Jump to content



Online: Фики - Въртолет


Препоръчани коментари

  • Отговори 83
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Супер малоумна и мангалска песен - "Бум" е шедьовър пред това. :mf_surrender: "Зарад' тебе вдигам въртолета" :1000 (10): Абсурдните визии и танци има ли смисъл да ги споменавам? Супер смешен е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох ... на първо място - по - мазен не може да бъде, честно .. имах чувството, че нещо ще ми потече от монитора след малко. На второ място - изпяването му ми е мега заспало, никакъв заряд няма. Че и цели 5 минути я направили песента, да ти умре коня докато слушаш. Опитал се е да вкара някакъв малоумен 'танц' като изпява думата 'въртолет' или 'вертолет' както иска да се казва, може покрай тва да стане популярна песента.

Куплетите уж имат някакви претенции за сериозни, а припева е толкова глупав ....... голяма логика е вкарана в тази песен! Общо взето като седна да слушам музика тва едва ли ще е от песните, които ще си пусна ..... както е и с останалото творчество на Фикиту де. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямо НЕ на Фикретчо. Подобни песни не понасям, адски мазна и гнусна е. Това за мен е неслушаемо, жалко, че ще я въртят по чалготеките и ще ми се наложи да я търпя. От песните на мъжете до момента единствената добра е тази на...бат Милко. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТОВА ЩЕ ХИТ,ОГРОМЕН ХИТ!

 

Много,ама много ме кефи припева! Очаквах от Фики подобен кючек,харесва ми музиката,видеото е добро.

Ако трябва да избирам между "Колата" на Галинчо и "Вертолета" на Фики избирам втора песен! :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва. Музиката звучи тооолкова остаряло. Тия прости протяжни кючеци не знам кой впечатляват. Тва за "вертолета" е много плоско. С танца се е опитал да повтори успеха на гаврата с "Бум", но няма да се получи. Общо взето на мен ми е слабо. Както писа някой, и да стане хит, ще е само заради името на Фики. Дано да не се превърне в тенденция големите имена да се излагат с летните си песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много зле, това е стила, който най-много мразя...Не знам каква е тая мода напоследък и защо всички мислят, че щом Теди Ал имаше успех с пеперудките, всички ще имат с някоя цигания...Циганите сигурно много ще се кефят, но за мене песента няма заряд. И Галин и Фики яко се излагат тая годинаа, дано Фикрет има друга песен.

 

Звучи като пълнеж за албум от 2006-та

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много зле, това е стила, който най-много мразя...Не знам каква е тая мода напоследък и защо всички мислят, че щом Теди Ал имаше успех с пеперудките, всички ще имат с някоя цигания...Циганите сигурно много ще се кефят, но за мене песента няма заряд. И Галин и Фики яко се излагат тая годинаа, дано Фикрет има друга песен.

 

Звучи като пълнеж за албум от 2006-та

 

Теди не е пускала кючеци след Зънгър лаке.

 

Много ме кефи, зариби ме и я слушам от 30 мин!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...