Jump to content



Екстра Нина отново в “Пайнер”


Препоръчани коментари

Не мисля, че ще има успех. Тая жена си остана в 2001 година и не е мръднала. Даже май при нея е връщане в 90те години, когато правиха цигании от сорта на "Жега" :1000 (29):

 

Не я виждам да успее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че ще има успех. Тая жена си остана в 2001 година и не е мръднала. Даже май при нея е връщане в 90те години, когато правиха цигании от сорта на "Жега" :1000 (29):

 

Не я виждам да успее.

Че да не би някой да си мисли, че ще има? Дори и Нина знае, че няма как... Но поне е познато име, което от емблмите на Пайнер и ще им доведе точки за престиж. Не може да се мисли само за успешните комерсиални изпълнители. Ще има по 3-4 участия, по 1-2 песни в годината. Ще припомня старите си песни в ефира и на концерти и ще се чувства реализирана жена :) Малко ли е

 

Търси се застаряваща фолк певица спешно във фирмата, която да поеме линията на Веско Маринпв Та да си дойдем на думата - има различен тип публика. таргета 18-24 е основен за това, което ще пускат навсякъде, но това с днешна дата за нас 25+ е деградация и се чудим може ли още по зле да станат - и изпълнителите и самия таргет :3fdb8960598fa63e:

Няма да слушаме само развалени песни с мангалски вокали. Те се оляха наистина. За маймуни ни вземат. Да бром ли от Не си ти до днес. Над 50% от песните... Гнусно е вече. Нека се върнат и други и да покаже старата генефация на новото как се прави музика, която става и ХИТ, защото си вложил душа и енергия, а не защото си влагал пари и амбиция оше при замислянето на проекта, но е останал осакатен от към усещания.... в идеята да е хит по клубовете...

Жалко, че чалгата загуби 30+ като слушател. А само с шайки стадиони не се пълнят...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И мен ми стана малко жал. Живота я е смачкал тотално. Има си своето място в попфолк жанра. Предполагам няма да се състезава с младите. Ще чуем какво ще ни предложи :)

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Милата! Още е в началото на века...

Иска да събере приятели и колеги и да се забавляват както преди. Когато нещата са били по истински.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иска да събере приятели и колеги и да се забавляват както преди. Когато нещата са били по истински.

Определено бяха по-истински. И е хубаво, че си е разбрала грешките и си ги признава публично - там да не взима каквато и да е песен на всяка цена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено бяха по-истински. И е хубаво, че си е разбрала грешките и си ги признава публично - там да не взима каквато и да е песен на всяка цена.

Да, тя сама си каза : Като не ти харесва една песен, просто не я вземаш. Връщаш я !

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен ми стана малко жал. Живота я е смачкал тотално. Има си своето място в попфолк жанра. Предполагам няма да се състезава с младите. Ще чуем какво ще ни предложи :)

 

Да... направо е потресаващо да видиш едно китно лице от миналото, което е било емблема и го видиш смачкано от обстоятелствата. Някак извратено ми се струва. По-добре да не беше се завръщала поне да не знаем както с Мая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, тя сама си каза : Като не ти харесва една песен, просто не я вземаш. Връщаш я !

Много добре каза, че не може да сложи някои свои простотии до Има светлина, Затвори очи, Отминал спомен.

Не знам дали ще експериментира с клипове и звучене както беше преди, но поне да пуска някакви прилични песни.

И защо изобщо се е захващала с тая Турция...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре каза, че не може да сложи някои свои простотии до Има светлина, Затвори очи, Отминал спомен.

Не знам дали ще експериментира с клипове и звучене както беше преди, но поне да пуска някакви прилични песни.

И защо изобщо се е захващала с тая Турция...

Нали имаше една любов там, поне така четох. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали имаше една любов там, поне така четох. :D

Не една хах. Мина си жената през разюздан период. Мъжът й много грозно направи, че раздуха нещата по жълтите медии, но тяхна си работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да... направо е потресаващо да видиш едно китно лице от миналото, което е било емблема и го видиш смачкано от обстоятелствата. Някак извратено ми се струва. По-добре да не беше се завръщала поне да не знаем както с Мая.

Е и ние ще остареем. Не трябва да отхвърляме старото само защото се предлага ново. Най малкото някое друго участие да прави в Пайнер, без да се надъхва много за нова продукция. Номално е да изглежда така - мъжа и малко ли филми и създаде, а и обстановката в Турция си плашеща. Нормално е и тя да е наплашена... Освен това - кофти светлина в студиото и лош грим също допринасят за тази кофти визия. Трябва да сме по толерантни...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вилица на български е това:

 

fj86k1398180919.jpg

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Верно е много смачкана, тя е направо като парцал, едвам говори. Никакъв живец в нея.

Сестра й е направо класи пред нея. Екстрата винаги си е падала малко мастия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

Верно е много смачкана, тя е направо като парцал, едвам говори. Никакъв живец в нея.

Сестра й е направо класи пред нея. Екстрата винаги си е падала малко мастия.

И аз мислех Цветелина за много одухотворена и не знам каква, докато не ги видях с мъжа й какви са миналата година, така че не се доверявайте само на влечатления от екрана.

 

Ектрата е по ок в много отношения, просто още не е излязла от вакуума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво толкова лошо й намирате на Екстра Нина. Жената не е била пред камера от 100 години, и все пак се държи нормално и още изглежда доста добре за възрастта си. Но лично на мен най ми харесва това, че отново има хъс да развива кариерата си, напук на мненията, че нямало смисъл да се завръща. Изказването, че 'още не е изпяла най-хубавите си песни' или там каквото беше, ми допадна много. Трябва повече певици да са като нея, а не да се отказват като станат на 40-50. Лили Иванова ако се беше отказала, нямаше да имаме нито "Ветрове", нито десетки други нейни класики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...