Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Yanitsa

6 min

Очаквайте през Януари най-новият ми проект! ❤❤❤

фотограф / Георги Малев

FB_IMG_1483118652198.jpg

Очаквам хит, и то голям. Ако песента е това, което чух, то наистина Яница ще избухне.

Малко ми прилича на циганка с това синьо яке и розово червило. Може да има по-хубави визии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено ми се издигна в очите Фики с изпълненията на народната музика на тази промоция и определено съвсем заслужено ще вземе Албум и Идол !:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, когато промо снимките на Яница са на световно ниво, обикновено не става известна песента. :о

Това ли е на световно ниво?! В лице е като премазана с валяк! :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандална изява :3fdb8960598fa63e:

Златно!!!

Имаше и включвания зад кулисите, на които беше пийнала и правеше едни движения... "Никога не съм била алчна, но тази вечер съм!" - нещо такова беше изръсила. :roll1:

080f6bd1274aabba.PNG

 

c85f324982f8c744.PNG

Скандално е как залата е станала на крака и точно на припева Пепе им обръща гръб, за да се довлачи до центъра на леглото!

Ляга и отвсякъде налитат хора. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Златно!!!

Имаше и включвания зад кулисите, на които беше пийнала и правеше едни движения... "Никога не съм била алчна, но тази вечер съм!" - нещо такова беше изръсила. :roll1:

080f6bd1274aabba.PNG

 

c85f324982f8c744.PNG

Скандално е как залата е станала на крака и точно на припева Пепе им обръща гръб, за да се довлачи до центъра на леглото!

Ляга и отвсякъде налитат хора. :roll1:

Виж на 4:08 как рязко се мята назад все едно припада :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Фики за изпълненията. Постарал се е, поработил е... Галена развали с плейбек хубавата промоция... Тази е бетер Малина и Мария... ама иначе изтъквате живото пеене на участия... Преславата и тя... Добре, че е Деса пак да ги отсрамва

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Фики за изпълненията. Постарал се е, поработил е... Галена развали с плейбек хубавата промоция... Тази е бетер Малина и Мария... ама иначе изтъквате живото пеене на участия... Преславата и тя... Добре, че е Деса пак да ги отсрамва

Кефиш ме как във всяка тема можеш да вмъкнеш Деса :д Евала! :1000 (29): :1000 (33):

 

 

Не съм гледала промоцията на Фикрет, не му понасям песните и виенето, ама Тук съм е мега яка. Нали нея пя при Слави? Да я беше пуснал вместо Издислав!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това беше най-големият хит на Яница преди Всичко чуждо..

И "Спешно" е суперхит, но се замисли пак! "Две в едно" поне три или четири месеца беше на 1- во място в Планета Хит 50, точно, когато се правеше на базата на поръчваните песни в поздравителния блок! Не си спомням кои други песни се въртяха в същия период, но просто ги смаза!

 

Кефиш ме как във всяка тема можеш да вмъкнеш Деса :д Евала! :1000 (29): :1000 (33):

Това ти е все още интересно и даваш положителна оценка, след писане от негова страна на едно и също? Аз не виждам някакво развитие в мисленето и действията му, а вече 10 години имам наблюдения!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кефиш ме как във всяка тема можеш да вмъкнеш Деса :д Евала! :1000 (29): :1000 (33):

Това ти е все още интересно и даваш положителна оценка, след писане от негова страна на едно и също? Аз не виждам някакво развитие в мисленето и действията му, а вече 10 години имам наблюдения!

Че защо да не вмъква една от най-големите БГ певици евър, когато се говори за пеене? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...