Jump to content



15 години "ПЛАНЕТА" ТВ


Препоръчани коментари

Галена да не участва? Съмнява ме...

 

А цените въобще не са високи, даже са си абсолютно нормални. Повечето предполагам пушим и всеки ден даваме по 4-5 лв. за цигари, та за 2-3 кутии цена отиваш и гледаш любимите си изпълнители в най-голямата зала в държавата. Кое е скъпото...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те и миналата година бяха евтини, ама залата полупълна и половината с покани.

Точно това е темата, хем евтини билети, хем няма кой да си купи...

И Веско Маринов ще прави концерт ноември месец там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова говорих ония работи за лайфовете, щото на хората очакванията са им за плейбек, силикон и къси полички. Дано тоя път всички до един да са с бенд и да се облекат като за конерт, не като за публичен дом, че миналата година на няколко има имах чувството, че са сбъркали залата на път към стриптийз клуба...

 

Въпроса е да се спечели доверието на хората, че ще получат това, за което са дошли, а не поредната доза фалшиво пеене, фалшиви цици, фалшиви агитки и фалшиви аплодисменти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, всеки си има ангажиментите, и не всеки е от София. Който не е от там трябва и следващия ден да му е свободен, или да има личен автомобил, да кара после до града в който живее и да или после да е свободен, или на 2 часа сън да ходи сутрин на работа / училище.

 

Аз не мога да отида, пък и както казах, не ми е интересно. Нека видя тази година как ще е, и ако преценя, че вече са се усетили, че трябва да има ниво, а не п*тки, цици, излагации и простотии ще отида. Остави билета, те пътните ми повече от него...

Може на наградите да отида. Ще видя колко ще е лайв само. Аз на плейбеци и на мятане на цици категорично не отивам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, всеки си има ангажиментите, и не всеки е от София. Който не е от там трябва и следващия ден да му е свободен, или да има личен автомобил, да кара после до града в който живее и да или после да е свободен, или на 2 часа сън да ходи сутрин на работа / училище.

 

Аз не мога да отида, пък и както казах, не ми е интересно. Нека видя тази година как ще е, и ако преценя, че вече са се усетили, че трябва да има ниво, а не п*тки, цици, излагации и простотии ще отида. Остави билета, те пътните ми повече от него...

Може на наградите да отида. Ще видя колко ще е лайв само. Аз на плейбеци и на мятане на цици категорично не отивам.

Ако очакваш да няма там изброените от теб неща, по-добре наистина не ходи.

А награди не разбрахте ли, че няма да има? Поне такава е идеята за момента.

То по-добре на концерта да идеш... отколкото на награди, не че има изгледи за такива, пак казвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е умряла темата, щом и вие даже не коментирате... значи нито ви се ходи, нито имате някакви очаквания.

Форумът поначало замря много в последно време, нормално и към темата за концерта да няма голям интерес. Според мен само самият концерт може да покаже доколко народът се интересува от Пайнер и Планета.

Аз имам големи очаквания. Щом Митьо отново се осмелява да проведе събитието в тази зала, очевидно миналия път е прибрал добра пара, въпреки многото покани. А и то на повечето концерти е бъкано с хора с покани, важно е останалата част колко е голяма и какъв е цялостният успех. Според мен предишния концерт в Арена Армеец в някои отношения беше доста одобрен от хората- почти целият бе на живо с бенд, половината изпълнители имаха бисове... Точно това се очакваше от поп-фолка дълги години, дано да го преповторят.

Този път искам и Глория да присъства и да пее стари песни! Трите с Ивана и Десислава могат да разбият ако са една след друга!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак имаше изпълнители на плейбек, вярно, че тия с бенда бяха повече, но като видя Коцето вече ми иде да стана и да напусна...

 

Аз ще отида на концерт само когато е изцяло и абсолютно на живо. Ако някоя песен не е подходяща за оркстър, то поне на синбек. Не и плейбек, няма да дам пари за плейбек и силикон. Лично мнение.

 

Миналата година май по-рано го анонсира концерта. Дано го заснемат тоя път, или да има лайв във Youtube, да гледаме на живо. А, че няма награди е супер , дано никога няма повече....

