Jump to content



Евровизия 2016


Препоръчани коментари

  • Отговори 719
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Австралия,Украйна и Русия са сочени за фаворити.

 

Смаза ги направо с прием,има потресаващи песни...как са стигнали финала,а Македония не?!

Австралийката я забравих, много добра също. За Украйна не бих казал, но щом е така, няма да споря.

Стискаме палци, знам, че българите в чужбина ще гласуваме. Надявам се и на подкрепа от Гърция, Сърбия, Македония, Хърватия и Босна. Ще ми е интересно да видя как са гласували Русия и Украйна. Нямам търпение вече!

 

Поли ме върна 9 години назад, когато бях пубер и стисках зъби за успеха на Елица и Стунджи, само дето не ни огря. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Австралийката я забравих, много добра също. За Украйна не бих казал, но щом е така, няма да споря.

Стискаме палци, знам, че българите в чужбина ще гласуваме. Надявам се и на подкрепа от Гърция, Сърбия, Македония, Хърватия и Босна. Ще ми е интересно да видя как са гласували Русия и Украйна. Нямам търпение вече!

 

Поли ме върна 9 години назад, когато бях пубер и стисках зъби за успеха на Елица и Стунджи, само дето не ни огря. :3fdb8960598fa63e:

Украинската е сочат за фаворит,заради послението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя страна беше втора?

Песента ми хареса, момичето беше супер яко.

Чехия

Link to comment
Сподели в други сайтове

Австралия май ще спечели, за съжаление. Много викане, a la Кончита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Австралия май ще спечели, за съжаление. Много викане, a la Кончита.

 

Няма как да спечели Австралия, това няма да се случи скоро. След време може би, но сега е абсурд!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да спечели Австралия, това няма да се случи скоро. След време може би, но сега е абсурд!

По-добре, да не е с тази песньовка.

Сърбия много силна :th_up:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото тази Саня е анонимка, никои не я знае, това и е дебюта :3fdb8960598fa63e:

А песента е написана от Ивана Петерс, смятат я за една от наи-силните вокали в Сърбия, пее поп музика в група, преди беше в Тап011, сега в Негатив.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...