Jump to content



Online: Ивана ft. Васил Иванов - Мога и без теб


Препоръчани коментари

  • Отговори 57
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Хубаво видео, факт!

Ескцентрично и много цветно, евала на Теодора.

 

Песента е доста слаба.

Инструментала на "Чалга пеперуди" и "Всичко знаеш" и другите му там 5 песнички са до болка познати. Кофти за Ивана.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е много приятна, харесва ми повече от предишната! И видеото е доста добро като за Ивана, която попринцип не залага на клипове. Наистина ли Теодора го е правила? Ако е тя, браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересни идеи във видеото. Не е типичният кич в стил Ивана. Свежарско е, сполучливо е станало.

Песента е поредната й мазнотия за тази година, влече си я и това е.

Крайно време е за балада или нещо по-модерно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На първо слушане - ужасно дразнещо е, че фразата 'мога и без теб' се повтаря 3 милиона пъти. :wacko:

Със сигурност е по - добре от предната, но няма да си я пусна втори път. Пак нещо липсва и няма да стане хит. Имали са идея, но е останала недоразвита. Пък тоя Васил ........ нито при Кралете му повярвах, че е крал, нито тука му повярвах, че е ебати гъзара и някоя няма да може без него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста по-добре от "Кралете". Музиката малко позната,но си я бива,многоо ме кефи частта на Ваил Иванов там тескта кърти! :1000 (29): Инаече визиите на Ванча в този клип не ми допадат и тези розови кичури ... м неее.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изненадващо, но много ме кефи! Много по–добра е от "Кралете".. дано се забележи и поне 1 милиона да удари.

 

Клипът малко наподобява на "Няма да ти пиша", клетите те! :roll1:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яко е парчето. Куплетите са супер интересни, в припева има нещо, което е можело да стане по-добре и ударно, но и така е як. Мен и "Кралет" ме радва, но тази наистина като че ли има по-голям шанс да се хареса по-масово.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тея двамата са по-досадни и от Глория и Симона!

 

Ивана каза в На кафе, че Теодора й прави клиповете от 2-3 години, ама я било срам да се пише режисьор и ги писали на други хора. Така че, изобщо не е уау работата й принципно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва, иначе Боби Павлов, ако става дума за мъжа на Есил, има жестоки песни, писани най-вече за Есил.

Така че проблемът не е в него. Ако не ви харесва - сърдете се на Ивана, нали тя е певицата със 17 години кариера зад гърба си, ако тя не може да си подбере песните, кой?

Предното видео беше по-добро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...