 

И гледаш как свърхпродукцията вземала , че спряла... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, нямам ТВ, предпочитам Youtube :D :D Ами на едно може, и в двете.

 

И дано на монтажа да не слагат плейбеци в/у живите изпълнения, не стига, че едва 1/3 пеят на живо, ами и после на монтажа им слагат плейбек. Пример - едно и също представяне на Пламена - "Когато ме разплачеш" е качено веднага след 10-тия рожден ден (мисля, че той беше, или 11 - ти), и после (след седмица-две) като са правили обработки, са пуснали същите, но в HD, и с разликата, че същото пеене на Пламена вече е на плейбек, а в първия клип е на живо. Клиповете са едни и същи, но с различно аудио. И на кой подяволите му идва глупава идея да махнат живото пеене и да сложат плейбек в монтажа? Защо да купя после DVD с концерта, живи изпълнения искам да видя бе...

 

Нещо съм откачил тия дни на тема жива музика, вероятно във времето ми писна от плейбеци и тия дни съм хванал да си качвам на телефона само живи изпълнения, примерно трия "Бум" и си я качвам пак, но с в изпълнението с оркестъра от последния концерт. И така, тия дни нещо много ми се слушат лайфове...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, нямам ТВ, предпочитам Youtube :D :D Ами на едно може, и в двете.

 

И дано на монтажа да не слагат плейбеци в/у живите изпълнения, не стига, че едва 1/3 пеят на живо, ами и после на монтажа им слагат плейбек. Пример - едно и също представяне на Пламена - "Когато ме разплачеш" е качено веднага след 10-тия рожден ден (мисля, че той беше, или 11 - ти), и после (след седмица-две) като са правили обработки, са пуснали същите, но в HD, и с разликата, че същото пеене на Пламена вече е на плейбек, а в първия клип е на живо. Клиповете са едни и същи, но с различно аудио. И на кой подяволите му идва глупава идея да махнат живото пеене и да сложат плейбек в монтажа? Защо да купя после DVD с концерта, живи изпълнения искам да видя бе...

 

Нещо съм откачил тия дни на тема жива музика, вероятно във времето ми писна от плейбеци и тия дни съм хванал да си качвам на телефона само живи изпълнения, примерно трия "Бум" и си я качвам пак, но с в изпълнението с оркестъра от последния концерт. И така, тия дни нещо много ми се слушат лайфове...

Каква е тази лъжлива пропаганда, която водиш? 1/3 били пяли на живо, я стига глупости .. миналата година на пръстите на едната ръка се брояха плейбеците, даже вечната на плейбек - Малина, припяваше отгоре.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, айде, като на Янева, дето тя се прави , че пее, па оркестъра - че свири...

 

Личи си е кой е на лайв запис, и кой - на живо. Най-малкото, когато в оркестъра някой свири на инструмент, който в момента липсва в песента. Просто си личи. Не може в песента въобще да няма саксофон (или на конкретното място), пък някой здраво да "свири" на него...

 

И как пък на някои , докато "пеят на живо" и подвикват към публиката гласовете почти не им се чуват (докато викат "тука ли сте" , "айде ръцете горе"), и изведнъж един ясен, висок глас, и свършва припева и се чува някакво тихо "подвикване", което няма нищо общо с другото. Айде, не сме прости...

Личи си кой е лайв запис, и кой е жив. Като "пеят" на запис, поне да запишат и "айде тука ли сте" и да запомнят къде точно е, и да не говорят със собствения си глас по време на "лайва", щото така здраво се личи...

Link to comment
Сподели в други сайтове

ще е интересно ако ара диапазон съни и хит мусик се съберат да направят общ концерт в арена армеец обаче всичко зависи от митко димитров да го предложи като идея понеже той е бая строг към конкурентните фирми

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силата тази година е Емануела, тя ще износи концерта с няколко песни и дуета с Коцко.

Малинажа също добре ще избухне с Коцко.

Като цяло рекламата покрай Емануела и хитовете й, ще напълнят и залата. Очаквам тя да е Топ певицата на Пайнер тая година и има защо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силата тази година е Емануела, тя ще износи концерта с няколко песни и дуета с Коцко.

