Jump to content



Online: Глория и Симона Загорова – Няма кой да ме спре


Препоръчани коментари

Приятна песен и дотам. Нито клип, нито музика, нито текст, нито аранжимент ... нищо, което да предизвика какъвто и да е интерес. Не знам, ваучери за пазаруване ли получава за всяка денс боза, която пусне или сама си решава, че някой ще си пусне тази песен повече от 10 пъти?

 

Даже аранжиментът... имам чувството, че е кавър. Толкова да няма идентичност. А само преди няколко дни говорих за денс стила на Глора... :mf_surrender: Песента ми идва като детска песничка на малките Пантери. Даже онова хлапе Венци имаше по-тежки песнички хахах :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не ме грабна този път! Вече имат една песен със същата тематика "ако счупят всяка нота", която много харесвам, но тази ми е някак безлична. Може би е заради божавото денс звучене, но просто не предизвиква никаква емоция в мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявах се на нещо друго... нещо танцувално, мелодично, по-балканско и ударно, и САМОСТОЯТЕЛНО.

Не е лоша песента, но до гуша ми дойде от Симона!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, че е зле, просто е банална и слушана вече.... трябва й друго в момента и не със Симона.

Видеото - слабо и безидейно.

 

Да реши кариера ли ще гради още или ще я поддържа само с някакви денс нещица като това.

Иначе е ненагледна, няма такава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятно изненадана съм, песента е много добра. Клипът ми идва скучен с доста клиширани кадри и заучени движения, но се преживява.

И ако беше самостоятелна на Глория, определено щеше да е по-добре.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятно изненадана съм, песента е много добра. Клипът ми идва скучен с доста клиширани кадри и заучени движения, но се преживява.

И ако беше самостоятелна на Глория, определено щеше да е по-добре.

А аз си мисля, че ако беше само на Симона щеше да е по-добре. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симона беквокал на майка си ли ще е цял живот? Да си бе пуснала песента сама, макар да не е нищо особено за дебютна... Харесва ми само защото пее Глория, текстът има добри моменти и до там. Определено това не е Глория, която всички очакваме...и без поредното:"Ми толкова мога", защото знаем, че може мн повече.

Кои са авторите? Предполагам м. Глория и Симона, т. Глория и Мариета, ар. Калин...

Да иде при Ганев да й направи една хубава попфолк песен. Ще я платим ако трябва хахах

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да иде при Ганев да й направи една хубава попфолк песен. Ще я платим ако трябва хахах

 

Да си поръча от Дамир :1000 (29): или да направи конкурс и да преслуша нещата, които ще и пратят, не е трудно.

В крайна сметка и Драганински би се изкефил да й напише песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си поръча от Дамир :1000 (29): или да направи конкурс и да преслуша нещата, които ще и пратят, не е трудно.

В крайна сметка и Драганински би се изкефил да й напише песен.

О, той нали й написа Дяволска любов...а песни тип "Моето слабо място" от нея сме ги слушали доста... Във всеки албум денс, всички ремиксове денс...един хит денс няма ама не се отказва. Как не се умори сама...не разбра ли, че хората харесват от нея песни като "За първи път", "Ненаситна"......Да преслуша албума на Цеца и направо да преправи "Трепни" хахаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да я възприема още ... :o

Къде са кадрите с бенда?

 

И аз се чудя къде са тези кадри.. най-вероятно са от следващия предстоящ дует със Мона, а през есента очакваме и дуетният им албум.. :mf_surrender: Баси досадната работа вече..

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз се чудя къде са тези кадри.. най-вероятно са от следващия предстоящ дует със Мона, а през есента очакваме и дуетният им албум.. :mf_surrender: Баси досадната работа вече..
Не й е лесно на момичето, нещо не потръгват нещата...тя сигурно чака да завърши, ама през това време Гери-Никол и Михаела Маринова пускат хит след хит...Никакъв интерес от Монте, Вирджиния, Х-фактор, Гласът на Слави, а може и тя самата да няма, но само на дуети с мама ако го кара...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория не позволи нещата да се случат, когато трябваше. Симона имаше покана за Музикална академия преди време, но още беше ученичка и Глория заради това я спря. От там щяха да я забележат по някакъв начин. Не пробва в нито един музикален формат, а все чакаше наготово чудото да се случи.

Доколкото знам, има планове да си завърши бакалавъра тук и да пробва нещо с музика в чужбина после. Как точно си го представя, не знам. Дано успее, има талант, но трябва спешно да се разграничи от майка си. :) Виждам, че Гло иска да й помогне, ама не трябва нейната кариера да се прецаква заради това. Сега предстоят сигурно и общи концерти, други общи проекти. Не е това начинът вече. Илия Загоров нали е написал мелодии на Симона, самата тя също има такива. Да пробват да издава нещо сама вече. Но не съм сигурен, че е ориентирана какво точно иска да пее.

