Jump to content



Екстра Нина отново в “Пайнер”


Препоръчани коментари

И аз мислех Цветелина за много одухотворена и не знам каква, докато не ги видях с мъжа й какви са миналата година, така че не се доверявайте само на влечатления от екрана.

 

Ектрата е по ок в много отношения, просто още не е излязла от вакуума.

Какво искаш пък от Цветелина...подарък ли да ти направи, с това си изкарва хляба, нормално е да е искала пари за диска/книгата си... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво искаш пък от Цветелина...подарък ли да ти направи, с това си изкарва хляба, нормално е да е искала пари за диска/книгата си... :mf_surrender:

Това е пропуснал да разкаже :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е пропуснал да разкаже :1000 (29):

Не наливай масло в огъня, че едвам се удържа тея дни :D

 

Нината имала адски яки песни, чак сега като си ги припомням им обръщам много повече внимание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нината имала адски яки песни, чак сега като си ги припомням им обръщам много повече внимание.

Някои тези дни даже постнаха нейни клипчета, но които се вижда, че е имала някои компоненти дори от стратегията на Камелия още преди самата нея. Голям новатор си беше Нина за времето, неслучайно имаше такъв интерес тогава. Надявам се с новата песен да се завърне подобаващо, има потенциал...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клетата, шанса за хит при нея е нулев.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои тези дни даже постнаха нейни клипчета, но които се вижда, че е имала някои компоненти дори от стратегията на Камелия още преди самата нея. Голям новатор си беше Нина за времето, неслучайно имаше такъв интерес тогава. Надявам се с новата песен да се завърне подобаващо, има потенциал...
Албумът й от 2003 е мн силен. Предпочитам да си прави такива песни, не да се прави на модерна.
Link to comment
Сподели в други сайтове

ekstra-nina-otnovo-e-v-payner-2016EMzpy1r.jpg

 

Като я гледам в предаването и като видя каква снимка са и сложили, т.е обработили ... Та, тя не прилича на себе си! Не искам да си представя какво ще е на живо! Не одобрявам прекаленото обработване на снимките, още повече когато чрез него се губи връзка с реалността!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нина е допринесла много за попфолка - хубави балади, уникален етно албум имаше за времето си, дори сега не могат и да мечтаят за подобен риск, отделно доста закачливи хитове... И т.н., и т.н... Но както казаха по-горе - не знам какви шансове има сега за нови хитове. Още повече че още пее по Турция и едва ли ще взима много участия. Не виждам смисъл в завръщането й, но наистина говори много искрено и с тъга за миналото,за състоянието на кариерата й сега и т.н.

За ретро партита - да, спор няма, че старата генерация правят купона, но е трудно новата публика да ги асимилира. Нека видим например как ще се развие новата песен на Нелина - 100% готов хит, актуален, отговарящ на търсенето по клубовете, но дали това че е Нелина ще я спре от ротация ... или обратното ... Жанра е тотален mess в момента във всяко отношение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добро интервю в Сигнал. Както ви казах- Екстра Нина дълго време не е била пред камера и явно затова изглежда малко странна. Но иначе има доста реална преценка за жанра и евентуалното си развитие занапред. Забелязва се, че е видяла големи трудности и е прозряла много неща, но въпреки това има хъс. И явно ще го използва не за да конкурира младите, а за да прави музиката, която ще се хареса на нея и на феновете й, а същевременно ще бъде достъпна и за другите.

Чакам с нетърпение проектите й! Не очаквах, че Бест-а ще излезе толкова скоро, ще си го взема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много искрено интервю, мъдро, реалистично. Личи си, че е добър и изстрадал човек. Определено си дава сметка и за грешките си - нещо, което не съм видял от нито едно име в този жанр. Евала й правя. Хубави песни й пожелавам и да постигне хармония в живота си. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Осъзнавате ли? ПРОДУЦЕНТЧЕТО, което трябва да налее пари в проекта, да го финансира-продуцира, какво прави в случая? Поне 50 на 50 да бяха разделили инвестицията??? Оказва се, че Екстра Нина винаги си е била самопродуциращ се изпълнител, просто е имала издател.... а накрая му викат господин Продуцент.....

 

Бахти сбърканата система....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не се оказало, то винаги си го е пишело на обложките й - Музикален продуцент: Екстра Нина.

 

На обложката на 9-тият елемент пък пише:

Продуцент: Естра Нина

Издател - Пайнер мюзик

Спонсор - ТВ Мсат ака ТИМ, Веселина, Култ

 

"Деветият елемент"

Междувременно певицата от години обмисля и най-важния албум в своята кариера - “Деветият елемент”, на който тя сама е продуцент, а “Пайнер” е само издател. Макар и без огромен комерсиален успех, уникалният етно-албум се възприема страхотно от най-верните фенове на певицата и получава удивително одобрение от критиката, за което свидетелства повторното получаване на наградата за приемственост на “Нов фолк”. Самата Екстра Нина казва, че това е албум, с който ще се гордее цял живот. Тя не крие, че идеята за неговата направа е на бившия ѝ приятел - французина Пиер.

