Jump to content



Online: Мария, Фики и Азис - Мръсни думи говори


Препоръчани коментари

1611374[/url]']

За мен това е супер ритмична песен, умерен кючек, такива харесвам и вокала на Мария много ме кефи, наистина от първия път ми хареса. С изключение обаче на турската и циганската част от текста, нямаше нужда от това просто. Иначе всичко друго е 6, направо не знам как всички коментари досега са отрицателни, брутална е музиката! Все пак Кости..

 

А ИНАЧЕ СЛУШАТЕ ЦИГАНСКИТЕ ВОКАЛИ НА ОЦКО

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 89
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Музиката е страшна , но можеха да минат и без турското . Иначе това е хит . 100% сега ще счупват рекорди .

Абе как може 13 годишни дето не са излизали да заклеймяват , кое е хит и кое провал ? И вчера за песента на Джена пак плюене , а се вижда че е тотален хит .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвратително...

This. Марчела няква по голяма пумия не можа ли да пусне, дори да изключим актуалния контекст, с който турско/циганската нотка идва бая в повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

This. Марчела няква по голяма пумия не можа ли да пусне, дори да изключим актуалния контекст, с който турско/циганската нотка идва бая в повече.

+1 :mf_surrender: Иначе вярно е много красива в клипа, но се оказва, че е краден 1:1. Ужасен проект като цяло. Относно Оцко - неговите цигански вокали също си получават хейта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката не е ударна, текстът е изтъркан.. мръсно, мръсотии.. аман, не хваща просто.

 

И къв е тоя скеч в киното, хаха. Кадрите с Мария иначе наистина са доста яки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми идва много бавна и провлачена. Направо да заспиш, докато въртиш гюбек ... :1000 (29):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшен хит!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е неслушаемо. Тези отсвири се изчерпаха. И аман от колаборации и фийчъринги без смисъл.

Азис и Мария имат ли песен от последните години, в която да показват глас и да съдържа нещо музикантско, а не турско, рападжийско, лигаво-провлачено и електронно? На Мара както й въртяха кючеците по дискотеките, така и самата тя не си ги помни вече.

Клиповете в стил пошло-сладникав попарт не са на мода. Да си вложат парите разумно, ако изобщо нещо влагат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис и Мария имат ли песен от последните години, в която да показват глас и да съдържа нещо музикантско, а не турско, рападжийско, лигаво-провлачено и електронно?

 

Да, но за жалост не се оцени като хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

This. Марчела няква по голяма пумия не можа ли да пусне, дори да изключим актуалния контекст, с който турско/циганската нотка идва бая в повече.

Сигурно имаш предвид ПУМА. Поясни, моля те, дали животното или марката. :derisive:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...