Jump to content



Online: Преслава - Чуплива и влюбена


Препоръчани коментари

Хареса ми много песента, не знам колко голям хит ще е обаче. Коментарите са крайно негативни навсякъде. Клипът е много зле (визиите са ок), показвани декори, набиващо си личи, че е сниман на зелен екран, през клиповете от 90-те се получаваха тия дефекти... Не знам как е одобрила това да се покаже, но не ѝ е за първи път.

Както много хора са писали - не можа да си оправдае подобаващо и без това спорната награда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 109
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

С всяко слушане зарибява все повече! Брутална музика, хаус, цигулка и ударност!

 

Това ще дънииии :Vishenka_05:

 

Недоволен съм от текста, копие на предишните ѝ.. :feminist_en:

Тексът на "Моето слабо място" е още по-елементарен и от този, но явно не повлия негативно, напротив. :3fdb8960598fa63e: Песента много ми харесва, както и клипа - не виждам какво "евтинджос" виждат някои хора в него, последния на Галош е по-гаден при все, че тя се старае за клипове супер много, а Пете отбива номера.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разочарован съм! Яка музика, текст - клиширан, на много ниско, освен ако фразата "чуплива и влюбена" се наложи. :gun_bandana:

Клипа e вече гледан. Нищо новаторско.

Дано да се получи ефект "Моето слабо място". :D

Палец нагоре заради Преслава...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тексът на "Моето слабо място" е още по-елементарен и от този, но явно не повлия негативно, напротив. :3fdb8960598fa63e: Песента много ми харесва, както и клипа - не виждам какво "евтинджос" виждат някои хора в него, последния на Галош е по-гаден при все, че тя се старае за клипове супер много, а Пете отбива номера.

Клипа на "Левкимия" изглежда като шедьовър пред това на Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълна трагедия ...

Не знам защо си мисли,че винаги с Драганински ще нацели хит. То се случи един,два, три пъти ... Нека малко разнообрази...

Скучна песен.

Пят текст...Ужасен...Едно и също...

Неграмотно измислени визии.

Некадърно направени декори.

Неадекватно поведение пред камера...Движения...Знаци...

 

***

Пълна нула. Очаквах нещо наистина ударно,силно...Още има време в Капките, да пуска нова, докато може да я рекламира...

Филма с На тебе не отказвам и Биг брадър се повтаря. Мисля,че ще потрети защото това е пълна боза.

 

Една Ваня има по-силни и яки проекти от Преслава в последната година. Егати певицата на годината...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разочарован съм! Яка музика, текст - клиширан, на много ниско, освен ако фразата "чуплива и влюбена" се наложи. :gun_bandana:

Клипа e вече гледан. Нищо новаторско.

Дано да се получи ефект "Моето слабо място". :D

Палец нагоре заради Преслава...

 

Wow.. имало и обективни фенове на Преслава. Евала :3fdb8960598fa63e:

 

Няма как да се получи ефектът "Моето слабо място". Онази песен не се прие добре първоначално, защото беше супер различна. Макар, че аз не я спирах още след първото слушане, супер енергия имаше в нея. Тук 90% от мненията са, че това е вече пято и гледано. Като цяло аз не съм изненадан. Това е изпитаната схема при Преслава вече няколко години наред - слаби песни до лятото или есента, един хит после и хоп - Певица на годината. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, черен и с тоя декор е като криво заснет.

 

Мегастарке, в момента говориш небивалици, защото явно критерият ти за хубаво видео е "шарен клип на Скерлев по Планета от 2006г.". Клипът на Галена е изключително силен като заснемане, кадри и артистичност, независимо, че за теб е по-семпъл и "черен" (wtf). Само клипове на една шепа певици могат да бъдат мерени с "Да ти олекне".

А клипът на Преслава може да се съпоставя само с нейните си 176 клипа като този. Дори Татяна и Юнона вече правят по-качествени клипове с вероятно сходен бюджет. До желание е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката ми хареса доста, текстът обаче е пят от Преслава и от колежките ѝ по най-малко 10 пъти. Тези текстове се пишат за да се наложат бързо, явно има публика, на която тази тематика още не е омръзнала, колкото и да е шокиращо - факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникален сауд, силен припев, но слаби куплети.

 

На кого е текста ? Мариета Ангелова ?

 

На Тина Денчева ;)

 

 

За песента - много хубав припев.

 

Като клип продължавам да недоумявам, как не се организира един път като хората, да вложи малко пари и да направи нещо, с което фанатиците ѝ да се гордеете.

 

И задължително да звънне на Цвети Янева за ботокса, че видимо не е ходила на правилното място... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката е много хубава и Преслава е наистина прекрасна, видеото като имиджово също става. Текстът обаче е много клиширан, честно, предпочитам да ми изброяват градове и марки без смисъл отколкото да слушам за мачкай ме, разбивай ме и особено при нея с това се изчерпват темите. Все пак смятам, че ще стане хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все по-красива и по-красива става! Любима ми е с онова бялото и леко изрусената коса - изглежда прекрасно! Видеото ми харесва, приятно, свежо, имиджово - прекрасна Преслава!

Текста не е нищо ново за нея - мачкане, дъхът ми да спре и т.н. Песента си е в неин стил от подобните парчета на Драганински и за това много ми допада! Хит или не, от поредицата "Моето слабо място", "Нашето любов е", "На тебе не отказвам" и "Чуплива и влюбена", първата на мен най не ми харесва. Тази също си я бива, но двете "Н"-та ми остават любимите. Ще я слушам често определено.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва!

Ако беше изпята от някоя друга певица, щеше да мине и замине, обаче щом е на Преслава, предвиждам силно налагане, докато не почне да се харесва, хаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, почва добре, викаш си "Брей, нещо ново и различно" и няколко секудни след това - лъжа било.

Видеото по същия начин, пък и има препратки към нейния вечен идол. :1000 (20):

 

kameliq--taka-mi-lipsvash-DVD-Rip-.jpg

Преди това баджаначката на Преса пък снима същата сцена .

Въобще Преса е толкова предвидима . Песен от Драганински = копие на Моето слабо място . Говоря конкретно за Преса .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...