Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

Дали 'Империята' ще се задържи още дълго на хоризонта, след като вероятно ще последват поредица от напуснали ТОП изпълнители..

 

Кали снощи си тръгна бясна, Галена е ядосана, Константин също, Джордан беше зад мен и се възмущаваше как е може да се допусне подобен цирк, при връчването на Преслава се изнесоха от залата.. Наблюдавам, че масово недоволстват от 'Оскарите' на г-н Димитров :whistling:

 

О, Кали бясна? :whistling: Тя не знаеше ли, че във фирмата на чичо Митко си има ред и за нея няма гювеч?

 

Джордан се възмущава? :1000 (29): На какво? Нали в Пайнер бе много хубаво и простотията е останала в АРА мюзик?

 

С Кокаинчо нещата са по-други. Тоя наистина може и без продуцент. Но да видим дали ще му стиска....

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Димитров сам си е виновен. Колко по-лесно би било, ако просто зачита гласовете на публиката, вместо той да разпределя наградите. Така са гласували хората и точка - никой няма да има основание да недоволства в такъв случай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен всичко е преиграване, до 1-2 седмици всички ще са забравили за наградите и никой няма да напуска. Само на мен ли ми звучи смешно да кажеш на шефа си "За мен няма награда? Кога ми изтича договорът?"- освен потропване с краче, не знам.

 

Stenly, как ще коментираш, че Софи Маринова, Тони Стораро и компания са освиркали Галин, а когато е започнало изпълнението са се изнесли?

 

И Кали за какво по-точно е била бясна, нали е знаела, че нищо няма да вземе? А то и какво- дует на годината ли :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен всичко е преиграване, до 1-2 седмици всички ще са забравили за наградите и никой няма да напуска. Само на мен ли ми звучи смешно да кажеш на шефа си "За мен няма награда? Кога ми изтича договорът?"- освен потропване с краче, не знам.

 

Stenly, как ще коментираш, че Софи Маринова, Тони Стораро и компания са освиркали Галин, а когато е започнало изпълнението са се изнесли?

 

И Кали за какво по-точно е била бясна, нали е знаела, че нищо няма да вземе? А то и какво- дует на годината ли :mf_surrender:

Връщат жеста на агитката на Галин и Пр-ката му. :3fdb8960598fa63e:

Не съм забелязал подобно нещо, дори след награждаването на Преслава за певица на годината се изнесоха заедно с Ивелина Колева и сие..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър ден, Рамания! Да се включа и аз с моето становище от прекия ми сблъсък с цирк Балкански снощи.

Трудно се впечатлявам вече от каквото и да било, но само да вметна няколкото акцента на вечерта:

1. Мария Гущерова дано спи по-добре с купената си награда. Парица е царица. Втора незаслужена награда след Клип на 2004 за "Твоят град".

Бяха ѝ писали във фейсбук, че наградата е за Глория, и тя трила и блокирала наред.

2. Анелия и Десислава са толкова прости, че сами си го признаха в речите си - явно се гордеят с това и не им пука. Особено Анелия... поне два пъти подчерта, че е сама. Who cares? Видимо надрусана беше. Както и Преслава, която се мяташе като риба на сухо, мислейки си, че е в Котън. Каквито и одежди да си сложат, си остават селянки. Те дори не знаеха къде и как да влязат, на влизане от червения килим Десислава мина зад пердето.

3. Поздравявам от присъстващите Емилия. Единствената, която държа някакво ниво през вечерта. Браво и на Галин - жестока балада.

4. Джена - посланик на музиката по света... Да се смееш ли, да плачеш ли?

5. Публиката не спря да подвиква, да се кикоти, иронизира... Особено Цеци Лудата Глава. Те изобщо не приемат насериозно тези изпълнители, смеят им се в лицето, все едно бяхме на Комиците. Единствено се вживяват в най-пошлите текстове, все едно са им ода за живота.

6. Пак имаше всякакви не на място индивиди, наредени като сардели. Не забелязах да се спазва особено дрескодът, нито видях култура и елит. В НДК бе по-добре.

7. Теди Александрова... не знам какво да кажа, честно. На моменти се кефя на "шоуто" ѝ, в други моменти жестоко ме е срам.

8. Радвам се, че ни спестиха присъствие на Татяна и подобни, но липсваха други изпълнители - от старата генерация. Също не знам защо Яница, Константин не бяха там - колкото и да не ги харесвам, имаха номинации и актуални песни.

9. Най-приятното нещо беше воденето на Устата.

10. Ритон и Преслава са нещо ужасно лицемерно като тандем. Няма нужда.

11. Пайнер окончателно ми паднаха в очите с отношението си към Глория. Видях и Панчо, и Димитров преди началото и ако знаех, че за Глория няма да има нито една награда - дори за концерта й, просто щях да ги навра където им е мястото. Но живи и здрави да са, всичко се връща. Аман от нагласени награди!

