Jump to content



Като две капки вода 4


Препоръчани коментари

Според мен ще вложи повече старание Преслава, защото се зарадва че и се падна Тина Търнър. Стискам й палци този път да се справи. Хубаво, че публиката й се радва и я подкрепя, иначе щеше да е последна сигурно, нещо не й се получават засега образите.

Тина и Марая Кери са ѝ много любими певици до колкото знам. Така е казвала по интервюта. Явно затова се зарадва толкова, може би като почне да я пее и играе едва ли ще е на същото мнение, както сега. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 780
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Преслава я бива в рока и мисля, че този път ще се справи по-добре. Тука може да врещи като в "Лъжа е". :1000 (29): Мисля, че ще й пасне много добре "Simply The Best".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък смятам, че това ще е успешното превъплащение на Преслава.

Гласовете и на двете са дрезгави, на визия също ще я докарат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава не беше зле, но визуално изглеждаше като смесица от себе си в началото на кариерата си и себе си от последните няколко години... :roll1:

Калин пак беше ТОП, заслужена победа. Прея също ме изкефи на макс, страхотна е! :roll1:

Според мен Тина Търнър ще бъде най-добрият образ на Преслава от трите, добре си я представям в тази роля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава беше зле. Тя вярно, че е тъпа пача и за пари би направила всичко, но нямаше ли кой да й каже да не се захваща с нещо, които не й се отдава? Принципно на певците/певиците им е по-трудно в имитациите, но тя и като маниери не успя да докара Фреди и РиХанна. Подобието на английски дори не искам да го коментирам.

След голямото четкане и лъскане във Випа и 100тина фирмени тенекии, май дойде време Пресли да види и др страна на монетата. От високо се пада най-жестоко. Дано се справи по-добре др седмица.

 

Калин е страхотен актьор и се справя отлично за сега. Харесвам още Поли, Джулия, Геро и дуета, защото се забавляват и правят формата доста позитивен.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, да, ама тя самата също може да вижда и да преценява, няма ли хора около нея, които да я съветват искрено, подозирам, че е обградена от кой знае какви лигльовци, дето ѝ се мазнят, щом е станала толкова разлигавена и тя, преди като че ли беше по-адекватна, ако имах възможността да тренирам Преслава, щях да усъвършенствам доста неща в тва представяне. Тя не се ли погледна с тая коса и тая рокля колко повече на себе си прилича? Айде следващият път да е по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=BGBlBigljRI

 

Сега гледах записа отново и честно казано, дори с лошия английски, звучи супер въздействащо...Просто гласа на Преслава е такъв.. :Vishenka_05: Тя има проблем с английския и мисли повече за него и не може да се отпусне върху пеенето.За това искам да дойде ред на българска песен. А що се отнася до грима-са виновни изцяло гримьорите, те грам не са направили нищо..

 

Деси Слава и Преслава са единствените от чалгата, които звучат адски добре в световни песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Рияна не може да докара, пък да не говорим за Тина Търнар.

 

В образа на Тина виждам повече потенциал да се справи, пробвай се ти да ги имитираш, шансът при втората да ти е по-лесно е по-голям.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добро изпълнение на песента на Рияна. Това мога да кажа, а на Тина ще разбие, защото гласовете им са сходни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста коментари срещам, че пеенето на Преслава е било ок, но за визията не са се постарали - явно не само ние мислим така. Наистина като че ли беше тъмнокожа версия на визията й в "Бутилка", както беше написал някой. Дано за следващия лайв хората, отговарящи за външния вид, се постараят повече. И аз се изненадах приятно, че този път не обра 3-ките от журито, дано с Тина Търнър е още по-добре.

 

Иначе от останалите най-много ми харесаха Прея, Калин, Поли и дуетът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В образа на Тина виждам повече потенциал да се справи, пробвай се ти да ги имитираш, шансът при втората да ти е по-лесно е по-голям.

Съгласен съм. При Тина има неща, които са доста характерни, така че ще й е по-лесно.

При "Рейханна"(както би казала Мара), каквото можа- го направи, визията й я спъна, но тя нищо не може да направи по въпроса. На мен ми хареса изпълнението, но нямаше нищо общо с това на Риана, за което пак казвам, според мен, тя нямаше вина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото се подведох по коментарите за "лошия" английски на Преслава. Но сега слушах внимателно и честно казано сее пее доста добре на английски..Не знам Фънки какво искаше..Обърка една дума, но като цяло произношението е добро!!! Някой хора май си въобразяват яко! И изпълнението и текста бяха ок..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото се подведох по коментарите за "лошия" английски на Преслава. Но сега слушах внимателно и честно казано сее пее доста добре на английски..Не знам Фънки какво искаше..Обърка една дума, но като цяло произношението е добро!!! Някой хора май си въобразяват яко! И изпълнението и текста бяха ок..

Онур?

:D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това преди го следях всяка седмица, вече нямам никакво желание - този сезон е ужас, пълен с индивиди, които не предизвикват никакъв интерес да ги гледаш преобразени като някого другиго. Наистина много слаба подборка... а Преслава не виждам как ще избяга от образа си, тя постоянно си е себе си, без никаква артистичност, просто не става за това шоу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...