Jump to content



Big Brother All Stars 2015


Препоръчани коментари

Ваня вече е разкрита, а и као гледам какви са настроенията към нея, и стратегията няма да и помогне за победа.

Това за "да видя как Деси се е справила с ударите" е абсолютна проформа на истинскит и намерения.

Според мен тя избра хора, които не са много лесни за разкриване, за да може да им открие слабите места и да атакува, или поне да е подготвена на тия хора какви са им нагласите, защото някои ще са на финал. Йоко и Къци са безинтересни и предвидими примерно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 443
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Деси Слава наистина е страхотна! Как може тая жена да изглежда и да се държи като 20 годишни толкова години?! Супер натурална, положителнаа, много ми харесва...Личи си колко наивен човек е..точно за това всички я правят на нищо в живота, супер добро същество..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста интересен начин за елиминиране. Но доста гадно за Соня- тъкмо успя да разопакова куфарите и я гонят... :1000 (29): И за Йоана си е гадно.

Деси наистина е много сладка, но може би не осъзнава какъв автогол си би... или май вече го осъзнава след като самият ББ каза, че Ваня е със силни позиции.:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

след като обявиха, че Соня напуска

 

Ваня: Хайде да я изпратим всички заедно!

 

Евгени Минчев: За да сме сигурни, че няма да се върне...

Пхаха, Евгени ми е фаворит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ем малко тъпо се получи, аз бих избрал Соня, защото Борислав е печелил вече реалити, да дам и на нея шанс. Нали той е бил победител?

Не е бил никога победител Борислав в Къртицата 2, където участваше. Неговия сезон го спечели ММА боеца, където харесваше Ивайла. Не му помня името.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересен начин за елиминиране. Най-накрая глътка свежест.

И аз не искам Соня да тръгва още. Жал ми стана. И Евгени е култов с коментарите

 

 

- Здравей, Соня. Какво правиш още тук! :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз очаквах Йоко да изхвърчи. Бе тук са нагласили нещо, има цел. Няма логика Соня просто така да си изхвърчи за два дни.

Къци ми е толкова смотан горкият... Че можеше и да той да излезе, ако не беше изтеглил дългата клечка. :д

Нещо бяха много спокойни другите, особено Деса, дето по принцип се панира - и сега в тая пижама облечена... може и да са били подготвени какво ще се случва, както съм сигурен, че и другите са се усетили за мисията на Ваня. И сега: "Какво правиш тук, Соня"... нагласена история...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаааа, как изигра Борислав :ДДДД

 

Биг брадър смята, че си достатъчно зрял човек, за да си отговориш хах. Е сега като влезе пак, ще има змии и гущери вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Деса няма ли да се подготвя вече за участието, какви са тези пижами наистина? :1000 (29):

Сони кърти!

И аз съм и фен.

 

Деси макар и не централна фигура в днескашния лайв си изигра много добре картите. Започва да покава повече мисъл и характер :girl_witch:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Соня сама си противоречи и доказа, че е фалшива и всичките и приказки са празни. Както беше близка с Борислав, натопи точно него, за да си осигури престоя в къщата поне за 2 седмици и да им е гадно на другите... адски низко. Според мен повечето ще я намразят след този цирк. Къци и той мълчи като пукал докато го нареждат. :wacko:
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

She is back! :roll1:

Доста неочаквани обрати станаха. Още от самото начало на 'елиминациите' си знаех, че може да има някаква врътка и накрая губещият да се окаже победител. Ще видим как сега това ще се отрази в цялостното положение в къщата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

-КЪЦИ НЕ МЕ ДОКОСВАЙ!

 

 

Кралица! Искам да му разгони фамилията на този скучен персонаж! Добре, че взе имунитет - така ще ги прави диви и щастливи две седмици!

Борислав да се маха! По-скучен и от физиката!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм и фен.

 

Деси макар и не централна фигура в днескашния лайв си изигра много добре картите. Започва да покава повече мисъл и характер :girl_witch:

Защо всички толкова подценяват Деса, се чудя? Тя просто е по-тромава, по-разсеяна, неориентирана. Ама това като цяло й е зодията.

Изразява се много добре, има и е една емоционална интелигентност при нея, което много повече толерирам от това да знаеш всяка столица и да боравиш със сложни термини или черен хумор като Евгени, който е набеден за интелигентен, но е адски арогантен тип. Хитър не значи интелигентен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичкото това театро уважаемият Биг Брадър го направи за интригата, която между другото му се получи. А относно Ваня Червенкова и въпросите й към Десислава, не мисля че ги е задала с някаква лоша цел. Дори й направи услуга с това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко това театро уважаемият Биг Брадър го направи за интригата, която между другото му се получи. А относно Ваня Червенкова и въпросите й към Десислава, не мисля че ги е задала с някаква лоша цел. Дори й направи услуга с това.

Както става често в живота - вместо да и избоде очите, и изписа веждите. Няма я онази ДесиСлава, която реве за всяко нещо. Искаше да покаже на зрителя, че е слаба, но не и се получи

 

 

В този лайв се родиха 2 култови реплики

 

Да я изпратим до вратата, за да не се върне

и

Здравей, Соня. Ти какво правиш още тук?!

Интонацията на биг брадър ме разбива. Така беше унижил веднъж и Катрин лсед параноичните и изказвания

 

"Какви ги говориш, Катрин"

 

:3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...