Jump to content



Onlne: Деси Слава - Отново се родих


Препоръчани коментари

Прекалено семпла и без заряд песен, явно я пуска ей така, щом й прави такова клипче. Много си личи как всичко около тялото й е на вълни, Скерлев ги беше правил тия неща и в "Железен" на Фики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 107
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Така де - нека да има разнообразие ... ама къде го видя в тази песен ????

 

Да - текста не е вулгарен и пошъл и....всичко свършва до тук !!!!

 

Толкова ли вече не ви прави впечатление еднаквостта в мелодиите - или важното е да се редуват бавни и бързи песни ....а че повечето са като правени под индиго не е важно !!!

 

Жанра се изчерпва - признайте го ... :3fdb8960598fa63e:

Под разнообразие имах предвид, че редува бърза с бавна песни, а не, че тази специално е нещо уникално. В предишния пост съм посочил колко ми прилича като звучене на стиловете на Пашев и Оцко. И все пак мен доста ме радва песента - наистина малко са ви двойни стандартите, при другите подобни песни не забелязах чак такова плюене. Не се е изчерпал жанрът, даже авторът на "Отново се родих" е нов, но не знам защо е решил да копира колегите си за това парче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен колко изпълнители още мислят да я изпеят, остана ли някоя, която да не се е разписала все още? :mf_surrender:

 

И аз това си помислих! По - бавни и умерени проекти и се получават, като "В твоите очи", "Болка в минути" и "В друг живот", но всичко друго, което е пуснала в Пайнер е пълен шит! Предните и две песни "На чисто" и "Смени паролата" бяха същите скучни какафонии... Клипът е на много ниско и евтино ниво! Визията и е по лелинска от на Тони Дачева, а тя самата е като хипопотам... Личи си, че никак не я бива в продукцията, само в общи проекти, където други хора мислят я бива... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото наистина , как може да се изгаврят така с нея ? То визия , то чудо . На няколко от местата прилича на учителка от основното . Ок - съгласен съм че се е опитала да прикрива дупе и крака , ама тея дрехи я правят още по-нелепа . Да не говорим колко е разтегната картината , та чак се е деформирала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е на Пашев, нали? Евала на момчето - не е лесно да продадеш една и съща какафония на половината Пайнер. И гласът й сякаш е обработен, текста не се разбира на места - общо взето Деси май ще почака за първия си самостоятелен хит след завръщането си в кокошарник. Успех все пак. Аз не бих си го пуснала пак.

 

Алисия и Деса толкова ли не могат да се обърнат към някоя агенция за модели, че все си снимат поредното гадже?

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото наистина , как може да се изгаврят така с нея ? То визия , то чудо . На няколко от местата прилича на учителка от основното . Ок - съгласен съм че се е опитала да прикрива дупе и крака , ама тея дрехи я правят още по-нелепа . Да не говорим колко е разтегната картината , та чак се е деформирала.

 

Ти обаче само гледаш

Знам кой те е научил само да гледаш

Но насочи внимание и върху звука

Link to comment
Сподели в други сайтове

Под разнообразие имах предвид, че редува бърза с бавна песни, а не, че тази специално е нещо уникално. В предишния пост съм посочил колко ми прилича като звучене на стиловете на Пашев и Оцко. И все пак мен доста ме радва песента - наистина малко са ви двойни стандартите, при другите подобни песни не забелязах чак такова плюене. Не се е изчерпал жанрът, даже авторът на "Отново се родих" е нов, но не знам защо е решил да копира колегите си за това парче.

Ами, дали той го е решил? Много ясно, че Деса е искала копие на Пашева песен. Но защо да ходи при Пашев, след като този композитор е нов и ще и вземе по-малко пари.

Егати, как се изложи Деси Слава. Всичките и песни от 2015 до "В друг живот" са яки, но това изобщо не може да ме зариби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Половината плюете, само и единствено защото е Деси Слава.

Галена, Яница, Емануела като пуснат такъв тип песни ги носим на ръце, но тук Деса е дъното. Айде спрете се!

Да, песента не е качествена, но се опитва да бъде актуална. Вие не знаете какво искате, определено! Ако пуска песни като на Дачева/Глория ще има "Ама защо пуска тези тъпи песни", като пусне нещо по-младежко: "Не й отива".

Ами проблемът си е във вас!

 

Айде, и като скоро пуснат същата музика с друг текст и малко по-различен аранжимент очаквам същите коментари, да не почнете да превъзнасяте изпълнителя и песента. :*

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът тук е друг. Няма лошо, че Десислава прави песен със модерното звучене. Проблемът е, че модерното звучене звучи зле. Тази ужасна вълна на Пашев с немелодичните наблъскани припеви, използвани вече вокали, обработените гласове, които дори не стават особени хитове, но изглежда вече сме в такъв момент в попфолка, че по-хубаво няма и ще трябва да се примиряваме и с това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пашева музика, Оцкови вокали... Ако на еднаквата музика свикнахме, то вокалите и тях да сме ги чували? Дразнещо е... И толкова хора са чули песента преди да излезе, няма ли кой да каже на Деса, че вече сме ги чували? :1000 (10):

Слабо наистина. Нито една песен от тая линия не стана нещо повече. Така ще е и с тая. Текстът ми хареса. Малко прилича на Име и презиме. Тоя пикльо, дето го снима във всеки клип, е много досаден. Пести пари от наема на модел ли, фука ли се? Клипът е скучен и тия цветове и филтри на мен лично не ми харесват. А кино центърът трябва да въведе правило: "Забранено за чалгарки". Бетер мазето е тая скучна улица. Хората търсят да снимат незаснети места, а те наснимаха по хиляда клипа на година там. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама наистина, какво недоволство към песен в стил, който за други имена се води 'хитов' и 'зарибяващ'. Съгласен съм, че песента не е нищо ново, но в дискотеките би паснала идеално с останалите такива и точно това е била и целта на Десислава, а и на Галена. Нали точно чалготеките бяха някакъв върховен фактор за Рамания? Добре знаем, че като отидете там ще се кефите на песни като "Отново се родих", а не като "В друг живот".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти обаче само гледаш

Знам кой те е научил само да гледаш

Но насочи внимание и върху звука

А ти не четеш . По рано коментирах песента , но от злоба да захапеш пак Камелия , не си прочел .

Насочи внимание да следиш по-обстойно , като ще се изказваш , че не ти се отдава към момента ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе престанете с това, че песента се плюе само защото е на Десислава, просто не е вярно! На Галена "Една жена" и на Яница "В пет ми звънни" също сме ги признали за слаби песни, а и наистина не станаха хитове, каквито стават техните проекти обичайно...

 

Песничката на Деси просто НЕ СТАВА защото е безлична, скучна, слушана и какво ли още не. Наистина това е най-слабото й в "Пайнер" и спрете да наричате всеки, който го твърди "злобар", защото е смешно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва, много е безлична или по-скоро клонинг на други 2-3.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изчетох коментарите. Впечатлението ми е, че повечето хора са "хем сърби, хем боли". Като изкара един вид песен, искат друг. Като изкара друг, искат пък първия.

А моето мнение е, че песента си е супер за сезона. Клипа е много приятен на вид, Деси Слава е готина. Не ми харесва пикльото, дето очевидно е по-голяма кокона от нея (качва си снимки на себе си от клипа, още преди тя да си е качила в официалната страница.) Добър летен проект. Все пак, това е попфолка - комерсиален и незадълбочен жанр. Това иска публиката, това получава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...