Малинажа също добре ще избухне с Коцко.

Като цяло рекламата покрай Емануела и хитовете й, ще напълнят и залата. Очаквам тя да е Топ певицата на Пайнер тая година и има защо!

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като се сещам какви простотии ще пее пак, и на ти една причина да не искам да отида.... ако ще и гласа на Славка Калчева да извади...то па бива бива, ама само Криско "пее" по-просташки работи от нейните... олигофренка. Жалко за харизмата, красотата и таланта, акъл нула...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аре, ще го напиша веднъж, като се извиня за офтопика и се надявам поста ми да бъде разбран.

 

Тъй, относно това, че Теда Александровна пее простотии, искам да попитам защо да пее нещо друго, след като няма да бъде оценено? Сравнете само интереса към по-"сериозните" й парчета и "простотиите" - очевидно "Чалга пеперудки" се слуша и оценява повече, отколкото "Белег на съдбата" примерно. Тя дори и да иска, няма как да спечели от по-сериозни или експериментаторски парчета, щото и тя трябва да яде. Тази година се пуснаха няколко качествени балади, музикантски парчета, такива с интересно звучене, а чалга фенчетата веднага почнаха с коментарите как нямало да стане хит, била скучна, за музикантска песен, направена качествено и с истински инструменти, а не краден сампъл на Оцко и туптуптуп бийт, прочетох, че дърпала жанра назад... каквато е аудиторията, такава ще ви е и музиката.

 

Китайският синджир на Галена не е простотия ли? "Всичко знаеш - кога съм бясна, кога празнувам?" много ли е интелигентно? Я кажи за "кучка с бяла бучка, марихуана, Адриана"? Ми "бил ми знаел цвета на бельото - аз бельо не нося, мойто момче" духовно извисено ли е? На Преса народната певица последните текстове в стил "ранявай ме, лъжи ме, убий ме, мачкай ме, хвани ме с ръце, побърквай ме, удари ме, обичам те" нима не са простотия? При положение, че почти всяка песен в България в момента бъка от опити да се нацели оригинална фраза като се стига до "за тебе вдигам вертолета" или "сърцето ти е лед, бейбе, като януари", не виждам що Теда е изолиран случай и само на нея се обръща внимание? Теди поне сама си пише текстовете и стана така, че с месеци ми се наложи да чета във фейсбук като кепшъни, тагове, описания и така нататък "когато аз избухвам, ще мълчите" или "стана време да ги мачкам [едикъдеси]". Акъл нула, ама сама измисли хитови фрази.

 

Тъй като Теда няма нито богат мъж, нито бясно налагане от Пайнера, какъв друг начин да излезе от категорията на треторазрядките? Любимките на голям процент от форумците са успели именно чрез тези два метода. Сам трудно се излиза от блатото. И ето какво става: идва Теди от Лом, измисля си мелодийка, пише си сама текста, работи си с композитора, заснема нискобюджетно клипче (щото пари за повече няма), но се старае да го направи така, че да не заспиш докато го гледаш, отива си на участието, а хората толкова много я харесват, че влиза в Топ 7 по участия. Ако не й бяха "простотиите", днес кой щеше да я знае? И както вече споменах - това с "да прави сериозни песни" не върви.

 

Благодаря и отново се извинявам за спама :Vishenka_05:

Теди да ме прави един ПР

Редактирано от Slunchice.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, тези на концерта на Планета ли ще ходят...

:D :D :D

Аз говоря за Александрова като Пайнерка. Това си е простачката на Пайнер и язък за таланта.

Не се уточни, че викам да ти покажа, че Теди е доста над тези, които показах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аре, ще го напиша веднъж, като се извиня за офтопика и се надявам поста ми да бъде разбран.

 

Тъй, относно това, че Теда Александровна пее простотии, искам да попитам защо да пее нещо друго, след като няма да бъде оценено? Сравнете само интереса към по-"сериозните" й парчета и "простотиите" - очевидно "Чалга пеперудки" се слуша и оценява повече, отколкото "Белег на съдбата" примерно. Тя дори и да иска, няма как да спечели от по-сериозни или експериментаторски парчета, щото и тя трябва да яде. Тази година се пуснаха няколко качествени балади, музикантски парчета, такива с интересно звучене, а чалга фенчетата веднага почнаха с коментарите как нямало да стане хит, била скучна, за музикантска песен, направена качествено и с истински инструменти, а не краден сампъл на Оцко и туптуптуп бийт, прочетох, че дърпала жанра назад... каквато е аудиторията, такава ще ви е и музиката.

