Jump to content



Online: Andrea & Otilia ft Shaggy, Costi - PASSION


Препоръчани коментари

Каква музика пък чухте тук??? :mf_surrender:

Единствените наченки на мелодия са в партията на Отилия и това е нах-хубавото от песента.

 

И въпрос - нашата толкова ли на нищо не прилича вече, че пак са я дърпали като плондер, картитана е тотално изкривена при нейните кадри, ужасно изглеждат.

Явно Отилия повече го докарва на външнен вид.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Каква музика пък чухте тук??? :mf_surrender:

Единствените наченки на мелодия са в партията на Отилия и това е нах-хубавото от песента.

 

И въпрос - нашата толкова ли на нищо не прилича вече, че пак са я дърпали като плондер, картитана е тотално изкривена при нейните кадри, ужасно изглеждат.

Явно Отилия повече го докарва на външнен вид.

Точно пък музиката е страхотна. Кости е най-добрия композитор който работи с чалгарките. Няма слаба песен. И не виждам нищо разтеглено в тоя клип, много е добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък музиката е страхотна. Кости е най-добрия композитор който работи с чалгарките. Няма слаба песен. И не виждам нищо разтеглено в тоя клип, много е добре.

Има разтеглено. Това и е запазена марка на Андреа. :D Изгледай клипа по внимателно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък музиката е страхотна. Кости е най-добрия композитор който работи с чалгарките. Няма слаба песен. И не виждам нищо разтеглено в тоя клип, много е добре.

Да, Кости е много голям композитор - особено в някои песни на Цв. Янева и Мария това си личи, абсолютен факт, той е неизчерпаем просто - но тука няма никаква музика, освен някакви наченки на чалгарски саксофон или нещо от сорта.

А кадрите са Андреа са безкрайно разтегляни, това трябва да си сляп, че да не го видиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има разтеглено. Изгледай клипа по внимателно.

Е 100% го гледам по внимателно от вас и не виждам нищо такова. В "Лош герой" е разтеглено, тук не е. Не виждам причина да се разтяга вече, много добре изглежда на живо и нито е пълна като 2013, нито нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Частта на Отилия много ме кефи, даже там музиката е най-яка. Цялата песен трябваше да е такава.

Частта на Андреа е приятна, но ако беше на български щеше да е по-добре. Как пее на английски само в ''Champagne'' и ''I wanna'' ме кефи.

Клипа не е нищо особено.

Не я виждам като брутален хит, но може да има някаква популярност.

Успех на проекта.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Новото видео на Andrea - Passion ще има телевизионна премиера днес (12.12.2015) в 14.00 часа в ефира на Balkanika Music Television. Международният проект е колаборация с румънската звезда Otilia, румънския хитмейкър Costi и световноизвестния рапър Shaggy.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле... каква музика! Браво на Кости, много ми хареса. Самата песен не е нещо особено, но е приятна, Шаги се включва много яко, Отилия е адски красива и пее страхотно, а Андреа си е Андреа! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

хайде де чакаме линк сега някой да сложи ...то wav ама понеже само ме предупреждават, че съм качвал както искат все недоволни има...ще чакамееее...... до понеделник поне !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ли съм глух или?? Чета толкова положителни коментари, пуснах песента и тя пак е типична АндрокостоШагова бозица...Единствено частта на Отилиа не е зле...но Андреа пак мъца като на умряло и няма грам живот в т.н пеене...

 

Може би като музика са ок, но щом Андреа "запее" някак си се разваля песента...Тя мрънка не пее в анлийските песни..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато четох си мислих, че този път Андреа наистина е направила нещо брутално, музиката била върха, не знам си какво и накрая? Някакъв бийт с от време навреме малко мазен отсвир. И това се гласи за световен хит? :wacko:

"Universal love" беше наистина брутална обаче!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста тъпо. Дарлю направи световен хит съставен само от един бийт и мазен отсвир. Тук поне има разнообразие. Свеовна популярност не виждам, но поне да я врътнат пак тук-там из Европа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е добра музиката , точно като вълната на те албанските , които са големи хитове в момента . Аз лично съм приятно изненадан , песента е много добра и със сигурност я виждам хит .

Клипа е зле обаче , има интересни сцени , но е много еднотипен ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо, много яка музика, в началото, след припева, направо е страхотно ! Ако не я пееше Андреа обаче, щеше да е още по-добре . :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен не ми хареса. Това, че са сложили мазния чалга аранжимент върху чуждия текст не я прави различна от предни песни на Кости. И самата песен не зарибява изобщо.

 

Иначе английския на Андреа този път е разбираем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста тъпо. Дарлю направи световен хит съставен само от един бийт и мазен отсвир. Тук поне има разнообразие. Свеовна популярност не виждам, но поне да я врътнат пак тук-там из Европа.

Доста време ми отне да се сетя кой е Дарлю :roll1:

Хубава песен, ще се завърти, но отново ще звучи прекалено чалгаджийски по нормалните радиа и телевизии. А разтеглени кадри има - личи си там, където са двете с Отилия, според мен точно оттам са махани кадри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина ее, ама просто не е достатъчно запомняща се според мен, аз след едно слушане не помня нищо, особено ако се цели за чуждия пазар, от първо слушане трябва да се запомня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...