12. Галин и Десислава закриха. Никой техен колега не бе останал за подкрепа и това беше злобно и цинично. Колегите си тачат Фикрет, но публиката умира за Галин. Това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен всичко е преиграване, до 1-2 седмици всички ще са забравили за наградите и никой няма да напуска. Само на мен ли ми звучи смешно да кажеш на шефа си "За мен няма награда? Кога ми изтича договорът?"- освен потропване с краче, не знам.

 

Stenly, как ще коментираш, че Софи Маринова, Тони Стораро и компания са освиркали Галин, а когато е започнало изпълнението са се изнесли?

 

И Кали за какво по-точно е била бясна, нали е знаела, че нищо няма да вземе? А то и какво- дует на годината ли :mf_surrender:

 

Тези, които са научени на месо, кокал няма как да им подхвърлиш. Не става вече. Преди години Пайнер осигуряваше не само награди, а и много други екстри. Имаше минимум 2 големи концерта..... КОНЦЕРТА.... а не като снощи партийно събрание, за учредяване на ПП "Пайнер". Наблъскали се като скумрии в кутия за консерви и зяпат там какво ще стане. На тези концерти изпълнителите се изявяваха като музиканти и творци. Подлагаха се пред публиката и кръчмарите, за да бъдат ангажирани и така да си осигуряват доходи. На големите сцени същите се чувстваха звезди, а снощи бяха камуфлаж, за поредната операция по спасяването, на кариерата, на Преслава.

 

Ама такива като Джордан, Кали, Константин не са дошли в Пайнер заради хубавите му очи или за да гледат Преслава. Те искат внимание поне с концертна дейност, на големи сцени, каквато сами не могат да си уредят. Ако и това не им предостави Митака, за какво да стоят при него? Че то и телевизията му не се гледа, а го бута за голям бонус. За какво да му снасят от хонорара, като не прави за тях нищо повече от това, което сами могат да направят? Ти защо си мислиш, че Кама се махна? Къде сравняваш годишната и програма, продуцирана от Пайнер през 2014 година, с тази от примерно 2006-та? Да не мислиш, че същият въпрос няма да си го зададе и Константин?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Връщат жеста на агитката на Галин и Пр-ката му. :3fdb8960598fa63e:

Не съм забелязал подобно нещо, дори след награждаването на Преслава за певица на годината се изнесоха заедно с Ивелина Колева и сие..

322 Шок | 3 March.2016 / 01:39

 

Всъщност сензацията е друга, циганката Софи Маринова и семейство Сторарови бяха на ред разстояние от мен и освиркаха Галин когато спечели Музикален идол. За тая проста гнусна пумия Маринова не е нещо ново, преди години я хванаха да праща 2ка на Деси Слава в едно предаване за музика.

Галин закри концерта и в началото на песента демонстративно редът с ВИП цигани които бха отпред се изнизаха за да накарат Галин да се мувства зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Масов бунт срещу Преслава!

 

Ама то като се замислиш последните години винаги е имало по-успешна певица от нея.

2010 - Андреа

2011 - Джена

2012 - Анелия

2013 - Галена

2014 - Джена

2015 - Галена

 

А всичките награди ги прибира тя...Тъпичко е, ама наистина до 2-3 дни ще се забрави всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Масов бунт срещу Преслава!

 

Ама то като се замислиш последните години винаги е имало по-успешна певица от нея.

2010 - Андреа

2011 - Джена

2012 - Анелия

2013 - Галена

2014 - Джена

2015 - Галена

 

А всичките награди ги прибира тя...Тъпичко е, ама наистина до 2-3 дни ще се забрави всичко.

Не може да правиш хит след хит, да си вече ЕДИНСТВЕНИЯТ, който влага много в този бизнес и то не разчиташ само на мъжа ти, защато тя има най-мнаго участия от всички, да популяризираш музиката в чужбина и накрая да ти мажат очите с измислени награди.. Това беше цирк от страна на Пайнер! Некога не се ценят хората, които най-много работят и дават от себе си. Участията и са най-пълните и винаги пее на живо, дори в заврелите дискотеки. Как повече иска Димитров? Тя не обикаля предаванията, дав интервюта по 3-4 пъти в годината и сгурно защото не е медиина звезда и не го устройва. Прецакаха Ивана, Анелия, Джена,Емилия,Камелия, Андреа,сега и Галена заради егото на Преслава.. Е хайде кажете ми как човек ще има желанието да работи, като не го ценят?? Как? Щото Димитров сигуррно и 1 стотинка не и е дал за проектите..
Link to comment
Сподели в други сайтове

Масов бунт срещу Преслава!

 

Ама то като се замислиш последните години винаги е имало по-успешна певица от нея.

2010 - Андреа

2011 - Джена

2012 - Анелия

2013 - Галена

2014 - Джена

2015 - Галена

 

А всичките награди ги прибира тя...Тъпичко е, ама наистина до 2-3 дни ще се забрави всичко.

2010 спечели Галена.

2013 спечели Анелия

2014 спечели Галена

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

2010 спечели Галена.

