Jump to content



Online: Деси Слава - В друг живот


Препоръчани коментари

Най-накрая адекватен самостоятелен проект. Страхотен клип, има прилика с други в кадрите с огъня, но пък тези с водата са един път. Песента е хубава, проблемът не е циганското, а това че няма поне 2 припева, прекалено къса е за балада. Определено е правена по модела на "Stupid Love", същата конструкция и хармонии.

 

Според мен има голяма разлика между проект, който е новаторски и проект, който се прави рядко в жанра. И песента и клипът със сигурност са второто. Балада не значи новаторство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 154
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много сполучлив клип, наистина си личи колко средства и старание са хвърлени, браво за труда!! Песента в началото не ми хареса особено, но след 2рото слушане те зарибява, наистина е малко хаотична, все едно има няколко мелодии в една песен, сигурно защото е писала музиката тя :D Но отново поздравления за клипа, много ми хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една балада за да е силна и трябва тежък текст, сериозна музика и завладяващо изпълнение с орнаментика! Тук имаме само последното, което автоматично я изключва от каквито и да е било "първенства" за сериозни балади! Не разбирам смисъла от циганското поради сто причини: първо тя го е пяла вече; второ Андра скоро го вкара в хитов проект; и на края концепцията грам не изисква подобна простотия повторена 100 пъти! Текстът като цяло е трагедия; аранжиментът става, но трябваше да се заложи само на френски вокали - и тя там можеше да забие нещо интересно!

 

Клипът е изключително скучен, муден и не носи нито послание, нито емоционален афект за каквото и да е било! На Гергана на баладата беше проектиран по подобен начин, но дори той беше по - интересен!

 

 

Общо взето Деса измислила симпатична мелодия преди 3 години, дала я на екипа на Пайнер, те я украсили от тук, от там по - малко и накрая станало "цапано дупи с грозде и тиквички"! Успехът ще е слаб, но все пак по - добре от гадостите на Роксана, Тошич, Карлос, Юнона и други подобни завъртели се в псоледно време...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е Деси Слава, която аз искам. Много силно и като видео и като песен. Тук може да се претендира за нещо различно и качествено, което е извън комерсиалните песни. Браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална песен,адски красив клип,а Деси Слава е уникална.Нямам нито една забележка,всичко даже е направено и подредено по-страхотен начин в песента.Всеки си има право на мнение,но повечето от вас прекаляват

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е нещо невероятно, изгледах го 1000 пъти, обожавам такива. Наистина много прилича на "Боже, прости", но тук идеята е друга...

Песента не е УАУ, но е много добра, за мен лично френската част си е излишна.

Абе като цяло много силен проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е нещо невероятно, изгледах го 1000 пъти, обожавам такива. Наистина много прилича на "Боже, прости", но тук идеята е друга...

Песента не е УАУ, но е много добра, за мен лично френската част си е излишна.

Абе като цяло много силен проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е нещо невероятно, изгледах го 1000 пъти, обожавам такива. Наистина много прилича на "Боже, прости", но тук идеята е друга...

Песента не е УАУ, но е много добра, за мен лично френската част си е излишна.

Абе като цяло много силен проект.

Аз съм на същото мнение. За мен циганските вокали и това, че няма припев не е проблем, даже ми харесва, а френската част не ме кефи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се чуди човек по кое се превъзнасяте толкова..

Песента е тотален буламач.Нищо не й се разбира в припевите, сложили един тих френски рап и 3000пъти ''мангава,мангаваааа''.Учуден съм и от изпяването й.

Клипа има хубави кадри, но не показва нищо друго освен, че Деса вече заприличва на Шер с това пипане на лицето."My all" кадрите няма нужда да се коментират.

 

Извода е, че дори да си страшно талантлив когато нямаш идея как трябва да се случат нещата правиш лазаня с кори за баница.Липсва концепция, липсва мисъл..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се чуди човек по кое се превъзнасяте толкова..

Песента е тотален буламач.Нищо не й се разбира в припевите, сложили един тих френски рап и 3000пъти ''мангава,мангаваааа''.Учуден съм и от изпяването й.

Клипа има хубави кадри, но не показва нищо друго освен, че Деса вече заприличва на Шер с това пипане на лицето."My all" кадрите няма нужда да се коментират.

 

Извода е, че дори да си страшно талантлив когато нямаш идея как трябва да се случат нещата правиш лазаня с кори за баница.Липсва концепция, липсва мисъл..

 

По-точно не може и да бъде казано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е разкошен, пак е Рики Мартин и Мейа, но просто ми напълни очите. Прекрасна символика, заснемане и филтри.

 

Песента не би следвало да ми харесва, но с това изпяване как да остана безразличен?!?

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ми окрадоха клипа на Рики, ей.

Тотално се изложи Деси Слава и да снима новия си любовник- жена на 30 и няколко години със син и да ходи с 19 годишен- е това е вече прекалено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина не е лоша песента. Единствено, както повечето вече сте споменали, можеше да мине и без "Мангава тут", но Деси Слава я е изпяла уникално. Клипът е на световно ниво, адмирации. Странно, че не сте отбелязали и взаимстването от клипът на Марая Кери - "My all". На някои места е 1:1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...