Jump to content



Евровизия 2016


Препоръчани коментари

Между другото не ми допадна това, че се представят само гласовете на журито. Много по-интересно е как е гласувала публиката в отделните държави. Бях готов да изтърпя още час ако трябва, за да видя това.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 719
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Между другото не ми допадна това, че се представят само гласовете на журито. Много по-интересно е как е гласувала публиката в отделните държави. Бях готов да изтърпя още час ако трябва, за да видя това.

Догодина да дават точките на участниците държава по държава, а тези на журите - сумарно. Май ще е по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно песента на Джамала не може да бъде участник в Евровизия... щом не е по правилата - как въобще е попаднала там? Защо всички тези писания, не се изписаха още в началото? Русия показаха, че не могат да губят... и да свалят Украйна от първото място, на второ мисля, че беше Австралия, така че. Там пак ли ще хапят? Много са смешни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно песента на Джамала не може да бъде участник в Евровизия... щом не е по правилата - как въобще е попаднала там? Защо всички тези писания, не се изписаха още в началото? Русия показаха, че не могат да губят... и да свалят Украйна от първото място, на второ мисля, че беше Австралия, така че. Там пак ли ще хапят? Много са смешни.

Посраха се да я изкарват политическа победата, Джамала каква била, защо била победила, песента каква била. Отвратителен и долен журнализъм, практикуван от комплексари, които не умеят да губят. Аз самия гласувах 2 пъти за нея, защото песента е изключително силна, емоционална и дори бих казал потресаваща - ако я слушаш със затворени очи, съпреживяваш болката, историята, която разказва. Не мога да опиша колко съм щастлив, че на конкурса най-сетне победи истинска музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Станаха банални вече коментарите за "политическото журЕ", даже при зрителите не сме в топ 3, плюс това Джамала е на 2-ро място при журита с повече от 100 точки разлика от победителката Австралия. :mf_surrender: Русия е плясната надолу, защото просто не става за нищо изпълнението. Няма политика. Иначе мисля, че спечели случайно, по старата система печели Австралия. Аз съм доволен. Песента е супер, изпълнението е жестоко и емоционално, стига вече клишета и поп-денс бозици. Песента-победител е политическа в исторически план, но това не прави целия конкурс политически. Близо е до акъла.

 

Да го напиша и тук. Съгласен съм със Сеньор, най-сетне изкуството надделя и победи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато едни се карат за победителя в Евровизия... 4-тото място в конкурса прави по близо 1 000 000 гледания на ден. Дженова мачка с новият световен хит! :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички песни правят много гледания в момента, въпросът е да се задържи интересът за по-дълго. Не мисля, че която и да е от песните има такъв потенциал, за съжаление.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Догодина да дават точките на участниците държава по държава, а тези на журите - сумарно. Май ще е по-добре.

Впрочем да. Украйна навакса разлика от стотина точки след журитата. Ако бяха давали как след всяка страна топи малко по малко изоставането си, за да изскочи в крайна сметка на първо място, драмата щеше да е в пъти по-голяма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато едни се карат за победителя в Евровизия... 4-тото място в конкурса прави по близо 1 000 000 гледания на ден. Дженова мачка с новият световен хит! :Vishenka_05:

 

 

Да,грандиозен успех.След 2 месеца има 4 милиона и то песен,която се е гледала от 200 000 милиона и е "хит" :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато едни се карат за победителя в Евровизия... 4-тото място в конкурса прави по близо 1 000 000 гледания на ден. Дженова мачка с новият световен хит! :Vishenka_05:

 

 

 

 

Погледнете съотношението: гледания - гласуване (палците).

 

В България кога ще е така ...

 

 

 

:1000 (19):

1 002 934 показвания за 4 дни.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Погледнете съотношението: гледания - гласуване (палците).

 

В България кога ще е така ...

 

 

 

:1000 (19):

1 002 934 показвания за 4 дни.

Честно казано мен песента й тотално ме спечели на това изпълнение, което си пуснал. :D И преди харесвах песента, но някак си не ме грабваше, но след това изпълнение съм си дръпнал песента и я въртя доста често.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Догодина да дават точките на участниците държава по държава, а тези на журите - сумарно. Май ще е по-добре.

Според мен няма да го направят така, защото първо трябва да се обяви гласуването държава по държава и след това сумарното, за да внесе промени. А ако първо се обяви гласуването на публиката и след това някаксо си жури промени всичко - хората ще останат недоволни, сякаш гласът им не се е чул.

 

Знам, че реално няма значение редът, но такова впечатление остава и е абсурд да го направят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен няма да го направят така, защото първо трябва да се обяви гласуването държава по държава и след това сумарното, за да внесе промени. А ако първо се обяви гласуването на публиката и след това някаксо си жури промени всичко - хората ще останат недоволни, сякаш гласът им не се е чул.

 

Знам, че реално няма значение редът, но такова впечатление остава и е абсурд да го направят.

Имаш право до голяма степен, но аз си разсъждавам утопично. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато едни се карат за победителя в Евровизия... 4-тото място в конкурса прави по близо 1 000 000 гледания на ден. Дженова мачка с новият световен хит! :Vishenka_05:

 

 

Все пак и китайците гледаха Евровизия тази година

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...
Какво става с Евровизия 2017? Нас май ни няма?

Има ни, спокойно. Пак ще е вътрешна селекцията, говори се много силно от хора в БНТ, че Гери-Никол ще ни представя. 6-ма изпълнители били подали кандидатури и тя била сред тях. Пък да видим.

 

Иначе Евровизия тази година ще е на 9-11-13 май. 43 държави - изравнява се рекорда от 2008 и 2011. Другата седмица ще се тегли коя държава в кой полуфинал ще пее и ще се представя логото и слогана, ако не се лъжа. Нещата се случват малко по-бавно тази година, защото Украйна все пак не е в цветущо положение и работите се проточват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...