Jump to content



Евровизия 2016


Препоръчани коментари

В Германия се излъчва от DAS ERSTE : "Voting per SMS*:

Sendet die Startnummer des Kandidaten, für den ihr abstimmen wollt (01 bis 26), als SMS an die Nummer 99599. Bitte nur die zweistellige Endziffer, nicht den Namen!"- Номера на нашия участник (08) като текст на sms на номер 99599. glasses емотикон Успех, нашето момиче! sunglasses емотикон.. Цената на sms e 20 centa wink емотикон, за по-любопитните.

 

Това намерих в нета за Германия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 719
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Само на мен ли ми прави впечатление,че песните са адски фрашкани с вокали и сякаш са на плейбек!

 

 

УЖАС Е ТОЯ ПЕД'РАС

 

Айде след малко сме ниееееееееееееееееееееее

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен този има още две гейчета - Полша и Литва

Умряло изпълнение на песен, дето можеше да ми е guilty pleasure.

Айде България :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ми, че публиката си каза своето, най-силното избухване досега. Някъде бях чел, че букмейкъри предвиждали да сме в тройката, за което ще съм доволен естествено, но по би ми се искало да видя София 2017. :3fdb8960598fa63e:

Май само момичешкия оргазъм (руснакът) може да ни е конкуренция, или бъркам?

 

Нека всички, които сме в чужбина подкрепим Поли! Изпълнението й не бе от най-силните, но песента си заслужава, бомба голяма!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я, Германия не е толкова зле, колкото очаквах. Припевът все пак си е много слаб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май само момичешкия оргазъм (руснакът) може да ни е конкуренция, или бъркам?

 

Нека всички, които сме в чужбина подкрепим Поли! Изпълнението й не бе от най-силните, но песента си заслужава, бомба голяма!

 

Австралия,Украйна и Русия са сочени за фаворити.

 

Смаза ги направо с прием,има потресаващи песни...как са стигнали финала,а Македония не?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше избухване наистина, но като изпълнение нищо особено, не е интересен гласът й просто. С толкова мощни беквокали всъщност не става съвсем ясно как пее певицата. Хубавото е, че голяма част от другите изпълнители и песни са още по-безлични и слаби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...