Jump to content


Online: Ави Бенеди, Гъмзата и Мария - Истинска жена


Препоръчани коментари

Нещо й куца на тази песен. Голяма какафония ми е. Този Ави стил беше ОК първия път за песента с Емилия. От там нататък всяка ми звучи еднакво безлично. :/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахаха, много ме кефи, Гъмзата е велик, много як клип, песента е приятна, ако не бяха наблъскани толкова много неща в нея, щеше да има даже голям потенциал, сега не мога баш да преценя, със сигурност по-добре от другото трио.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвратително неприятна песен. Най-слабото и от тримата представяно до момента! Иначе видеото е готино да си го пуснеш и малко да се посмееш, но без звук!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипчето не е лошо, но песента не ми харесва и не бих я чул отново. Ави не впечатлява с нищо, песента без него можеше и да се получи що годе!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая жена не е с всичкия си...не знам какво и става, но вече е тотално зле. Върви само надолу и това е. Колкото и да ми е любима, не мога да се задоволя с тези боклуци, които бълва. Не стига, че почитателите и се броят на пръсти, на път е и малкото останали да загуби.

 

Азис, Фики, Елена Паришева, Ави, Гъмзата... и пак не се получава когато песента ти е боклук, съжалявам. :(

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само клипчето си го бива, забавно е някакво, макар най-вероятно да е също крадено.

 

Проблемът според мен е, че музиката е доста бърза, а изпяването някакво провлачено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не става от песента. Не знам к'во го бутат тоя евреин в Пайнер. Един хит е направил (кавъра на Брой ме), а толкова поле за изява му дадоха. Даже май на някъв концерт пя.

 

Мария да продължава да си прави гръцките песни. Най-добре и се получаваха. Последните две бози са пълен ужас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

На мен пък ми носи много приятно настроение тази песен, страхотна мелодийка има, много е забавна. Кефи ме! Другото трио също ми харесва.. :dontknow: Аз песни на Мария така отдавна не съм слушал. Оная "Твоите сто лица" например ми е супер противна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми носи много приятно настроение тази песен, страхотна мелодийка има, много е забавна. Кефи ме! Другото трио също ми харесва.. :dontknow: Аз песни на Мария така отдавна не съм слушал. Оная "Твоите сто лица" например ми е супер противна.

+1, но мен пък другото трио с мангустата ми е много противно..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...