Интересно също дали поддържа отношения с лицето Мас Пиер Жак?

 

И винаги е имала много спонсори - и фирми, любовници, съпруг който й направи 3 СПА центъра, а тя ги заложи при лихвар...

 

Бизнес дама

 

В това време Екстра Нина реши да стане и бизнес дама, като отвори в "Златни пясъци" голям СПА център, носещ нейното име. Интересно е, че в него е гостувал и Волен Сидеров, който отказал да влезе в турската баня само заради названието ѝ. В момента СПА център "Екстра Нина" приема гости за всякакви релаксиращи процедури плюс курсове под лекарски контрол за отслабване. През август Екстра Нина участва в рекламата на минерална вода "Шипково". Тя е официалното рекламно лице на новата марка. Има заснет телевизионен спот с нейно участие, който се върти по няколко телевизионни канала. Отделно лицето на Екстра Нина е и на билбордове из страната, а съвсем скоро и в столицата, където все още предстои промоцирането на "Шипково". Договорът на певицата е за три години, като всяко лято ще снима по един нов клип с водата. Интересен факт е, че според контракта певицата няма право да променя цвета на косата си.

 

Мъжко момиче

Тази пролет фолк звездата Екстра Нина представи новия си, четиринадесети, диск „Мъжко момиче” в комплекс „Приказките” край Харманли.

Фолк иконата показа на многобройната публика три уникални тоалета. Ефектната зелена рокля, с която се появи под дъжд от фойерверки, бе подарък от кумовете й от Видин. Според специалисти цената й е минимум 3500 лева.

Именно кумовете й бяха едни от най-дейните по време на наддаването за първото копие от „Мъжко момиче”. Водещата Жени Койчева разигра търга за албума. Това доста оживи почитателите на певицата. Първоначалната цена бе 100 лева, като накрая достигна 2000 лева. Строителният предприемач от София г-н Васил Найденов извади солидната сума.

 

Марката „Екстра Нина”

През 2008 година Екстра Нина получи официално право да произвежда бельо, презервативи, парфюми, автомобилни гуми и други неща с марката "Екстра Нина". Тя се впусна в сериозен бизнес със съпруга си Красимир, с когото имат три СПА центъра в „Златни пясъци” и „Слънчев бряг”. Най-новият им комплекс "Гладиоли" ще бъде открит съвсем скоро. Щастливката се фука пред приятелките си, че Краси й е подарил толкова златни накити, че ще бъде осигурена до края на живота си.

Really? :D

 

За нейно съжаление интервютата дето даде мъжа й, колкото и да са брутални са истина. Защо не разкаже за запора на сметките на "ЕКСТРА НИНА" ЕООД от страна на Алианц? Да разкаже за запора и на "НП 2000 ПРОДАКШЪНС" от страна отново на Алианц или за това, че е осъдена от НАП?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно интервю в Сигнала. Евала и правя за тази откровеност и истинност :) Докосна ме и усетих, че е искрена до болка. Преживяла е много, и пожелавам от сърце да и се случат нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Екстрата има няколко наистина уникални песни , които и към днешна дата може да си ги слуша всеки .

Мен лично Отминал спомен ми е любима , а тея двете са ми най:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозен въпрос - какво е изживяла, че я издигате в такъв мъченик? Наистина не съм запознат.

 

Иначе интервюто ме остави с противоречиви чувства. Наистина е останала в миналото и макар да не отрича промяната не мисля, че ще успее да се впише. Изглежда изморена (??), въпреки че има някакъв хъс в нея. Макар и само на думи.

Но много съжаление има в тази жена. Много, много съжалява. Такива неща не се казват. Първата половина на интервюто само това повтаряше. И как вече щяла да слуша другите, понеже с едноличните ѝ решения досега не ѝ вървяло.

Не искала да се конкурира. Ако не иска, няма шанс. Не живее в ерата на приказките, когато всички правеха златни хитове, бяха приятелки и продажбите на касетки ги хранеха.

tl;dr: има нужда от спешен риалити чек.

 

п.с. Какъв ѝ беше проблемът всеки път Ема като я питаше за риалититата или за нещо, свързано с телевизията?

В Турция да не би да нямат телевизори или интернет?!

 

И за да не изляза абсолютен задник: 2-те ѝ песни, които си пускам с абсолютен кеф:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозен въпрос - какво е изживяла, че я издигате в такъв мъченик? Наистина не съм запознат.

 

Иначе интервюто ме остави с противоречиви чувства. Наистина е останала в миналото и макар да не отрича промяната не мисля, че ще успее да се впише. Изглежда изморена (??), въпреки че има някакъв хъс в нея. Макар и само на думи.

Но много съжаление има в тази жена. Много, много съжалява. Такива неща не се казват. Първата половина на интервюто само това повтаряше. И как вече щяла да слуша другите, понеже с едноличните ѝ решения досега не ѝ вървяло.

Не искала да се конкурира. Ако не иска, няма шанс. Не живее в ерата на приказките, когато всички правеха златни хитове, бяха приятелки и продажбите на касетки ги хранеха.

tl;dr: има нужда от спешен риалити чек.

