Jump to content



15 години "ПЛАНЕТА" ТВ


Препоръчани коментари

Глория може да направи един микс от "Полудяваш по мен", "Изсвирете нещо ударно", "Пясъчни кули" и нещо старо, но не... едва ли. Първо, изобщо не ми се вярва да участва. Второ, и да участва, ще си пее последните песни, като няма да се мине без Симона.

Този път смятам да пропусна парада на мангали, счупени и вмирисани. А и нямат никакви хитове тази година.

Като направят един концерт само с най-изявените имена, с преобладаващо качествено ретро и без лайв записи и подложки като миналата година... тогава може и да ида. Пак ще натъпкат залата с покани и ще има празни седалки, ми се струва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Галена ще участва сигурно, изобщо не ѝ е напреднала бременността - та то даже не ѝ личи още, сигурно е 2-3-ти месец някъде. До концерта ще е влязла в 5-тия най-късно. Единствено Емилия може да пропусне по тази причина.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена за сега няма кой знае какъв корем, така поне ми изглежда.

Ако сега е трети-четвърти месец, но ноември ще е пети-шести, най-много пети. Ще има коремче, но няма да се забелязва толкова с малко по-широки дрехи.

А и ще смачка ако излезе по корем на сцената, нали това правят световните звезди. :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена може да направи голям скандал.

Ако излезе по сутиен, а коремът да се вижда. :1000 (29): Това едва ли някога е правено в историята на музикалния шоубизнес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами това, което трябва да променят е да разкарат цялата паплач от треторазрядни и малко да си стегнат програмата. Миналата година беше кошмарно - продължи 5 часа и на последните имена всичко живо се измори, а някои и си тръгнаха заради късния час. Освен това да поработят над заснемането и монтажа. Много е "скопено" всичко на записа, изобщо не се усеща емоцията, която беше в страничните сектори на залата.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да си напише на голия корем "ЧРД, Планета! 15 години!" :1000 (29): Classy :3fdb8960598fa63e:

Едно време Гергана си лепеше логото на Планета из дрехите, сега Галена да го залепи на тумбака. :1000 (29):

 

v2xmwo.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно време Гергана си лепеше логото на Планета из дрехите, сега Галена да го залепи на тумбака. :1000 (29):

 

v2xmwo.jpg

:roll1: :roll1: :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Тя Гергана и няква топка с емблемата държеше. Може да викнат на сцената и няколко мангала от публиката да размятат подобни под звуците на "Пей, сърце". Галош през тва време ще друса корема, Цура ще се пази от мангалите да не и пипнат новите дрехи. :1000 (29):

 

a171671a0.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според тази статия http://signal.bg/view_article.php?article_id=45901 Емилия е била в петия месец в средата на май, което означава, че трябва да роди всеки момент. Има шанс да присъства на концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цените на билетите

 

Мисля, че са като миналогодишните.

И пак много от трибуните не са пуснати за продажба. Пак ще се пласират покани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли дрес код изискване, защото ако задължително всички трябва да са с бельо, може и да не си слагаме противогази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скъпи билети!

IMG_20160921_170701.pngIMG_20160921_170638.png

Цените са същите като миналата година.

Тогава имаше и 25 лв., сега няма.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие се пените кой щял да бъде... аз пък се питам какво ще пеят. Всичко на всичко има 5 хита тая година. :mf_surrender:

 

Песни с над 5 млн. гледания:

 

Нека да е тайно

Калифорния

Като теб

Гот ми е

Пей, сърце

Вертолета

Няма да ти пиша

На Египет фараона

Не ме заслужаваш

Готина кола

За най-красивата принцеса

В друг живот

Съкровище

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песни с над 5 млн. гледания:

 

Нека да е тайно

Калифорния

Като теб

Гот ми е

Пей, сърце

Вертолета

Няма да ти пиша

На Египет фараона

Не ме заслужаваш

Готина кола

За най-красивата принцеса

В друг живот

Съкровище

 

И като изключим Жалка и Ема и всичко на всичко 10 изпълнителя... и малко песни. 3 часа с какво ще ги запълнят, не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...