората са си наумили, че Преслава е голям глас от едно време и дори не се заслушват в изпълнението, преди да напишат "перфектно изпяване"... Пък, че първият куплет й е фалшив от първата до последната дума, няма значение... пък, че края на фразите й е фалшив с две ноти, още по-малко :1000 (10):

да, друго си е да повтарят, че Галена не можела да пее. А пеещата певица от няколко годни я си изпее един път правилно песента я не :hahaha:

Но простено им е, те са свикнали с ниско качество, не се впечатляват

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой знае ли, кога ще излъчат предаването на Петя Дикова, където гостуват Елена Паришева? И ако са го дали дайте линк. ;)
Събота от 11 по БТВ май.

 

Иначе какво сте се хванали за това изпълнение на Преслава, миналата година като си изпя песните перфектно мълчахте.

На тебе не отказвам също си я изпя перфектно. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз я помня от механа "Странджата" в Русе преди 20 години. Обикновена ученичка....

Tи всичките ги помниш от механите , обаче ..

Нормално , от там са почнали :D

Не , че нивото им много се е вдигнало :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като чета отдолу коментарите и просто се убеждавам в стадната природа на човека :mf_surrender: Хората са си наумили, че Преслава е голям глас от едно време и дори не се заслушват в изпълнението, преди да напишат "перфектно изпяване"... Пък, че първият куплет й е фалшив от първата до последната дума, няма значение... пък, че края на фразите й е фалшив с две ноти, още по-малко :1000 (10):

"На тебе не отказвам" е по-зле, на припевите е доста фалшива, особено на последния.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за инфото. Нямам търпение да го гледам и дано Елена да е решила да се завърне на поп-фолка, дано! :Vishenka_05:

 

Евита започна през 1999 година в Милена Рекърдс , след това започна в Ара Мюзик до 2005 година и спря да пее повече.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Tи всичките ги помниш от механите , обаче ..

Нормално , от там са почнали :D

Не , че нивото им много се е вдигнало :mf_surrender:

 

Че те там започнаха. Никой не го е криел, нито пък е говорил друго. Имаше една циганка Орнела, много беше добра, но се ожени веднага като стана известна чалгарка. Взе за мъж един от синовете на Златан "Циганина" в Русе. Сватбата я правеха в 5 ресторанта, а младоженците обикаляха с един розов "Кадилак" ресторантите, за да уважат всичкото поканени цигани. Ей това бе супер клип за времето си....

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че те там започнаха. Никой не го е криел, нито пък е говорил друго. Имаше една циганка Орнела, много беше добра, но се ожени веднага като стана известна чалгарка. Взе за мъж един от синовете на Златан "Циганина" в Русе. Сватбата я правеха в 5 ресторанта, а младоженците обикаляха с един розов "Кадилак" ресторантите, за да уважат всичкото поканени цигани. Ей това бе супер клип за времето си....

 

Страхотна Орнела и страхотни песни имаше :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че те там започнаха. Никой не го е криел, нито пък е говорил друго. Имаше една циганка Орнела, много беше добра, но се ожени веднага като стана известна чалгарка. Взе за мъж един от синовете на Златан "Циганина" в Русе. Сватбата я правеха в 5 ресторанта, а младоженците обикаляха с един розов "Кадилак" ресторантите, за да уважат всичкото поканени цигани. Ей това бе супер клип за времето си....

 

Оле тая е много яка! :phpgrin2:

Жалко,че другата циганка (Василка) й прецака кариерата

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Popnable BULGARIA TOP 50 MUSIC CHART / 30/12/2016 - 05/01/2017

 

1. Дай ми още

2. Нито дума

3. Готина и луда

4. Купон без край

5. Колеги

 

http://popnable.com/music-charts/bulgaria-top-50/week-105

Why they say the sky is the limit?

When I've seen the footprints on the moon.

And I know the sky might be HIGH...

But baby it ain't really that high.

 

Let's reach for the stars...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невижданиии очи не се забравятт , а все се търсят и в любов изгарят,

телата може да са разделенииииииии , ала сърцатааааа не се разделят !! :doctor:

и това изпято с този дрезгав цигански глас

large.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Фокси неговата градска - Диана и тя от Видин :3fdb8960598fa63e: много яки песни има и здрава дискография! :Vishenka_05:

 

Песни.... чак толкова не са ме кефили. Но в кръчма да почне със сръбско.... размазва заведението. Беше с едни наши влахондери от с. Гомотарци, "Вени и Монтана" се казваше бенда. Всичко свиреха, а тя всичко пееше. Ама нали, тя засукана мома, грабнаха я в София да прави пари за "Милена рекърдс", а групата и днес си свирят в едно свое заведение тук. Тая може да купи цялата чалга барабар с Коко Динев, Пеевски, Пайнера и Касамовите и да ги уволни. Омъжи се за един българин в САЩ, с няколко завода в "силиконовата" долина до Сан Франциско. Не си знаят парите....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песни.... чак толкова не са ме кефили. Но в кръчма да почне със сръбско.... размазва заведението. Беше с едни наши влахондери от с. Гомотарци, "Вени и Монтана" се казваше бенда. Всичко свиреха, а тя всичко пееше. Ама нали, тя засукана мома, грабнаха я в София да прави пари за "Милена рекърдс", а групата и днес си свирят в едно свое заведение тук. Тая може да купи цялата чалга барабар с Коко Динев, Пеевски, Пайнера и Касамовите и да ги уволни. Омъжи се за един българин в САЩ, с няколко завода в "силиконовата" долина до Сан Франциско. Не си знаят парите....

 

Има си хубави песни жената, и да уникално изпълнява сръбски песни! Да, казвал си го това, че може да купи целият поп-фолк, но не е такава като човек, но дано да направи някоя песен в скоро време. Да вметна на останалите, че тя беше най - добрата приятелка на покойната Румяна и много пъти двете са правили концерти из страна, но така и не се стигнало до съвместен дует...да, дори има и момченце на 7-8 години някъде..но иначе си пее жената, има си хубавите песни, но жалко, че не продължи да записва, а пък може....я ми кажи, нещо за Милена Рекърдс кои на времето бяха първите изпълнители там, като изключим Екстра Нина, за Румяна нещо да знаеш, което да не си казвал...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокс, май не си изказвал мнение за новата генерация твои съгражданки

 

Лично за мен това е една бивша миска от Видин и това е... не мога да я възприема, като певица, нито една нейна песен ми е харесала до този момент.. много една такава лигава и с писклив глас .. не знам, изобщо има ли фенове, а пък и нали беше в Ара, кога и тя напусна.. смятай, колко не съм на ясно с нещата. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...