Jump to content



Online: Глория - Полудяваш по мен


Препоръчани коментари

  • Отговори 86
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Единственото позитивно нещо в този проект е клипа!

Глория изглежда много добре и си личи, че се е постарала за него.

Песента е някакъв денс с чалга елементи - тъпо.

Незапеваема и безинтересна.

Няма нещо което да те накара да си я пуснеш втори път.

Аз очаквах нещо наистина в стилистиката на ''Ненаситна'' но явно няма да ме огрее.

Успех.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак нейните банални денсчета, аман вече ... очаквах нещо по-избухващо, то тука припев има ли изобщо? Клипът ми изглежда като копие на "Обратно броене" - даже все едно са използвали едни и същи кадри :mf_surrender: Иначе е приятна, но такива песни пее от "Опиат" насам.

 

п.с. И Глория пред тухлената стена ... :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това се чакаше и това се иска, най-накрая!!!

Точно в тази посока да върви!

 

Модерен саунд + комерсиален текст, но не просташки или някакви вулгаризми ..

 

Да, все пак за Глория говорим !!

 

Дано се открои, много ми харесва !!

 

Клипа е бомба!!

 

 

:phpgrin2: :phpgrin2: :phpgrin2:


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак нейните банални денсчета, аман вече ... очаквах нещо по-избухващо, то тука припев има ли изобщо? Клипът ми изглежда като копие на "Обратно броене" - даже все едно са използвали едни и същи кадри :mf_surrender: Иначе е приятна, но такива песни пее от "Опиат" насам.

 

п.с. И Глория пред тухлената стена ... :mf_surrender:

 

Тухлената стена не е в мазето на пайнер...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

По правилата на българският език, след възклицателно изречение, винаги се слага или едно или три удивителни знака.

 

Песента е интересна, но не мисля, че има шанс да се забележи.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Песента е танцувална и те държи от началото до края - няма го онзи проблем в други нейни иначе също готини парчета като "Обратно броене" и "Целувай още" - комерсиални, приятни, но с по-умерени куплети и с разпяване. Тук няма естрадно или сръбско пеене. Много е модерно всичко и не е типичен денс. Евала на жената, че избягва мазните ритми. Като ви се предлагаха перфектни авторски песни като "Изсвирете нещо ударно", "Прегърни ме" и "Като буря", които не са денсове, пак намирахте кусури. Рамания все пак.

2. Глория изглежда перфектно. Де да можеха така и вашите любимки, дето след време не ги виждам... Значи когато Емилия се направи на клоун в клипове и пее Калифорнии, е много хитова и иновативна. Когато Анелия прави клипове като "Гот ми е", е направила изкуство, иначе клипът на "Няма кой да ме спре" не струва според вас. Двойни стандарти.

3. Клипът си е по песента, тя си харесва тая стилистика. Можеше да е нещо морско и т.н., но нека не издребняваме.

Не виждам нещо натрапчиво, дразнещо.

Ще има и по-различни песни занапред, за момента това е положението. Това се искаше - готина самостоятелна песен.

 

пс: Феновете на Преслава - много злоба, много нещо. Всеки път 1 и също. Напуснете, че сте жалки отстрани. Бегом да си слушате "Няма да ти..." каквото беше там...

Направете графики, ако може. И спрете с тая Цеца!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак нейните банални денсчета, аман вече ... очаквах нещо по-избухващо, то тука припев има ли изобщо? Клипът ми изглежда като копие на "Обратно броене" - даже все едно са използвали едни и същи кадри :mf_surrender: Иначе е приятна, но такива песни пее от "Опиат" насам.

 

п.с. И Глория пред тухлената стена ... :mf_surrender:

 

А да беше на Преслава нямаше да се спреш да я хвалиш, стига Калиту!

 

Иначе песента ми звучи много познатo. Малко ми напомня на "Излъжи ме" на Андреа в одредени моменти.

Опитала се е да е комерсиална, аз бих искал да пусне по-сериозни песни, но пожелавам успех и на тази. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория нещо не е слушала новия албум на Цеца.

 

Да вземе да изкопира една от баладите, не да ми се прави на модерна, че е нелепо. Изглежда перфектно, но песента е изключително скучна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Песента е танцувална и те държи от началото до края - няма го онзи проблем в други нейни иначе също готини парчета като "Обратно броене" и "Целувай още" - комерсиални, приятни, но с по-умерени куплети и с разпяване. Тук няма естрадно или сръбско пеене. Много е модерно всичко и не е типичен денс. Евала на жената, че избягва мазните ритми. Като ви се предлагаха перфектни авторски песни като "Изсвирете нещо ударно", "Прегърни ме" и "Като буря", които не са денсове, пак намирахте кусури. Рамания все пак.

