Jump to content



Online: Галин - Ще остана


Препоръчани коментари

  • Отговори 38
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не е някоя забиваща балада, която да се задържи сериозно, но пък не е лоша.

Въпреки че ми звучи малко познато.

 

И на мен ми звучи познато, има части в мелодията, които мисля, че съм ги чувал другаде.

Обаче песента е много хубава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер е песента. Мелодия, аранжимент, текст, изпълнение - всичко е на ниво. Не е класическата сърцераздирателна балада, но пак грабва доста. Чух нея, после Емилия и Борис, после баладата на Коцето и накрая "В твоите очи". Представете си поне половината песни в жанра да бяха подобни, нивото щеше да е неизмеримо по-високо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъпа, безидейна песньовка. Всички знаем, че на живо никога няма да може да я изпее, въпреки че е супер елементарна композиция.

Сигурно с месеци се е драл в студиото за да я докара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много семпла песен..3 години бил я правил..а изглежда като скалъпена за 1 ден и като текст и като музика...И наистина от чупки, стойки и муцки как не се изморява...най-голямия позьор евър!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко мрън-мрън баладка, без кулминация ... но пък браво, че разнообразява.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е зле, но не ме хваща.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искал е той да направи разбиваща балада, но не му се получи. Текста е леко изтъркан. Да кажем, че е по - добре от "Душа", но е много по - зле от "Болка в минути" ... примерно. Като цяло не ти се иска да си прережеш вените, ей това е, което куца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз смятам като горните. Даже е лигава песента, текстът е глупав.

Малко прилича на Хало на Бионсе и на още някакви на Лилана, Филева.

Можеше да пусне нещо сериозно като Perje-Milan Stankovic или Стан-Отан агапас. Звучат по-мъжки и по-тежки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега видях, че тази песен е обявена май месец 2013. И въпросът ми е-това ли правиха 3 години? От лятото нон стоп говори, че тази песен му е най-силната, най -много ще залага на нея... и изведнъж излиза половин година по-късно с тв версия от концерт. Малко странно. Иначе е приятна за слушане, куплетите най-вече. Самата музика на припева е много позната, не знам наистина как, но просто явно е по-елементарна като композиция. Текстът доста ми напомня на De fevgo. А този роботизирания глас, който все повече се доближава с този на google преводач-а, просто се губи всякаква емоция с това преработване. Лично за мен песента е хубава като идея, но просто няма енергия и емоция в нея.

А за тв версията- аз не мога да разбера защо един път не излезе наистина да се раздаде от сърце, да пее там колкото може и наистина да се изкефи. Всеки път е с премрежените погледи, муцките, тежките въздишания и не знам си още какво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...