2013 спечели Анелия

2014 спечели Галена

Аз казвам само, че през нито една година от тези тя не е била на върха. Винаги е била в топ-а, но първа в никакъв случай. И 2014 Преслава спечели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво излиза? Победителят на вечерта бе Камелия, а губещата Десислава.....

 

Ахаххаххах.... :roll1: Край, отивам да спя, че съм нощна. И Деса да се научи, че не се минава зад пердето на червения килим.... :bo:

Link to comment
Сподели в други сайтове

322 Шок | 3 March.2016 / 01:39

 

Всъщност сензацията е друга, циганката Софи Маринова и семейство Сторарови бяха на ред разстояние от мен и освиркаха Галин когато спечели Музикален идол. За тая проста гнусна пумия Маринова не е нещо ново, преди години я хванаха да праща 2ка на Деси Слава в едно предаване за музика.

Галин закри концерта и в началото на песента демонстративно редът с ВИП цигани които бха отпред се изнизаха за да накарат Галин да се мувства зле.

Това е написано от фен на Галин все пак, защо не обясни, че при връчването на Галин за музикален идол, в публиката нямаше нито един от колегите му та както остава за сем. Стораро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е написано от фен на Галин все пак, защо не обясни, че при връчването на Галин за музикален идол, в публиката нямаше нито един от колегите му та както остава за сем. Стораро.

Много са некултурни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е написано от фен на Галин все пак, защо не обясни, че при връчването на Галин за музикален идол, в публиката нямаше нито един от колегите му та както остава за сем. Стораро.

 

Мръсни злобни гнусни цигани!!! Всички са такива, не само Софка! Този мазния отвратяга Фикрет е същата помия, Азис и Бони пък са още по - проядена паплач! Ама такива продажници като ВАС, които ги слушате заедно с Роксани, Джордани и други такива ги правите големи звезди! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквайте Официалната церемония по връчването на Годишните музикални награди на Планета ТВ - 2015

тази вечер от 20.00 ч. по Планета ТВ и от 21.00 ч. - по Planeta HD


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво излиза? Победителят на вечерта бе Камелия, а губещата Десислава.....

Няма такова нещо. Деси Слава се върна в Пайнер не за да печели награди, както се внушава на 50-те все още активни потребители в Рамания, а за по-добра реклама. Дори и при пародийни 'събития' като вчерашното, тя получава този плюс, че ще се пише за нея, а какво остава за много по-добри концерти като РД 2014, концерта в Арена Армеец, дори и онзи с баджаците... Тя получава ротация по все още най-гледаната поп-фолк телевизия, качват клиповете й в най-популярния музикален канал у нас. Все неща, които Камелия няма. Но няма да започвам обичайния скандал отново.

 

Браво на Галена, все повече осъзнавам как нейният ход беше съвременен вариант на някои от действията на Камелия навремето. Навсякъде се пише за нея без дори да е присъствала!

Представяте ли си Галена наистина да напусне Пайнер докато е на върха и най-накрая някой да повтори успеха на Десислава след напускането си? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквайте Официалната церемония по връчването на Годишните музикални награди на Планета ТВ - 2015

тази вечер от 20.00 ч. по Планета ТВ и от 21.00 ч. - по Planeta HD

Олее, каква е разликата - дали вчера, дали днес?

Иначе къде го пише това?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото до Галена - какво ми я жалвате и оплаквате, малко ли награди е нагушила! Да не би тя да заслужи най - добри концертни изяви при положение, че няма и един бис сама, докато Тотя и Теда и го слагат! Адски наглеци сте! Такива обаче като Галена няма как да стават Певица на годината, та тя три верни тона в песен не може на живо да докара! Каква Певица на годината, ташаци или гаври си правите?! Песните и минават и заминават, поне Преслава оставя някакви там следи и пее още що - годе прилично! И в интерес на истината Галена редовно си чопва от хитовете на Преслава, последната и песен пак го показва! Няма как копието да бъде пред образците! :mf_surrender:

 

Награда е за 2015, как гласът може да е постижение през 2015? За глас се говори преди да започнеш, като започнеш, като се изграждаш. Галена вече е утвърден изпълнител, над 10 години е в чалгата, години наред сред водещите, с най-големите хитове, с клипове, които впечатляват всеки път, с много фенове. А и чак Джорджано не е.

 

Най-успешният изпълнител за годината трябва да взима наградата и това е. ТЯ Е ЗА РАБОТАТА ПРЕЗ ГОДИНАТА. Хитове и участия е водещото. Ако "Пантера", "В твоите очи" и "Стара каравана" са "бързо заминали", какво да кажем за "Нокаут" и "Аматьорка", те ли са останалите следи? За предната година с "Моето слабо място" и "Ако утре ме губиш" разбирам, ама ся?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквайте Официалната церемония по връчването на Годишните музикални награди на Планета ТВ - 2015

тази вечер от 20.00 ч. по Планета ТВ и от 21.00 ч. - по Planeta HD

Какво им пречеше направо да ги излъчват снощи? :mf_surrender: Може още преди 20 ч. да започнат да ги качват в канала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...