Между другото, има добри коментари за песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория не позволи нещата да се случат, когато трябваше. Симона имаше покана за Музикална академия преди време, но още беше ученичка и Глория заради това я спря. От там щяха да я забележат по някакъв начин. Не пробва в нито един музикален формат, а все чакаше наготово чудото да се случи.

Доколкото знам, има планове да си завърши бакалавъра тук и да пробва нещо с музика в чужбина после. Как точно си го представя, не знам. Дано успее, има талант, но трябва спешно да се разграничи от майка си. :) Виждам, че Гло иска да й помогне, ама не трябва нейната кариера да се прецаква заради това. Сега предстоят сигурно и общи концерти, други общи проекти. Не е това начинът вече. Илия Загоров нали е написал мелодии на Симона, самата тя също има такива. Да пробват да издава нещо сама вече. Но не съм сигурен, че е ориентирана какво точно иска да пее.

Между другото, има добри коментари за песента.

 

С кифлеене по пейките на НБУ няма как да се получат нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С кифлеене по пейките на НБУ няма как да се получат нещата.

Тя има от миналата година някакви участия в пианобарове самостоятелни, ама не са достатъчни.

Да пусне самостоятелно парче и тогава да очаква нещо. Пее добре, но трябва да направи нещо, за да избяга от сянката на майка си.

И да спрат да я гримират толкова тежко, баси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие луди ли сте, бе? Песента е супер яка! Отново имаме текст, носещ някакво послание, а не там някакъв си измислен, колкото да има нещо. Браво на момичетата! Доволен съм от всичко! Очаквам и самостоятелните й песни, които, надявам се ще са по-музикантски! Абе, Глория няма минаване и това е! :Vishenka_05:

Добре че е Глорче да внася малко тежест в иначе ебати олекналия жанр!

Да е жива и здрава още дълги години, за да ни поднася посланията си!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие луди ли сте, бе? Песента е супер яка! Отново имаме текст, носещо някакво послание, а не там някакъв си измислен, колкото да има нещо. Браво на момичетата! Доволен съм от всичко! Очаквам и самостоятелните й песни, които, надявам се ще са по-музикантски! Абе, Глория няма минаване и това е! :Vishenka_05:

Мен ме зарибява постепенно, но няма избухващ момент, а и след точно една година се очакваше нещо повече от парче ала румънски радиохит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво толкова не й харесвате на песента, страшна е на слушалки! :walkman: Една от най-модерните на Глория някога, даже гласа й така се е слял с музиката, че някой страничен слушател сигурно никога няма да загрее, че това е кралицата на поп-фолка. :D

Но и на мен ми е трудно да си обясня защо Глория продължава да придърпва Симона в своите си проекти, вместо да й плати да си направи нейни, само й се похабява потенциала на момичето с тези проекти ала 'клонинг на известната мама'. Да направи нещо самостоятелно, в стил Гери-Никол или дори по-малко разкрепостено като Михаела Филева, и има шанса да разбие. Дори и поп телевизиите да се направят на интересни и да я отритнат задето е дъщеря на голямото чалга зло Глория, Планета винаги може да я завъртят и да си е качена в канала им.

А клипът, между другото, е доста добър. Глория в последно време не си даваше много зор за видеореализациите, но това си е стъпка напред, очаквам да се засили още със следващите проекти (да се надяваме, самостоятелни :D).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ме зарибява постепенно, но няма избухващ момент, а и след точно една година се очакваше нещо повече от парче ала румънски радиохит.

Не знам, мен веднага ми хареса. Току-що я чух, и то през телефона, без слушалки. Ами добра си е. Има време, ще пуска и други, по-хубави неща. Само да е жива и здрава, съм сигурен, че ще ни поднесе и по-стойностни песни! Лято е сега, навярно й се искало точно това да изпее. Да видим есента с какво ще ни изненада... :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, мен веднага ми хареса. Току-що я чух, и то през телефона, без слушалки. Ами добра си е. Има време, ще пуска и други, по-хубави неща. Само да е жива и здрава, съм сигурен, че ще ни поднесе и по-стойностни песни! Лято е сега, навярно й се искало точно това да изпее. Да видим есента с какво ще ни изненада... :)

Да уточня какво имам предвид. За стойностно - при нея винаги е такова. Мисълта ми е да включи някакъв инструмент - гайда, кавал, гъдулка, бузуки, перкусии, кухарки, флейта. Няма защо да изброявам всички нейни песни, в които са присъствали такива инструменти. Тя едно време експериментираше супер много. Като знам какви здрави етно парчета като Бодигард има от време оно, а сега прави електронни експерименти, просто... Според теб колко време е отнела направата на тази иначе приятна нова песен? Да се стяга. ;)

Eто пример за еклектика - песен с ударен бийт като Погрешен адрес и вътре цигулка. Живея, няма време - китари с акордеон. Да не продължавам с примерите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песента , даже ако беше без Симона щеше да е много добре .

Клипа няма да го обсъждам , Глория последните 7-8 години има само една Двойна игра , всичко останало и е като тв. версии .

Иначе та изглежда перфектно :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...