Jump to content



Евровизия 2016


Препоръчани коментари

  • Отговори 719
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Предлагам дружно да се молим Русия да НЕ спечели тази вечер, защото ще е много зле за имиджа на конкурса, който в последните няколко години предприе по-модерен ход, а песента на Русия и най-клиширано и "типично за Евровизия" нещо, което съм чувал напоследък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам дружно да се молим Русия да НЕ спечели тази вечер, защото ще е много зле за имиджа на конкурса, който в последните няколко години предприе по-модерен ход, а песента на Русия и най-клиширано и "типично за Евровизия" нещо, което съм чувал напоследък.

 

Може би съм пристрастен, но наистина нашата песен ми харесва най-много.Имам забележки към тоалета, но като цяло представянето ни е добро. Харесва ми и, че Поли е уверена и получава голяма подкрепа не само от нас българите. Песента на Русия не ми харесва изобщо, а колкото до представянето.. прекалено кичозно ми идва.Идеята е хубава(макар и да сме я виждали), но можеха да са малко по-обрани. Цялото представяне ми идва "от всичко по много". Най-голяма конкуренция виждам в лицето на Армения и Австралия. Сигурен съм, че ще сме в топ 5, но някак не ми е достатъчно. :1000 (29): Ще вотя яко довечера и съм агитирал всичките си приятели тук. Къде могат да се видят някакви прогнози?

 

Имам забележка към екипа на БНТ или екипа на Поли, не съм сигурен към кого да я отправя. Хората във Фейсбук не знаят как да гласуват и трудно намират номера. Аз специално съм в УК и имам булсатком, следователно гледам конкурса по БНТ1, доста време ми отне да намеря номера, на който да гласувам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че имаме сериозни шансове да сме в ТОП 5 и даже да спечелим. При всяко положение трябва да се радваме, че най-накрая успяхме за втори път да стигнем финала.

Да пожелаем успех на Поли!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че имаме сериозни шансове да сме в ТОП 5 и даже да спечелим. При всяко положение трябва да се радваме, че най-накрая успяхме за втори път да стигнем финала.

Да пожелаем успех на Поли!

И в топ 10 да сме пак ще съм благодарен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че имате прекалено големи очаквания. Нямаме шанс за топ 10 - можеше и да имаме, но всички са масово разочаровани от представянето ни. А бяхме сред топ фаворитите преди репетициите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че имате прекалено големи очаквания. Нямаме шанс за топ 10 - можеше и да имаме, но всички са масово разочаровани от представянето ни. А бяхме сред топ фаворитите преди репетициите...

Защо мислиш така? Има много малко дислайкове на live видеото и не виждам негативни коментари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо мислиш така? Има много малко дислайкове на live видеото и не виждам негативни коментари.

Защото няма momentum около изпълнението ни. Когато хората си казват предположенията, никой вече не ни включва в топ 10, защото други изпълнения се откроиха повече.

 

Не е изключена възможността българите в чужбина да гласуват като луди и да ни вкарат в топ 10 на публиката. Но пък журито мисля, че ще ни ореже. Не знам. Остават по-малко от 2 часа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото няма momentum около изпълнението ни. Когато хората си казват предположенията, никой вече не ни включва в топ 10, защото други изпълнения се откроиха повече.

 

Не е изключена възможността българите в чужбина да гласуват като луди и да ни вкарат в топ 10 на публиката. Но пък журито мисля, че ще ни ореже. Не знам. Остават по-малко от 2 часа!

 

Знам, че си запознат как стоят нещата с конкурса и много ме разочароваш. :1000 (29):

Аз чета във Фейсбук и YouTube и някак имам надежда. Дано не се окажеш прав.

Мен лично по-малко от 3то място не ме устройва. Дори и да е по-назад смятам, че ни представи достойно. Поли като цяло не я харесвам, но виждам как е запалена и колко много иска да спечели, някак заразява. Ще и стискам палци и ще гласувам, а каквото стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че ще сме в топ 10, в други форуми масово хората посочват нашата песен като една от любимите им. Букмейкърските коефициенти не са фактор за мен, щом оня ден, ако не се лъжа, английската песен беше девета :mf_surrender: Тя верно, че една идея по-добра от последните им, но...c'mon

По-добре Русия да спечели, отколкото Австралия. На Австралия припева не го понасям. В тая песен за мен е събрано най-лошото от попа и алт-попа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...