Jump to content



Online: Галена - Да ти олекне


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 92
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Пълна какофония, не мога да повярвам, че Галена се е съгласила да изпее това, че и да го клипира. Много си навътре или там както се казваше беше по-яка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много интересна песен, доста експирементална е. Клипът е семпъл, но някак качествен.

 

Не вярвам да стане голям хит, но пак е различна - браво.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеото е добро, макар, че тя има поне сто пъти по-добри клипове. Музиката ми хареса, текста не и като цяло песента.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е Драганински може би???

 

Клипът хем е готин, хем не. Студиото, където са снимали е гадно и прави кадрите да изглеждат като тв версия.

Песента е странна, не е много мелодична, харесват ми частите след самия припев.

 

И ЗА ВТОРИ ПЪТ МИ КРАДАТ ИДЕЯ ОТ ГРАФИКА! Някой им снася! :gun_bandana:

gal_zps6837f62d.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва хич. И предната й не ми допадна, но е цвете пред тази. :D

Явно иска да разнообрази звученето, но от Хавана до Каравана всичко ми харесваше. :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хем искате нещо различно, хем като излезе веднага било тъпо. Еми дай си малко време, чуй я два-три пъти, уважи положения труд. Ама за кво -дай надве, натри да оплюем, кво толкоз. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е в стил "Моето слабо място", звучи някак хаус, 100% Драганински, винаги съм искал такава песен от Галена, доволен съм. Клипът семпъл, но много оригинален и идеен. Хубав проект, просто се дразня, че толкова бързо след "Една жена".

Link to comment
Сподели в други сайтове

На второ слушане не е толкова зле.

 

Велислав Драганински ? :dontknow:

Ще е като "Моето слабо място" - сумати отрицателни коментари защото е трудна за възприемане в началото и накрая мегахит. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имайки предвид, че я е пуснала толкова бързо, защото усети, че предния път не си постигна целта, това ще е още по-неуспешно.

А тази песен, изпята от по-талатлива певица, нямаше да е хит отново, но поне можеше да се слуша ...

 

П.С. "Да ти олекне" - сериозно ли се казва така? :laughing: :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извини ме, но Моето слабо място е много по-лесно запеваема. :D

 

Да, да, да, да разбира се, все пак е, е, е, е съставена от една сричка и едно "Хапи аз така обичам"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е световно ниво. Отново брутален клип. Толкова семпъл и евтин, а изглежда брутално. Много е готина и се държи страхотно пред камера. Песента зарибява много, музиката е един път!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен много ми харесва всичко, не мисля, че е семпъл клипа, напротив. Наистина е скоро след "Жената", имаше още хляб там, но предполагам заради наградите излиза сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам доколко ще е хит, Преслава най-добре успява с Драганински да прави от различни песни хитове, с Елена също доста си пасваха. Връзката композитор-изпълнител е много важна, "Една жена" ѝ беше първата с Пашев мисля, с Драганински скоро май не беше работила, не е същото като с Кости, Оцко и Ганев, с които редовно работи. Но на мен много ми харесва това звучене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...