Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

А Янева защо беше на холограма? :1000 (29):

Щеше да се получи много по-добре, ако едната е там. Щеше да вдига повече публиката.

И аз това питах, беше ми отговорено - защото Галена щяла да изглежда гигантска до нея. Според мен просто щеше да е добре и двете да си пеят на живо (трудно за синхронизиране с холограмите, но може да се изпипа) и после да излязат да поздравят публиката. И двете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Янева защо беше на холограма? :1000 (29):

Щеше да се получи много по-добре, ако едната е там. Щеше да вдига повече публиката.

Т.е. Галена да е на холограма, а Цеци да ходи да дърпа всеки от мястото му - да стане по време на песента?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И коя песен според теб е номер 1 за годината? :1eye:

 

Като видим приемите от концерта, пак ме питай.

В топ 10 са:

Като теб

Не ме заслужаваш

Пей, сърце

Гот ми е

Калифорния

Нека да е тайно

На египет фараона

С друг ме бъркаш

С доста резерви добавям - ВЕртолета, Няя проблем и Няма да ти пиша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязвате ли, че Емануела не е гостувала при Слави от много време - най-новият клип с нея, който намерих, е от 2012. А едно време беше абонат, даже и на турне с него ходи. 100% са се изпокарали. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязвате ли, че Емануела не е гостувала при Слави от много време - най-новият клип с нея, който намерих, е от 2012. А едно време беше абонат, даже и на турне с него ходи. 100% са се изпокарали. :1000 (29):

 

Тя и в някакъв сериал на Слави участваше, освен всичко друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самостоятелният хит на Галена мина по лайкове, коментари и споделяния самостоятелният хит на Преслава. Още малко и по гледания. :happyppl:

Може да си фен на Галена, но си обсебен от Преслава. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Провал? Написах, че е в ТОп10 на годината, но за никоя от главните статуетки не е акуратна. Същото се отнася и за Мамаураган, и за Да ти олекне.

До голяма степен. Парите идват от нейния джоб. Та, казвате Пей, сърце е на Оцко...?

Защо Галка прави песни от Оцко и Криско след провала на "Да ти олекне"? Какво й пречеше да работи с други?

Оф, с кои други? С изтъркания Пашев, от който й беше предната песен? Или с копирачите на Оцко? С друг ме бъркаш е от Ганев. С Оцко си работи от 2011. Това, че другите пайнерки не могат да си позволят новите му цени, не е неин проблем. И да не мислиш, че тепърва се е обадила на Оцко след Да ти олекне, като тя си изпива нещата месеци предварително и е записала самостоятелната версия кой знае кога.

 

Да ти олекне е експеримент. Не виждам, и да беше станала хит, какво пречи на Галена да записва песни от Оцко и Криско. С Криско по-вероятно работи заради успехите му с Гери-Никол, отколкото защото е взела да пропада, TF. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

При нея нещата доста отиват надолу... тази година беше доста сложна за имиджа й. След като пусна Да ти олекне и видя, че не всичко й става хит и, че и при нея е възможен спад, не се осмели да пусне самостоятелна песен и заложи на Пей сърце. След тая песен пак я беше шубе да не потръгнат нещата зле и заложи на Криско бийт и да нареди една камара пари.

 

Като сложим и бременността й, нещата изобщо не блестят. Честно казано, оттук-нататък нещата не ги виждам при нея да се получават.

 

Според мен, Жалка реши да прави тези чалъми от предната церемония, защото й казаха, че ще й е последно.

 

Глоринда, Кама, Ивана - всичките изведнъж спряха да ходят на наградите, като им казаха, че им стигат толкова.

 

Обективно погледнато, Галена не заслужава нищо тази година. Дори нямаше кой знае какво избухване на Пей, сърце. Да кажем, нещо да й дадат - РИнгтон и толкоз. А Мамаураган никак не й се получи. Мина и замина.

Ма ти явно не си излизал от вас. По-малоумен коментар не бях чел скоро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои форумски звезди пак са чупили тъпометъра с разсъждения.

Пей сърце не е хит? Само аз ли помня как фейса гръмна с фразата "синджирът му китайски" и цяло лято беше топ хит навсякъде?

Мамаураган не е хит?

Галена заслужавала рингтон?

Изобщо не си струва да цитирам и да се обяснявам. По дискотеките и участията се вижда всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Галка прави песни от Оцко и Криско след провала на "Да ти олекне"? Какво й пречеше да работи с други?

Честно ли очакваше след провал като "Да ти олекне" Галя пак да заложи на некомерсиална песен? Нека не забравяме, че се бори да е сред актуалните, няма как само експерименти да пуска. Нормално е да заложи на сигурно след като предното парче не оправда очакванията й.

 

Вариантът Ломска за Певица все още ми звучи ужасно, надявам се да не е вярно. Тази година дори макар и успешна, нямаше мега хит като "Чалга пеперудки". А и имаме пример за певачка с неоправдани очаквания за награди - Джена, така че това, че Александрова се е заканвала в интервю не гарантира, че ще се случи наистина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...