 

Китайският синджир на Галена не е простотия ли? "Всичко знаеш - кога съм бясна, кога празнувам?" много ли е интелигентно? Я кажи за "кучка с бяла бучка, марихуана, Адриана"? Ми "бил ми знаел цвета на бельото - аз бельо не нося, мойто момче" духовно извисено ли е? На Преса народната певица последните текстове в стил "ранявай ме, лъжи ме, убий ме, мачкай ме, хвани ме с ръце, побърквай ме, удари ме, обичам те" нима не са простотия? При положение, че почти всяка песен в България в момента бъка от опити да се нацели оригинална фраза като се стига до "за тебе вдигам вертолета" или "сърцето ти е лед, бейбе, като януари", не виждам що Теда е изолиран случай и само на нея се обръща внимание? Теди поне сама си пише текстовете и стана така, че с месеци ми се наложи да чета във фейсбук като кепшъни, тагове, описания и така нататък "когато аз избухвам, ще мълчите" или "стана време да ги мачкам [едикъдеси]". Акъл нула, ама сама измисли хитови фрази.

 

Тъй като Теда няма нито богат мъж, нито бясно налагане от Пайнера, какъв друг начин да излезе от категорията на треторазрядките? Любимките на голям процент от форумците са успели именно чрез тези два метода. Сам трудно се излиза от блатото. И ето какво става: идва Теди от Лом, измисля си мелодийка, пише си сама текста, работи си с композитора, заснема нискобюджетно клипче (щото пари за повече няма), но се старае да го направи така, че да не заспиш докато го гледаш, отива си на участието, а хората толкова много я харесват, че влиза в Топ 7 по участия. Ако не й бяха "простотиите", днес кой щеше да я знае? И както вече споменах - това с "да прави сериозни песни" не върви.

 

Благодаря и отново се извинявам за спама :Vishenka_05:

Теди да ме прави един ПР

Подкрепям! Това се опитвам да го набия в главите на всички от толкова време.. евала! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аре, ще го напиша веднъж, като се извиня за офтопика и се надявам поста ми да бъде разбран.

 

Тъй, относно това, че Теда Александровна пее простотии, искам да попитам защо да пее нещо друго, след като няма да бъде оценено? Сравнете само интереса към по-"сериозните" й парчета и "простотиите" - очевидно "Чалга пеперудки" се слуша и оценява повече, отколкото "Белег на съдбата" примерно. Тя дори и да иска, няма как да спечели от по-сериозни или експериментаторски парчета, щото и тя трябва да яде. Тази година се пуснаха няколко качествени балади, музикантски парчета, такива с интересно звучене, а чалга фенчетата веднага почнаха с коментарите как нямало да стане хит, била скучна, за музикантска песен, направена качествено и с истински инструменти, а не краден сампъл на Оцко и туптуптуп бийт, прочетох, че дърпала жанра назад... каквато е аудиторията, такава ще ви е и музиката.

 

Китайският синджир на Галена не е простотия ли? "Всичко знаеш - кога съм бясна, кога празнувам?" много ли е интелигентно? Я кажи за "кучка с бяла бучка, марихуана, Адриана"? Ми "бил ми знаел цвета на бельото - аз бельо не нося, мойто момче" духовно извисено ли е? На Преса народната певица последните текстове в стил "ранявай ме, лъжи ме, убий ме, мачкай ме, хвани ме с ръце, побърквай ме, удари ме, обичам те" нима не са простотия? При положение, че почти всяка песен в България в момента бъка от опити да се нацели оригинална фраза като се стига до "за тебе вдигам вертолета" или "сърцето ти е лед, бейбе, като януари", не виждам що Теда е изолиран случай и само на нея се обръща внимание? Теди поне сама си пише текстовете и стана така, че с месеци ми се наложи да чета във фейсбук като кепшъни, тагове, описания и така нататък "когато аз избухвам, ще мълчите" или "стана време да ги мачкам [едикъдеси]". Акъл нула, ама сама измисли хитови фрази.

