Jump to content



Online: Джена - Всичко знаеш


Препоръчани коментари

  • Отговори 87
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Вчера ми се стори много зле песента, днес ми харесва повече, но е много далеч от това, което Джена може да пуска. Клипът този път е силен за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипче като на сръбкините - студио, два прожектора и измислено бендче.

Песен - пълна тъпотия, неритмичния текст пък няма и да го коментирам.

 

И какво се оказва - пуска нещо, само за да снима някъде барабанчика си. Странно голямо парадиране пада с тая връзка, при положение че Джена винаги е бранила много личния си живот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипче като на сръбкините - студио, два прожектора и измислено бендче.

Песен - пълна тъпотия, неритмичния текст пък няма и да го коментирам.

 

И какво се оказва - пуска нещо, само за да снима някъде барабанчика си. Странно голямо парадиране пада с тая връзка, при положение че Джена винаги е бранила много личния си живот.

 

Амиии, малко чалгарки могат да си позволят да парадират с връзки, защото повечето ги тъпчат свине и всякакви изроди и грозофили. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти няма песен на Джена, която да не ми харесва ... Малко текста куца тука, но пък за сметка на това музиката е много хубава.. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва сега я чух по Планета, какво да кажа. Май е пусната само за да се отбие номерът. Елементарният еФтин бийт всъщност би бил достатъчно ритмичен, но нито изпяването на Джена се връзва с него, нито отсвирите, които само отнемат от ритмичността. Музиката е като един Франкенщайн, грубо съшита от непасващи си едно с друго парчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От време на време звучи като тази песен. Джена след модерните песни от пролетта и лятото скочи на някакви, дето сме ги слушали през 2009-11.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Връщам си думите за песента! Това "чудо" усилено на максимум в кола и с този бас звучи направо СТРАШНО! А и от определено време насам доста често я слушам и някак си е доста запомняща, самия текст - стига да си я слушал 2-3 пъти. Наистина не може да ми стане любима като "Спри да ми досаждаш" и всички "Да"-та на Джена и повечето й Оцкови неща с изключение на последното, но пак е супер! Така стана и с "Чалга пеперудки" при мене, след определено време ми хареса, а не съм си ги пускал повече от 2-3 пъти например.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...