Jump to content



Online: Джордан - На колене


Препоръчани коментари

  • Отговори 42
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Абе тия хора до кога ще снимат в това мазе?? :mf_surrender: Преди време някой беше направил стоп кадри на сигурно 20 клипа снимани на тия олющени стени.

 

Иначе не съм впечатлен особено от чутото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеото всъщност много ми напомня за "До три" на Татяна и "Да й кажа ли" (Лудите Господ ги събира), както и двете моделки са гримирани и направени точно като нея! Проекта си е в стилът на Татяна! Като цяло ми харесва, но не одобрявам това, защото той също си имаше изграден начин на работа.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеото всъщност много ми напомня за "До три" на Татяна и "Да й кажа ли" (Лудите Господ ги събира), както и двете моделки са гримирани и направени точно като нея! Проекта си е в стилът на Татяна! Като цяло ми харесва, но не одобрявам това, защото той също си имаше изграден начин на работа.

 

След Крисия, сега и тоя краде от Татяна. Личи си кой накъде върви в поп фолка.

 

П.п. Верно песента е като Радка Пиратка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е яка, но ми прилича на една песен, но не мога да се сетя. Нищо, не съм очаквал лошо от Джордан, откакто се завърна очакванията ми са все по-големи и винаги ги надскача! Браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не ме впечатли много, досадни ми идват вече в тоя стил, има добри елементи, но ми напомня на "Радка-пиратка" и песента на Миро от Оцко, май и на още някоя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един Фики от към визия си имаме вече, гласа му е толкова обработен, че трудно може да разбереш че пее Джорджи. Песента не е лоша, ама стига с тая Моника!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли не съм впечатлен, скучна ми идва нещо... Много по - зле от предходната, поне на първо слушане! Видеото е готино само в кадри с Моника, разбира се... Другия път да не се снима той, а само Валериева в целия му клип! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Куплетите са яко "Стига" на Фики.. докато я слушам се опитвам да сетя на коя песен ми прилича вместо да чувам Джордан.

Втръсна ми от Моника, само кадрите на стълбите ми харесват!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...