 

Тъй като Теда няма нито богат мъж, нито бясно налагане от Пайнера, какъв друг начин да излезе от категорията на треторазрядките? Любимките на голям процент от форумците са успели именно чрез тези два метода. Сам трудно се излиза от блатото. И ето какво става: идва Теди от Лом, измисля си мелодийка, пише си сама текста, работи си с композитора, заснема нискобюджетно клипче (щото пари за повече няма), но се старае да го направи така, че да не заспиш докато го гледаш, отива си на участието, а хората толкова много я харесват, че влиза в Топ 7 по участия. Ако не й бяха "простотиите", днес кой щеше да я знае? И както вече споменах - това с "да прави сериозни песни" не върви.

 

Благодаря и отново се извинявам за спама :Vishenka_05:

Теди да ме прави един ПР

Направо ги смачка в Рамания! :bowdown:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аре, ще го напиша веднъж, като се извиня за офтопика и се надявам поста ми да бъде разбран.

 

Тъй, относно това, че Теда Александровна пее простотии, искам да попитам защо да пее нещо друго, след като няма да бъде оценено? Сравнете само интереса към по-"сериозните" й парчета и "простотиите" - очевидно "Чалга пеперудки" се слуша и оценява повече, отколкото "Белег на съдбата" примерно. Тя дори и да иска, няма как да спечели от по-сериозни или експериментаторски парчета, щото и тя трябва да яде. Тази година се пуснаха няколко качествени балади, музикантски парчета, такива с интересно звучене, а чалга фенчетата веднага почнаха с коментарите как нямало да стане хит, била скучна, за музикантска песен, направена качествено и с истински инструменти, а не краден сампъл на Оцко и туптуптуп бийт, прочетох, че дърпала жанра назад... каквато е аудиторията, такава ще ви е и музиката.

 

Китайският синджир на Галена не е простотия ли? "Всичко знаеш - кога съм бясна, кога празнувам?" много ли е интелигентно? Я кажи за "кучка с бяла бучка, марихуана, Адриана"? Ми "бил ми знаел цвета на бельото - аз бельо не нося, мойто момче" духовно извисено ли е? На Преса народната певица последните текстове в стил "ранявай ме, лъжи ме, убий ме, мачкай ме, хвани ме с ръце, побърквай ме, удари ме, обичам те" нима не са простотия? При положение, че почти всяка песен в България в момента бъка от опити да се нацели оригинална фраза като се стига до "за тебе вдигам вертолета" или "сърцето ти е лед, бейбе, като януари", не виждам що Теда е изолиран случай и само на нея се обръща внимание? Теди поне сама си пише текстовете и стана така, че с месеци ми се наложи да чета във фейсбук като кепшъни, тагове, описания и така нататък "когато аз избухвам, ще мълчите" или "стана време да ги мачкам [едикъдеси]". Акъл нула, ама сама измисли хитови фрази.

 

Тъй като Теда няма нито богат мъж, нито бясно налагане от Пайнера, какъв друг начин да излезе от категорията на треторазрядките? Любимките на голям процент от форумците са успели именно чрез тези два метода. Сам трудно се излиза от блатото. И ето какво става: идва Теди от Лом, измисля си мелодийка, пише си сама текста, работи си с композитора, заснема нискобюджетно клипче (щото пари за повече няма), но се старае да го направи така, че да не заспиш докато го гледаш, отива си на участието, а хората толкова много я харесват, че влиза в Топ 7 по участия. Ако не й бяха "простотиите", днес кой щеше да я знае? И както вече споменах - това с "да прави сериозни песни" не върви.

 

Благодаря и отново се извинявам за спама :Vishenka_05:

Теди да ме прави един ПР

 

Браво за поста, Слънчице! Харесва ми начинът, по който мислиш. Тя за мен е една от най-талантливите певици, пише си сама текстовете и всичко. Евала ѝ правя аз! Очаквам с нетърпение новият ѝ албум!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...