Jump to content



Гласът на България


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Абе само на мен ли Камелия ми изглежда странно напоследък? Защо горната ѝ устна не се мърда изобщо? И нещо ѝ има на горните зъби, това разстояние тип Мадона винаги ли го е имало или аз нещо си въобразявам? Нещо ми изглежда не както трябва - лицето ѝ не се движи особено, сигурно си е слагала ботокс.

 

Фокси, моля те, не пиши отдолу фермани как сме хейтвали, задавам напълно незлобен въпрос, интересно ми е само аз ли го виждам това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На кои песни е подлагала Поли Генова на Камелия?

 

Целия албум "Еротика"....

 

 

Абе само на мен ли Камелия ми изглежда странно напоследък? Защо горната ѝ устна не се мърда изобщо? И нещо ѝ има на горните зъби, това разстояние тип Мадона винаги ли го е имало или аз нещо си въобразявам? Нещо ми изглежда не както трябва - лицето ѝ не се движи особено, сигурно си е слагала ботокс.

 

Фокси, моля те, не пиши отдолу фермани как сме хейтвали, задавам напълно незлобен въпрос, интересно ми е само аз ли го виждам това.

 

И на мен ми се види странно свежа в това клипче от "Култ", но оня ден гостува при Хекимян и никак не изглеждаше така. За няколко дни такива работи трудно стават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано се е изкъпал :mf_surrender:

 

Иван Лечев е велик музикант, участвал във велика група, която има "Грами" и е грозна история, да бъде подиграван само защото, "десовите" не понасят Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иван Лечев е велик музикант, участвал във велика група, която има "Грами" и е грозна история, да бъде подиграван само защото, "десовите" не понасят Камелия.

И кво общо има Камелия с Лечев?

Може да е най-великият музикант ама да се изкъпе, нищо лошо не съм казал :gun_bandana:

Дано делят отборите и Кама и Графа да са заедно, но точно щото другите двама са зле ще са Поли/Графа и Лечев/Кама или обратното.

И нещо пак си в грешка - Кама я харесвам, имам нейни албуми, слушам нейни песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кво общо има Камелия с Лечев?

Може да е най-великият музикант ама да се изкъпе, нищо лошо не съм казал :gun_bandana:

Дано делят отборите и Кама и Графа да са заедно, но точно щото другите двама са зле ще са Поли/Графа и Лечев/Кама или обратното.

И нещо пак си в грешка - Кама я харесвам, имам нейни албуми, слушам нейни песни.

Как да ги делят? Всеки си води своя отбор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кво общо има Камелия с Лечев?

 

Ами хейтите всичко свързано с този формат (дори запетйките), само защото Камелия е в него. Толкова гнусно изглежда отстрани, че коментарът е излишен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами хейтите всичко свързано с този формат (дори запетйките), само защото Камелия е в него. Толкова гнусно изглежда отстрани, че коментарът е излишен.

Нищо подобно. Хората ти казват, че форматът е шит, няма нито един реализирал се от там, рейтингът му е съмнителен...това няма общо нито с Деса, нито с Кама, Ивана или Преслава, които са представителите на жанра там. Ти се опитваш да го изкараш нещо свръх и връх в кариерата на Кама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност, рейтингът беше добре при Ивана и Преса. като нещата при Деса бяха възходящо надолу... нямаше рейтинг при нея. И то заради смотаните певци. Всъщност, Х фактор е по-успешното шоу, щото има наистина шоу елементи. Има налично пеене, но и винаги сценична подложка, докато при Гласът, само кастингите са интересни. Но изпълнителите, които показват са твърде кабаретни или кръчмарски. Поне при Деса беше така.

 

А като гледам журито на новия сезон, не виждам как ще спомогне за по-голям рейтинг. Графа е харесван, но едва ли някой ще седне да го зяпа като жури. Дори си мисля, че ще е доста обран и скучен. Поли Генова пък има доста амплитудни успехи, особено покрай Евровизия, но не можа да яхне тая вълна.

 

Камелия е бита карта в модерния свят на чалгата. Новата й продукция не е интересна. Тя самата е доста изчерпана, ако считам последните и 20 интервюта, в които говори за себепознаване и прочее. Преди това пък беше "интересна" с хапливия си тон и се повтаряше отново.

 

Доста е вероятно някой участник да я захапе за "гласовите качества".

 

А последният обявен в журито не носи рейтинг... първо е китарист и второ не е интересен за младото поколение.

