Jump to content



Online: Емилия - Специално за всяка


Препоръчани коментари

  • Отговори 89
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Текстът е извадка от някоя фейсбук страница. Приятна е, но не ми идва за сега много силна.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тексът е тоталната какафония, наблъскани някакви думи и фрази от фейсбук статуси, дето нямат връзка помежду си... И с тоя бийт Пашев да вземе да се гръмне вече, всяка песен е една и съща :mf_surrender:

Като цяло не съм особено доволен, след Калифорния, "Брилиант съм аз обичай ме, искай ме " изобщо не ми върви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е хубава, но очаквах повече. На мен лично ми прилича на "Сменяй ме" най-много и още няколко други... Клипът е добър, радвам се, че кадрите с перуката не са много. Абе успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах нещо като "Да бях от гадните" а не Пашев да имитира Оцко :mf_surrender:

Сигурно ще ми хареса след повече слушания но не е това това.

Дано стане хит. Емата е много красива :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабо. Певица като Емилия на ниво Яница... Пф.

Хаха, че какво и е нивото на Яница? Нима повечето могат да се похвалят с качеството на нейните проекти или какво?

 

По темата:

Готина е песента, ще се завърти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо особено не е, но форума пак ще е в масов оргазъм, понеже е на Емилия :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо особено не е, но форума пак ще е в масов оргазъм, понеже е на Емилия :mf_surrender:

Спри се пък ти бе..

И на Преслава не е нищо особено, но всички припадате по-нея понеже е на Преслава :mf_surrender: :mf_surrender:

Спри се с злобните коментари..

Аман от такива като тебе :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, няма да ми е по-любима от "Калифорния" и това й е хита тази година, но и тази е достойно продължение от поредицата хитове на Емилия!!! Пак извади яка тупалка. Много е красива във видеото с къдравата коса и клипът е супер приятен. Успех на проекта! Заслужава внимание!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Куплетите ме кефят повече, но като цяло песента е доста силна де. Наистина напомня на "Пауза" в припева малко. Ще видим дали ще се нареди до "Калифорния", много ми се иска. Ема напоследък ми е най-красивата чалгарка иначе, и тук кърти с повечето визии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така.... изглежда повече от перфектно, но.... накрая развли всичко с тая визия тип "Елза Парини". Светльо ли ги измисля тия травеститски визии? Може да има афинитет към травестити, защото точно на травестит прилича Емилия в последната сцена. Милата не се ли е погледнала в огледалото? То не само перуката, ами и черна блестяща рокля облякла, като от на Лайза Минели на гей парад.

 

Второ : Официално Пашев се превърна в новия Оцко. Не се търпи това вече. На Яница песента трябваше да е последната от тая поредица ( еднакъв бийт, постен аранжимент и испански вокал накрая).

 

Текстът е супер наблъскан с клишета и тъпотии. Знам, че целта е кифлите да си я постват с някой цитат отгоре, но за слушатели с една идея повече мозък е леко дразнещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Принципно харесвам проектите на Емилия, но този път останах разочарован. Музиката е директно копие на "Кали - Пауза". Клипа ми идва скучен. Текста също не е нищо особено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спри се пък ти бе..

И на Преслава не е нищо особено, но всички припадате по-нея понеже е на Преслава :mf_surrender: :mf_surrender:

Спри се с злобните коментари..

Аман от такива като тебе :gun_bandana:

Гледай си работата, ако обичаш ;) Никакви злобни коментари не са - песента не грабва и не е това, което се очакваше масово, а именно - продължение на "Смелите..".

 

И между другото клипът е сниман на същото място, където "В твоя стил" на Цв. Янева.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...