Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Абе и да има манипулации, те са толкова нищожни, че не могат да променят нищо. Аз очаквах подкрепата за Преслава да се засили, тя има много фенове, които не са върли чалгари и просто по-късно са разбрали за гласуването. И все пак това са само номинации, дори и да завърши първа в тях, това не означава, че ще спечели наградата.

Аз все още очаквам да кажат, че няма как този, който печели Певец/Певица да спечели и Идол...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе и да има манипулации, те са толкова нищожни, че не могат да променят нищо. Аз очаквах подкрепата за Преслава да се засили, тя има много фенове, които не са върли чалгари и просто по-късно са разбрали за гласуването. И все пак това са само номинации, дори и да завърши първа в тях, това не означава, че ще спечели наградата.

Аз все още очаквам да кажат, че няма как този, който печели Певец/Певица да спечели и Идол...

Аз, че съм върл Пресов не съм гласувал... камо ли незапалените чалгари хд

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе и да има манипулации, те са толкова нищожни, че не могат да променят нищо. Аз очаквах подкрепата за Преслава да се засили, тя има много фенове, които не са върли чалгари и просто по-късно са разбрали за гласуването. И все пак това са само номинации, дори и да завърши първа в тях, това не означава, че ще спечели наградата.

Аз все още очаквам да кажат, че няма как този, който печели Певец/Певица да спечели и Идол...

 

 

Тук не говорим за фенове, а за зверска манипулация. Запишете си резултатите сега и след 1 час пак ги вижте. Ако темпото продължи да е същото до няколко часа Преслава ще води в Певица и Идол. :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То мангала щото изгря сам. Тя и Деса е от отбора на Фики ама пя дует с Галин, тъй че и Галка ще клекне :3fdb8960598fa63e:

Мангала както го наричаш всичките певачки го обожават за разлика от Галин. И Галена няма да му клекне на Галин от толкова време я гони за дуети и все го реже и тази година ще му се размине да направят нещо заедно. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук не говорим за фенове, а за зверска манипулация. Запишете си резултатите сега и след 1 час пак ги вижте. Ако темпото продължи да е същото до няколко часа Преслава ще води в Певица и Идол. :mf_surrender:

Коментирай възможността манипулацията да се извършва не от страна на Преслава, а от страна на Пайнер :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики също изгря с два дуета, ако става на въпрос ... :mf_surrender:

 

Разбираш за какво говоря. ..

Галин е нещо като Андреа, разликата е там, че може да рецитира. Галин и неговите му фийтове са като Андреа с дуетите с Кости.

 

Галин не може да издържи повече от две песни от неговите на живо, пък Фикича си пее с лекота.

Да не говорим, че Галин има live версии на всички актуални хитове. Клубните изяви - 100% плейбек без капка срам.

После ми седи в Автограф и ми дава морал, акъл, кариера ... Я, стига, бахти изкуствения тип. Поне да пееше толкова, колкото парадира с талант.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай възможността манипулацията да се извършва не от страна на Преслава, а от страна на Пайнер :3fdb8960598fa63e:

 

 

Всичко е възможно по принцип. Но едва ли има значение от кого е, срамът е за Преслава.

 

 

10 минути след предния ми пост Ивелина вече води на Джена с 16 гласа, т.е. точно с глас/минута расте подкрепата за нея. Браво, сестри Колеви, велики сте.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблема, е че ако е сам няма да е същия ефект.

Когато Галин пусне напълно солово парче и направи любимите ви гледания да са над 350 000 за едно денонощие, тогава ще се получи някво признание.

Съгласен съм като дебютант да правиш дуети в началото, но на Галин цялата му кариера са фийтове, дуети и едно трио. Да има 3/4 песни напълно негови.

 

Намерил правилната формула за себе си и дава по нея. Това е бизнес и всеки гледа да печели, защо да се отказва от нещо, което е видно на печалба?

Някои цял живот карат на "аман, аман", тежки и "разбиващи" текстове и въпреки това получават *** :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мангала както го наричаш всичките певачки го обожават за разлика от Галин. И Галена няма да му клекне на Галин от толкова време я гони за дуети и все го реже и тази година ще му се размине да направят нещо заедно. :3fdb8960598fa63e:

STENLY, защо няма да има церемония? :(

 

Галена кога ще пуска клипа за на Ави песента?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин е нещо като Андреа, разликата е там, че може да рецитира. Галин и неговите му фийтове са като Андреа с дуетите с Кости.

Андреа и Кости си бяха най-добрия тандем певица-композитор. И двамата заедно се популяризираха един друг и не виждам какво е тва тъпо сравнение.

Все едно Кости е бил световно известен и така покрай него Андреа се е забелязала. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама нали Галин разправяше в Автограф, че вече му е под нивото да търси певачки за дуети и вече всички го търсят него, за да им направи песен. Как така Галс го е отсвирила? :whistling:

 

Разбираш за какво говоря. ..

Галин е нещо като Андреа, разликата е там, че може да рецитира. Галин и неговите му фийтове са като Андреа с дуетите с Кости.

 

Галин не може да издържи повече от две песни от неговите на живо, пък Фикича си пее с лекота.

Да не говорим, че Галин има live версии на всички актуални хитове. Клубните изяви - 100% плейбек без капка срам.

