Jump to content



Online: Глория - Полудяваш по мен


Препоръчани коментари

  • Отговори 86
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Приятна песен, но дотам.

Как не и омръзнаха тия денсчета не знам.

Като клип - нищо ново под слънцето.

Страхотна визия!

 

Според мен трябва да направи нещо тип "Намери си майстора". Ще има голям шанс да стане хит, да се хареса на младата аудитория и Глория отново да започне да се върти масово в дискотеките.

Ами аз като бях на едно ретро парти нито една нейна песен не пуснаха! :( Жалко! А има такъв богат и качествен репертоар!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами аз като бях на едно ретро парти нито една нейна песен не пуснаха! :( Жалко! А има такъв богат и качествен репертоар!

 

Кво очакваш от прости диджеи според които ретрото е луда по тебе, кожена пола и циганско...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубав клип, постарала се е. Страшна визия, много е сексава ... 😊😍😍

Песента е доста приятна. Повече ми харесва от дуета. Мисля, че ще ми допадне повече след няколко слушания.

Умирам вече за нещо по балканско, нещо ударно.

Успех на проекта! 😇😇

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубав клип, постарала се е. Страшна визия, много е сексава ... 😊😍😍

Песента е доста приятна. Повече ми харесва от дуета. Мисля, че ще ми допадне повече след няколко слушания.

Умирам вече за нещо по балканско, нещо ударно.

Успех на проекта! 😇😇

Росене, кажи някога нещо не ти ли е харесало. :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Росене, кажи някога нещо не ти ли е харесало. :lol:

Дуета, не ми харесва Стефимире.

И "Свобода" също не ме кефи. Друго?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дуета, не ми харесва Стефимире.

И "Свобода" също не ме кефи. Друго?

Аууу, просто попитах, майтап да става.

Нали не се обиди от нещо?

Споко, и на мен ми харесва песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аууу, просто попитах, майтап да става.

Нали не се обиди от нещо?

Споко, и на мен ми харесва песента.

Няма за какво.

Напомня ми на "Сезони". Сънувах, че Пашев и прави балада. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма за какво.

Напомня ми на "Сезони". Сънувах, че Пашев и прави балада. :1000 (29):

Дай Боже, че аман от Калин и другите там обичайно заподозрени при нея.

Почеркът на друг автор веднага ще усети.

Пашев започна да се изчерпва, но Ганев може да й направи нещо интересно.

А как искам Спасов да й спретне нещо мазно като Майстора. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Набързо направено, колкото все едно да пусне нещо. Не я дослушах. Може след време да ми захареса, но засега не ми е по вкуса.

Май е имала такива клипове и преди.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е най-доброто бързо парче, което е пускала от години. Различно е като аранжимент и структура от типичните й бързи песни с протяжни куплети и еднакви припеви. Мен ме кефи. Видеото наистина не е невиждано, но тя изглежда...трепаЧ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми, ама в аранжимента, когато няма пеене, много семпло и бедно. Нещо по модерно можеше да сложи като семпъл/звук. Иначе цялостно проекта ми харесва. Евала на всички , които вървят срещу това, което е актуално, а не по лесния обезличаващ път!!!!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента и клипът не са кой знае какво като цяло, припевът ми харесва. Радва ме, че бяга от комерсиалното и писналите на всички цигански, арабски и индийски вокали. Евала!!!!! Иначе, тази жена няма равна по стил, изглежда УНИКАЛНО! По-красива и стилна с всяка изминала година! Само напред и дано е по-продуктивна вече, че ми писна от треторазрядни. Знам, че са други времена, но Глория, Деси Слава и Ивана трябва да държат стария фронт, иначе чалгата умира. Имено те направиха поп-фолкът такъв, какъвто е в момента. И Камелия, естествено. Тези имена са нарицателно за КЛАСА и СТИЛ и трябва да са по-продуктивни. Засега само Деси Слава успява и умело държи голяма актуалност сред по-новите. Бих искал да видя и Глория в същото положение, след като преподписа договора си с Пайнер.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бива. Доста бледнее след "Като буря", "Изсвирете нещо ударно" и "Прегърни ме", ама бива. Текста и той с тези банални фрази "топя се като кубче лед", ама... :1000 (29):

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста ми харесва песента. Има потенциал според мен. А клипът е хубав, Глория е уникална - наистина е най-добре изглеждащата певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво очакваш от прости диджеи според които ретрото е луда по тебе, кожена пола и циганско...

 

Абсолютно подкрепям - истиснко олицетворение е тоя изрод Теди Джорджо, който не знам защо, но пълни понеделниците в 33, а в ревюто на самата дискотека също има лош фийдбек за него специално.

Относно песента - не е лоша линията, по която се движи, но да кажем, че не това би я изстреляло. Да речем наистина, ако сложи нещо балканско, народен вокал или нещо етно би се получило страхотно. А тази песен май е правена преди албума на Цеца, от следващата вече ще се усети.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

След няколко слушания те зарибява. Супер е.

Именно, яка е и е ритмична.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако го нямаше малоумният отсвир щеше да е добро парче.

И въпреки блудкавостта си си я пускам доста често, припевът е страхотен и Глория е яка. Само ми се иска да се променяше малко повече чисто визуално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...