Впрочем, нито един от журито не привлича младата аудитория. Това ме кара да мисля, че БТВ продължават с дървената си преценка и в този сезон няма да се случи нищо различно от последния. Очевиден таргет са хора 35+... които традиционно печели БТВ, но пък младият таргет, който е доста по-сигнален и важен, заради рекламите, остава при НОВА. Тоест, пак ще играят на сигурно и няма да се напънат да привлекат и други възрастови групи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоест, като дойде март, ще видим кой и какъв рейтинг ще има. Много приказки и предположения днес, са напълно излишни. Защото и без това дежурните лаладжии пак ще бъдат опровергани, както между другото става, за почти всяко нещо свързано с този бизнес. Иначе, привличането на Иван Лечев вчера, като 4-ти ментор е истинско попадение. Страхотен музикант, с безценен опит, опитно ухо и око, пълен професионалист. С което схемата, на този формат, превърнат от Слави в "Шоуто на Слави", започва да придобива очертанията на оригиналната продукция. Същата, тази година вече е закупена от БТВ, а не крадена и побългарена от Слави, до миналата, за което БТВ вече бе осъдена на сума, около 1 милион долара. Според източници, пожелали анонимност, двете страни са се срещнали след края на съдебното дело и са се договорили, че при закупуване на правата от източника, БТВ няма да дължи финансово обезщетение на авторите на формата, но условието било, да се отстранят и плагиатите. Засега толкова....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последния дори не го знам.

Ужас.

 

На колко години си, че не знаеш кой е Иван Лечев? Би трябвало да имате минимална грамотност коя е най-успялата българска група по света, поне....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Младото поколение не е длъжно да знае който и да е. Който е направил музика, която да се запомни, ще бъде познат на всяко поколение.

 

В случая, разбира се, ФСБ се знае от хора на всякакви възрасти. Но пък да знаеш и кои са членовете на групата... Аз самия, като видях новината, го потърсих в Гугъл, защото ми беше познат като име, но не и откъде е известен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоест, като дойде март, ще видим кой и какъв рейтинг ще има. Много приказки и предположения днес, са напълно излишни. Защото и без това дежурните лаладжии пак ще бъдат опровергани, както между другото става, за почти всяко нещо свързано с този бизнес. Иначе, привличането на Иван Лечев вчера, като 4-ти ментор е истинско попадение. Страхотен музикант, с безценен опит, опитно ухо и око, пълен професионалист. С което схемата, на този формат, превърнат от Слави в "Шоуто на Слави", започва да придобива очертанията на оригиналната продукция. Същата, тази година вече е закупена от БТВ, а не крадена и побългарена от Слави, до миналата, за което БТВ вече бе осъдена на сума, около 1 милион долара. Според източници, пожелали анонимност, двете страни са се срещнали след края на съдебното дело и са се договорили, че при закупуване на правата от източника, БТВ няма да дължи финансово обезщетение на авторите на формата, но условието било, да се отстранят и плагиатите. Засега толкова....

И с какво схемата е по-различна?

1 сезон - Миро - Мариана Попова - Ивана - Кирил Маричков

2 сезон - Миро- Вики Терзийска - Преслава - Йордан Караджов

3 сезон- Миро - Орлин Горанов - Десислава - Наско от БТР

4 сезон - Графа - Поли Генова - Камелия - Иван Лечев

 

И в четирите сезона схемата е една - поп певец, поп певица, поп фолк певица, рок певец.

Толкова си смешен и инфантилен в стремежа си да изкараш всяко едно нещо, до което Камелия се докосне, в уникално и неповторимо, че не е истина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И с какво схемата е по-различна?

1 сезон - Миро - Мариана Попова - Ивана - Кирил Маричков

2 сезон - Миро- Вики Терзийска - Преслава - Йордан Караджов

3 сезон- Миро - Орлин Горанов - Десислава - Наско от БТР

4 сезон - Графа - Поли Генова - Камелия - Иван Лечев

 

Е, как кое?! В четвърти сезон Миро отсъства, може той да е куцуз, белким сега им тръгне накадем... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миро е човек на Слави - едно време БМК е продуцирала Каризма. Така че след като Седем-Осми не са продуцент на този сезон, надали ще се появи.

Миро е бита карта, защото Слави в момента подготвя политически проект за 26-ти март и нищо друго не му е в главата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде да не се сърдите, почистиха малко темата и ви я отварям

Все пак: Гласът на България може да обсъждате тук: http://www.ramania-bg.com/index.php?showtopic=102191

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...