Jump to content



Online: Фики - България


Препоръчани коментари

  • Отговори 48
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

За малко да го похваля за хубавата песен докато веднага не се сетих, че това е песента на 88 - "Няма край"!

 

На кого ли е музиката? Доста нагличко!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хм.. Аз не намирам някаква прилика с "Няма край", която между другото обожавам!

Фики тука гледа като теле. Песента по принцип има хубаво звучене като музика, но ми е някак нелепа. Не знам. Не му отива ли... Не ми се задълбочава толква да го мисля. Може би не бих си я пускал.

 

П.с. точно може би малко лицемерна ми идва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо плюете? Какво като е турчин? Той е роден в България, може да е турчин, но е роден тук. Той сам си казва: "Не, не съм избирал сам това, точно тук да се родя", защо веднага нападате? Преди няколко дни и Есил Дюран пя "Моя страна, моя България", но всеки си мълчеше. Всичко е до лични интереси!

 

П.С. Песента много ми хареса, може да е турчин, но това е най-смислената му песен в цялата кариера! Браво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо плюете? Какво като е турчин? Той е роден в България, може да е турчин, но е роден тук. Той сам си казва: "Не, не съм избирал сам това, точно тук да се родя", защо веднага нападате? Преди няколко дни и Есил Дюран пя "Моя страна, моя България", но всеки си мълчеше. Всичко е до лични интереси!

Да си вдига платната и на път в Aнадола :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубава песен, не виждам проблем като е турчин да я изпее. Oще повече, че самият Фики винаги е показвал симпатии към народната музика и българското. Силна година му беше и тази песен е идеален завършек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубава песен, не виждам проблем като е турчин да я изпее. Oще повече, че самият Фики винаги е показвал симпатии към народната музика и българското. Силна година му беше и тази песен е идеален завършек.

Не е турчин ,а чиста ци***ка лицемерна.

Да си пее там к*чеците и да не се меси където е нелеп

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хм.. Аз не намирам някаква прилика с "Няма край", която между другото обожавам!

Фики тука гледа като теле. Песента по принцип има хубаво звучене като музика, но ми е някак нелепа. Не знам. Не му отива ли... Не ми се задълбочава толква да го мисля. Може би не бих си я пускал.

 

П.с. точно може би малко лицемерна ми идва.

 

Песента е приятна, а Фики смешно преиграва в клипа. :D И защо винаги го снимат в профил?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е приятна, а Фики смешно преиграва в клипа. :D И защо винаги го снимат в профил?

 

Реторичен въпрос предполагам?

 

 

 

Песента е добра, но от там като започна колко неща не са си на мястото! Опит за скандал и слава пак надушвам от негова страна, така си държи хелия нарят!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е за вярване, че има толкова нещастни същества, които дори на такива светли празници не могат да спрат да мразят. :mf_surrender:

 

Песента е много стойностна, просто прекрасна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е хубава песента! И текста, и изпяването е отлично. Само видеоверсията куца, но важна е песента. Не знам колко е лицемерно или не, но е факт, че е един от малкото които са решили да направят песен с такова послание, особено в тези времена, в които всички се чудят кой от комерсите си да пусне. Най-малкото е вложил от енергията и времето си да направи тази песен и според мен в този случай заслужава похвала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Грам не ми хареса. Аман от хора, които са червиви с пари, но постоянно заявяват по телевизията, па макар и с песен както в случая, че ще останат в България колкото и да е трудно и бла бла... :1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвайте песента, чудесно, наистина.

Нооо наистина ли вярвате, че Фикрет е от онези родолюбци възпяли от сърце и душа любовта към родината си???

Приемете, че не всеки му вярва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами Фикрет явно е новия Константин - предпочита само левия му профил да се снима.

Песента ... лицемерна е със сигурност и може би с цел подмазване на българите, видиш ли колко много обича родината си ... съмнявам се и идеята за самия проект да е негова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко е отчаян и бълва ли бълва. Защити ли "Певец на годината" - НЕ!

 

Такива песни отиват на десет годишна кариера в чалгата.

 

Ето един пример как бързо се пада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мюсюлманин пее за България(християнска държава) навръх най-християнския празник Рождество Христово - някак си не ми се връзва, не знам, може би повредата е някъде при мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мюсюлманин пее за България(християнска държава) навръх най-християнския празник Рождество Христово - някак си не ми се връзва, не знам, може би повредата е някъде при мен.

Наистина повредата е в теб, вероятно не си запознат, че в България има и мюсюлманско население.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина повредата е в теб, вероятно не си запознат, че в България има и мюсюлманско население.

Ооо добре, че беше ти да ми кажеш, а утре ще заколят ли прасето? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...