После ми седи в Автограф и ми дава морал, акъл, кариера ... Я, стига, бахти изкуствения тип. Поне да пееше толкова, колкото парадира с талант.

И двамата са на пълен плейбек между другото. И на двамата съм ходил около 3 пъти- и трите пъти беше скука и пълен плейбек. Айде Гейлинчо си го знаем, че не може да пее, но Фики не знам защо си позволява подобно нещо!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама нали Галин разправяше в Автограф, че вече му е под нивото да търси певачки за дуети и вече всички го търсят него, за да им направи песен. Как така Галс го е отсвирила? :whistling:

 

Не го каза за дуети, а за да им прави песни. ;)

Поне ако не друго, направи за Цвети хит. Със сигурност тва е само началото, ще има и други.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа и Кости си бяха най-добрия тандем певица-композитор. И двамата заедно се популяризираха един друг и не виждам какво е тва тъпо сравнение.

Все едно Кости е бил световно известен и така покрай него Андреа се е забелязала. :1000 (29):

 

Пример ти давам.

Иначе-да, това е най-добрия тандем, съгласен съм с теб.

Но пак Андреа проби с качествена и различна музика за тогава, независимо, че не може да си ги пее с непознат за България човек, въпреки, че Кости го откри Пепа и той има много песни за Ара, които не предполагахме, че са негови.

Тук тя превъзхожда Галин, той залага на само на утвърдени имена.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4 вечерта до сега преса във идол и певица е направила скок от 300+ гласа , това пак е някаква манипулация с дни да е зад Емануела и Десислава и изведнъж да мине Деса и да настигне Ема

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера Галена водеше Преслава с почти 1000 гласа. Сега са 700. Какво ли се случва. :gun_bandana:

Е, гласуват хората, какво се случва :D

Не е фрапираща разликата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера Галена водеше Преслава с почти 1000 гласа. Сега са 700. Какво ли се случва. :gun_bandana:

И Преслитата ви научиха схемата. :1000 (29):

Клетите Емануела и Анелия. Пак преебани заради тея двете и феновете им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралицата ми тя, манипулаторка :ba:

В два искам те при мене, анкетата казва "не",

в три горда съм, дори да ме боли,

в пет - плача пия и побърквам се .. как ми трябваш!

:3fdb8960598fa63e:

 

Preslava2602111.jpg

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и Деса изгря в "Пайнер" с дует, "В твоите очи" забравяш май ..

 

Друг е моментът когато Деси Слава беше викната да запълни отказа на Джена за "Нека да е тайно", тъй че да ..

 

Мисля, че ще има две специални награди тази години, макар и без номинации "Беквокалистка на 2016г" - там ДесиСлава и Галин ще си я разделят, че гласуването е оспорвано.

 

Никъде и никога не съм писал, че Наркоманката е залязла, намери и ти вдигам репутацията с 20!

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не го каза за дуети, а за да им прави песни. ;)

Сега не ми се гледат гейските му истории и превъзнасяния отново, но говореше с такова самочувствие за себе си и великите си "проекти", все едно е направил Бохемската рапсодия. Да изваждаме ли архивите за Само за минута и мечтата му за дует с Галена?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пример ти давам.

Иначе-да, това е най-добрия тандем, съгласен съм с теб.

Но пак Андреа проби с качествена и различна музика за тогава, независимо, че не може да си ги пее с непознат за България човек, въпреки, че Кости го откри Пепа и той има много песни за Ара, които не предполагахме, че са негови.

Тук тя превъзхожда Галин, той залага на само на утвърдени имена.

 

Тук не съм съгласен. В какво отношение, Галин прави само на утвърдени имена? По отношение на партньори за Feat или композитори ли?

Правил е песни с Валя, Кристиана, Ани Хоанг и др. непознати никому певици, които са потънали в бъздънна яма.

Доколкото знам прави доста неща с Боби Павлов, този известен ли е според теб?

 

Сега не ми се гледат гейските му истории и превъзнасяния отново, но говореше с такова самочувствие за себе си и великите си "проекти", все едно е направил Бохемската рапсодия. Да изваждаме ли архивите за Само за минута и мечтата му за дует с Галена?

 

 

Какво лошо има да мечтае да прави нещо с някого? Дано стане реалност. Много ще си ходят Галена и Галин, двамата са модерни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин е талантлив, може и да не е най-добрият вокал, но има усет, сценично поведение и си намери нишата. Какъв ви е проблема? :dontknow:

Неслучайно Камелия има едно-единствено съвместно парче с български изпълнител и това е точно Галин. Той е предложил, известно е, но тя можеше да му откаже песента, нали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук не съм съгласен. В какво отношение, Галин само на утвърдени имена? По отношение на партньори за Feat или композитори ли?

Правил е песни с Валя, Кристиана, Ани Хоанг и др. непознати никому певици, които са потънали в бъздънна яма.

Доколкото знам прави доста неща с Боби Павлов, този известен ли е според теб?

Правеше фт. със Валя и тн защото имаше нужда да се чуе малко повече за него, а това беше идеална форма да се отърка около Оцко за песни на по ниска цена. И да Боби Павлов в момента се опитва да замести Оцко, евтин композитор със горе долу добри попадения. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...