 

п.с. Какъв ѝ беше проблемът всеки път Ема като я питаше за риалититата или за нещо, свързано с телевизията?

В Турция да не би да нямат телевизори или интернет?!

 

И за да не изляза абсолютен задник: 2-те ѝ песни, които си пускам с абсолютен кеф:

 

 

 

В Турция малко е особено... често спират достъпа до ФБ, Ютуб и т.н... някой път и за по-дълго. Българска телевизия сигурно няма къде да хване ...примерно ако живее в някакъв хостел и прочее. Така, че възможно е. А сигурно не е много на "ти" с интернет...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интервюто на Нина в ОМ е трагедия! Толкова мъка.... И как говори за Дмитров... Направо и е промил мозъка!

Не знам дали ще ме разберете правилно, но целият разговор и то нещата, които сама си каза, беше доста унизителен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не съм вярвал, че ще пиша за Екстра Нина и ще ми е интересна по някакъв начин, защото когато беше на върха за нея си, ми беше наравно с всички. Разбира се, много добре знам ролята на клипове като "Сълзи нечакани" и на класики като "Затвори очи". Между другото, тя наистина имаше доста спонсори, говоря като фирми, преди да срещне мъжа си. Сещам се например за Рекстон. Даже и в "Сълзи нечакани" в клипа има тяхна кола. Няма да забравя и лятото на 2000, на морето много въртяха "Пясъчен часовник/Нека", клипът беше супер апокалиптичен. И до днес никой няма такъв клип, а за онова време беше wow. Личеше си и тогава, че жената експериментираше и влагаше. Да не говоря за "9-тият елемент". Тя искаше да изпревари събитията, обаче се вижда и досега, че българинът е просто същество и няма никога да възприеме такива песни. А на мен такива ми се слушат - етно, но никой не ме пита. Нина е хазартна личност във всеки смисъл, така че си ги е правила неразумните инвестициите, но относно музиката не мисля, че са такива. То и Десислава се върна унизително в Пайнер. Фалира й телевизията и почна от кота нула. Видя, че не може сама и клекна на Пайнера, което от феновете й се тълкува като надмогване на егото. Просто всичко е заради интересите. Вече.

 

Димитров не е лош човек като цяло - малко му е в повече алчността и наивността, защото се озадачавам как все си прехвърля нещата на Панчо. Ок, собственикът невинаги трябва да е управител, но онова нещо Панчо прави само проблеми и нищо не му разбира главата. Не знам тая фирма как се е задържала. Трябва да е само заради много добри иконимисти и счетоводители вътре, като почнем от жената на Пайнера. Но относно маркетинг, кадрова политика - гола вода.

Тепърва ще започват да се връщат много от напусналите, тъй като има глад. И не е нужно да се правят на Галин и Теди Александрова, за да се конкурират с тях. Смешно би било. Нивата са различни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Години след издаването на тоя албум го слушам подробно и оценявам. Актуалните п*тки никога няма да имат нещо подобно в дискографията си, в колкото и скъпи клипа и чикиджийски песнички да налеят мъжете им кинти. Ако се правеше повече такава музика, никой днес нямаше да плюе чалгата и България. Ама те нещата си бяха супер преди време, но хайде да не казвам кой ги върна обратно в кръчмите, че знам какво ще стане.

 

И "Бяла Калина" е готин албум. И него са качили - https://www.youtube.com/watch?v=Id9dM3U_4gI. Тоя потребител в тубата е качил и другите й албуми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Години след издаването на тоя албум го слушам подробно и оценявам. Актуалните п*тки никога няма да имат нещо подобно в дискографията си, в колкото и скъпи клипа и чикиджийски песнички да налеят мъжете им кинти. Ако се правеше повече такава музика, никой днес нямаше да плюе чалгата и България. Ама те нещата си бяха супер преди време, но хайде да не казвам кой ги върна обратно в кръчмите, че знам какво ще стане.

 

И "Бяла Калина" е готин албум. И него са качили - https://www.youtube.com/watch?v=Id9dM3U_4gI. Тоя потребител в тубата е качил и другите й албуми.

 

Това е голям албум! Няма втори такъв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Години след издаването на тоя албум го слушам подробно и оценявам. Актуалните п*тки никога няма да имат нещо подобно в дискографията си, в колкото и скъпи клипа и чикиджийски песнички да налеят мъжете им кинти. Ако се правеше повече такава музика, никой днес нямаше да плюе чалгата и България. Ама те нещата си бяха супер преди време, но хайде да не казвам кой ги върна обратно в кръчмите, че знам какво ще стане.

 

И "Бяла Калина" е готин албум. И него са качили - https://www.youtube.com/watch?v=Id9dM3U_4gI. Тоя потребител в тубата е качил и другите й албуми.

 

Важното е, че този албум го има и още го слушаме. Жажда ми е любимата песен на Екстра Нина и в чалгата като цяло, макар да е трудно да бъде вписана в този стил. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...