2. Глория изглежда перфектно. Де да можеха така и вашите любимки, дето след време не ги виждам... Значи когато Емилия се направи на клоун в клипове и пее Калифорнии, е много хитова и иновативна. Когато Анелия прави клипове като "Гот ми е", е направила изкуство, иначе клипът на "Няма кой да ме спре" не струва според вас. Двойни стандарти.

3. Клипът си е по песента, тя си харесва тая стилистика. Можеше да е нещо морско и т.н., но нека не издребняваме.

Не виждам нещо натрапчиво, дразнещо.

Ще има и по-различни песни занапред, за момента това е положението. Това се искаше - готина самостоятелна песен.

 

пс: Феновете на Преслава - много злоба, много нещо, напуснете, че сте жалки отстрани. Бегом да си слушате "Няма да ти..." каквото беше там...

 

 

Мислиш като зрял човек! Евала!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента звучи различно от стандартните комерси, Галена например веднага би успяла да направи хит от такова парче, но за Глория не съм сигурен. Към някои изпълнители като нея за жалост поначало има предубеденост, че са прекалено стари, за да са актуални и затова песните им така и не се налагат- другият скорошен пример е Нелина. Но аз лично смятам, че все пак има възможност това парче да си стане хит.

Клипът не знам какво го плюете- то си е ясно, че Глория няма никакви претенции да мачка някой с него- стандартно купонджийско видео на лека, приятна песен.

Харесва ми да виждам колко активна стана тя- само така! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак нейните банални денсчета, аман вече ... очаквах нещо по-избухващо, то тука припев има ли изобщо? Клипът ми изглежда като копие на "Обратно броене" - даже все едно са използвали едни и същи кадри :mf_surrender: Иначе е приятна, но такива песни пее от "Опиат" насам.

 

п.с. И Глория пред тухлената стена ... :mf_surrender:

 

:th_up:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислиш като зрял човек! Евала!!

Ами опитвам се, благодаря. Ясно е, че всеки си е с вкуса, но е тъпо да се отричат очевидни неща.

Винаги сме критикували Глория, когато е имало защо - собствените й фенове при това. Нещо, което не съм виждал при другите фенове, особено при тези на Преслава, Ивана. Те вечно припадат. И сега им е криво, че според тях ще преувеличим еуфорията по тая песен.

Ето - "Няма кой да ме спре" е с хубаво послание, но не ме докосна както тази - тази има хитов потенциал. Песента е с различна структура и мисля, че разбирам от музика, за да си позволя да го кажа. Музикантски песни Глория има и пак ще има. Ако реши, може да помете и Цеци, и Драгани, дори да няма техните кинти и влияние. Сетете се за Глория от периода на "12 диаманта" и "Илюзия". Ако не беше Симона да й разсейва вниманието със странични проекти, Глория още щеше да мачка. Да почакат тук до следващата балада или песен тип "Изсвирете нещо ударно", на която всъщност пак ще намерят кусур - защото е на Глория. На мен критиката ми е малко към текстовете й напоследък, но това си е мое мнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ееее супер е песента! Има заряд и потенциал, има и зарибявка. Песента си е типичен ритъм за откриване на дискотека, дано се завърти и й се обърне повече внимание.

Много различно и свежо! Относно клипа такава Глория искам да виждам - танцувална, разчупена и може и биха отивали дори някви тийн визии - да експериментира повече.

Избухна!

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ли???

 

Нямам думи вече...как не се умори да прави незапеваеми и безлични песни...по-добре да не пуска нищо. Видеото е покъртително - кадри от "Обратно броене" ли е ползвала или същият клип е просто :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами опитвам се, благодаря. Ясно е, че всеки си е с вкуса, но е тъпо да се отричат очевидни неща.

Винаги сме критикували Глория, когато е имало защо - собствените й фенове при това. Нещо, което не съм виждал при другите фенове, особено при тези на Преслава, Ивана. Те вечно припадат. И сега им е криво, че според тях ще преувеличим еуфорията по тая песен.

Ето - "Няма кой да ме спре" е с хубаво послание, но не ме докосна както тази - тази има хитов потенциал. Песента е с различна структура и мисля, че разбирам от музика, за да си позволя да го кажа. Музикантски песни Глория има и пак ще има. Ако реши, може да помете и Цеци, и Драгани, дори да няма техните кинти и влияние. Сетете се за Глория от периода на "12 диаманта" и "Илюзия". Ако не беше Симона да й разсейва вниманието със странични проекти, Глория още щеше да мачка. Да почакат тук до следващата балада или песен тип "Изсвирете нещо ударно", на която всъщност пак ще намерят кусур - защото е на Глория. На мен критиката ми е малко към текстовете й напоследък, но това си е мое мнение.

 

Цеца и Драгана ще ги помете, ама в някой друг живот.

Приятна песен, но нищо особено, толкова леко, че чак хвърчащо. Аеанжиментът както винаги е слаб, трябват балкански рутми и инструменти. Денс можем да слушаме и по Сити.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва, направо не мога да повярвам, че песента е ОК. Супер е песничката, ритмична.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...