Jump to content



Onlne: Деси Слава - Отново се родих


Препоръчани коментари

  • Отговори 107
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Куплетите са много силни. Основно я слушам заради тях. Панджаби мотива също различа песента от другите акуални комерсчета, в които мангалските вокали са неизменна част.

 

Къдравата визия е единствената, която ми харесва. Цветовете на клипа са много приятни и различни!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не е лоша, но на Глория и Камелия ми допадат повече. Вокалчето е чувано , и въпреки че песента на Мария не беше хит, е една от любимите ми и ме дразни това,че пак е ползван този вокал,а няма и 5 години разлика в песните.

За видеото както да кажа - мисля,че се е набутала с плащането на наем за този декор, от който не се извлича особена полза. Само разходки. Тоалетите в този клип я правят много едра, както и снимането от долу. Да не говорим за ужасната обработка на кадрите и тия вълни издават желанието му да я извае... Тотална гавра е клип през 2016 да излиза с такъв вид монтаж и ефекти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Официално и Отново се родих стигна 100 000 на ден.

 

 

Напълно заслужени. Песента много зарибява. Не очаквах и аз тотално да превъртя по нея. :Vishenka_05:

Подценихте я тука, ама няма да я бъде вашата - ще се слуша :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Официално и Отново се родих стигна 100 000 на ден.

Напълно заслужени. Песента много зарибява. Не очаквах и аз тотално да превъртя по нея. :Vishenka_05:

Подценихте я тука, ама няма да я бъде вашата - ще се слуша :1000 (29):

 

От първо слушане не грабва, но после зарибява.

 

Изпяването е на ниво. Няма как да не се прави разлика с предната песен и клип, понеже бяха на високо ниво. Затова и беше слабо в началото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От първо слушане не грабва, но после зарибява.

 

Изпяването е на ниво. Няма как да не се прави разлика с предната песен и клип, понеже бяха на високо ниво. Затова и беше слабо в началото.

Да - само на 1-2 места е малко трудно разбираемо...

 

Но иначе текста има много позитивизъм. Направо ми се приисква и на мен да съм влюбен както съм по морето в момента. :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...