Jump to content



Екстра Нина отново в “Пайнер”


Препоръчани коментари

ExtraNina201606223.jpg

 

Последната новина, която идва от централния офис на “Пайнер” е, че Екстра Нина официално се завръща в музикалната компания. В момента певицата и нейните продуценти правят селекция на златните й хитове през годините, които ще бъдат издадени в един The Best - албум, само за ценители. Това са онези мелодии, които Екстра Нина е създала през всички години на своята кариера и които са спечелили вниманието и адмирациите на почитателите на попфолка. Освен самостоятелните песни, в сборния албум ще намерят място и дуетите й с обичания сръбски изпълнител, Бобан Здравкович и дуетния й партньор от Турция - Adil. Почитателите на Екстра Нина вече могат да гледат по своята любима телевизия “Планета” клипове на своята любима изпълнителка.

Екипите на музикална компания “Пайнер” и телевизия “Планета” пожелават на Екстра Нина успешно сътрудничество и на добър час!

 

 

 

Изт: http://planeta.tv/news/view/Extra-Nina-otnovo-v-Payner

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има доста песни от миналото с които съм израснал, които харесвам и слушам и до днес. Смятам, че няма смисъл от подобен ход. Всичко е за времето си!

Link to comment
Сподели в други сайтове

В началото на 1996-та са ми първите спомени от чалгата- само Глория и Екстра Нина имаха цели видеоалбуми и ги скъсваха от въртене по кабеларките. Дачева беше забранена за излъчване от кабелни оператори тогава от Фолктон, само си купуваш касетките й и гледаш на видео.

Дано възстановят клиповете от първия албумна Екстрата в тубата, че наскоро са изтрити от BulgarianSuperHits, незнайно по каква причина. Пайнер едва ли ще пуснат толкова стари, макар, че песните са емблематични и хитове до една и клиповете са техни! Има страшно много продукция и дано поне половината качат. Очаквам и нови песни и клипове, гласът й е станал още по- усъвършенстван- много добра техника, в "Няма скука" се забелязва веднага. Видеото също много ми харесва, раздвижено е и показва нещо различно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айсберги така и не ми хареса още и по онова време. Искам това в ефира . Бях луднал по тази песен, въпреки че не беше кой знае колко популярна.

 

На Нина и отива старото звучене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както казах и в Скандалите- много се радвам за Нина. Пожелавам й успех, мисля че има шанс да си възвърне някакви позиции.

 

Между другото, "Айсберги" е качен и в PlanetaOfficial.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие тука дето пишете имате ли връзка с главния?

 

Явно всички бабушкери от миналото, като се разведат и откачат. Започват пак да се бутат да правят песни. И Рени така напоследък се излага.

 

Песента на Нината е абсолютна трагедия, може би през 1999 щеше да е хит, но сега е по-скоро като пародия или част от "Комиците"

Дали изобщо ще има и 1 участие? И за ретро не става, има само една "Любовница", дето повече масово се помни.

 

Ако Весела примерно се върне, ще е друго нещо. Тя с едно "Палаво око" и "300 нощи" разбиваше, още се пускат по ретро партита, дори самата тя си има участия.

 

Вижте само колко е неадекватна в клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Екстра Нина ми е може би в топ ъф дъ топа на най-грозните и безлични поп-фолк певици. Ужасна е! След това са Софка и Малина.

 

Не ми е харесвала, не я харесвам и едва ли ще ми захареса... освен, ако и аз не се разведа, че взема да се объркам като нея..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Екстра Нина и сестра и Цветелина са ебмлеми за зората на фолка и за жанра изобщо. Старите клипове на Нина и до днес служат за вдъхновение на Галени, Андреи и други кокошки.

 

Преди ми беше безлична на база на качествените певици от едно време, но винаги съм уважавал работата и, защото е оставяла добри впечатления в мен. Сега обаче си е направо цвете пред новите бездарници. Може да не бъде в топа, но пред половината си колежки ще е класа.

Ето моите любими неща:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А на всички, които хейтват по пo-качественото от техните любимки мога да кажа, че бе само участията днес са важни. И старите чанти едно време са имали участия, а днес имат отлежели хитове - нещо, което горе изброените няма да имат никога, колкото и да влагат...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големи попадения имаше на времето. След това почна някакви тъпотии да прави, за да е комерсиална, но не й отиват.

Дано съумее пак да направи хубави песни като "Любовница", "Отминал спомен", "Божествен знак" и др.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Любовница" е любимата ми песен на Екстра Нина! Много истинска песен с много добър текст! Ако мисли да прави нови неща нека са в такива!

 

Не мога да разбера след като е видяла, че хората не харесват последната й песен и чак е написала извинение във фейс-а, защо я е дала за излъчване по Планета! С тази песен ли иска, да припомни на публиката за себе си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Екстра Нина и сестра и Цветелина са ебмлеми за зората на фолка и за жанра изобщо. Старите клипове на Нина и до днес служат за вдъхновение на Галени, Андреи и други кокошки.

 

Преди ми беше безлична на база на качествените певици от едно време, но винаги съм уважавал работата и, защото е оставяла добри впечатления в мен. Сега обаче си е направо цвете пред новите бездарници. Може да не бъде в топа, но пред половината си колежки ще е класа.

Ето моите любими неща:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А на всички, които хейтват по пo-качественото от техните любимки мога да кажа, че бе само участията днес са важни. И старите чанти едно време са имали участия, а днес имат отлежели хитове - нещо, което горе изброените няма да имат никога, колкото и да влагат...

 

''Сълзи нечакани'' е много добра песен,помня колко харесвах клипа.Беше ми като сцени от филм на ужасите с това малкото момиченце с колелото.Страхотна дискография има и дори сега ще си я изтегля,за да си припоня някои песни.Успех и желая на Нинчето :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

За мен това са най-големите и хитове.

Не разбраха ли от Пайнер, че хората харесват старата чалга, но не пошлата а качествената?!?Да направят Планета Ретро - ще избият рибата, но може би ги е страх, че един ретро канал ще е по-гледан от всичките им останали канали.Крайно време е да заснемат на ново старите хитове, пък дори и само тв версии да им направят, за да ги има в HD!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

И мегахитаааааа! В Ютюб нито един клип не са оставили на "Нека", сигурно заради използваните кадри от филм. :gun_bandana: Такъв клип и днес няма, а това е преди 16 години!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудесна новина. :Vishenka_05:

 

Но, поне за мен учудваща, защото дядо Митко в последните години превърна Пайнер в бизнес империя за пари,забрави че е музикална компания.

 

Но пожелавам й успех и дано по-скоро чуем нещо ново :girl_witch: :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано направи нов анти-дрога химн като "Марихуана". Първата част спря милиони българи от пътя към смъртта - Зеленият път.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...