Jump to content



Оцко прави музикална компания!


Препоръчани коментари

Това, че Оцко се одръпва от пайнерски е много добре..Напоследък се правят много яки песни в Пайнер, различни от Оцковите бози...А представям си цяла муз. компания само с Оцкови песни.. :lol: Да вземат друг композитор, че ако мислят само на Оцко да го карат е трагично..

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 186
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Кристиана, както и Ани Хоанг толкова години не успяха да направят хит въпреки цялото им бутане, просто нямат качествата за да бъдат звезди. И Андреа е бездарна, но има харизма, има чар, има усет за музика. Горните две взимаха най-добрите мелодии и ги превръщали в бози... Не е за тях този бизнес.

 

А Камелия и Андреа изобщо не вярвам, че биха се включили в подобна компания, най-малкото не би им била полезна с нищо. За ротация и двете вероятно вече имат договорки с Фен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че Оцко се одръпва от пайнерски е много добре..Напоследък се правят много яки песни в Пайнер, различни от Оцковите бози...А представям си цяла муз. компания само с Оцкови песни.. :lol: Да вземат друг композитор, че ако мислят само на Оцко да го карат е трагично..

Всъщност последните Пашеви песни са точно по тертипа на Оцко - яко какафония.

 

Иначе не вярвам да прокопсат тия. Харесвам само Джина, Ивена и Дебора, ама така или иначе не им се получава от известно време. Пък и Оцко е толкова изчерпан, че не ми се мисли какви еднакви парчета ще се въртят по тази телевизия.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако наистина Славчо Христов стои финансово зад този проект, става необичайно интересно в чалгата. Няма да се впускам в подробности за него, щото ще ме разберат 5 човека на кръст тук. Ще видим какво ще излезе от цялата работа, но едно изречение от последното интервю на пенсионера във в. "Шоу", странно подсказа тогава нервност у него, каквато не е имал от 2011 година и турнето на ФЕН ТВ. Говоря за заплахата на дъртия към Оцко, че ако бил нарушил неписаните правила в този бизнес, нямало да е добре за него. Аз не съм чел никъде за някакви правила, но явно Митака си мисли, че той ги определя и всички трябва да го слушат. Днес се замислих какви правила може да наруши Оцко и ми просветна какво тревожи Пайнера.

 

Ами ако Оцко предложи на тези, които подпишат с него условията на Глория и Кама в Пайнер?

 

Знаете ли какво значи това за Пайнер, където с договор за под 50% за фирмата е само Глория? Неписаните правила, с които Мигака заплашва Оцко са, че всеки работи в Пайнер минимум на 50%, а новите изпълнители са на 70%. Я си помислете какво ще стане в чалгата и в Пайнер, ако Оцко им хвърли на масата договори с 25-30% за него и 70-75% за изпълнителите, на каквито се радваха само Глория и Кама близо 20 години? Дали след като му тръгне телевизията и каналите в сайтовете за видеосподелянеот Пайнер ще могат да спрат ефекта на доминото?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз да ти напомня само, че една година ни обясняваш как фирмите се разпадали и всички щяли да станат самостоятелни и 1-2 телевизии да излъчват всички.. :whistling: Обясняваше ни също как "бозите" на Оцко, разваляли Пайнер...Как пък сега изведнъж тая фирма стана нещо хубаво и Оцко също... :roll1:

 

АНдреа и Глория не ги мисли, те си уредиха нещата, едната с Пайнер, другата без...Твоята да му мисли, че тя най не успя да се справи с нищо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо против Оцко, явно има талант на композитор,но не мисля,че има акъл за бизнес. То само като видя коя си е избрал за жена - Мис Неадекватност!

 

А и ето,че още праща хитове на Пайнер - песента на Ваня е силна.

 

100% и от неговия инкубатор ще изкочат хитови песни, но очаквам яки бълкочи, които масово ще направят стила му безинтересен.

 

Радвам се,че се махна от Пайнер и песните от него рязко намаляха в последните 6 месеца.

Пашев също буксува, но ето, че Ганев, Биолчев, а защо не и Драганински са пак на първа линия!

 

А и има силни сръбки и гръцки песни - в последно време намаляха кавърите, но решат ли - могат пак да ги засилят.

 

Много шум за нищо ще е фирмата на Оцко - тотално ще го изцеди като творец, а еднообразието ще убие цялата идея в зародиш - всичко ще е като на мегамикс.

 

Както казах по-горе - пере пари. Каквото правеше и Китаеца за около 1,2 г.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като ги гледам тия, един няма дето да е конкуренция на Галена, Првслава, Емилия, Галин и Т.н

Само с Андреа ако е при тях инат шанс да постигнат много, останалите не ги виждам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, и за съжаление най-непосещаваният в центъра, ако не и в града... :(

Абсолютно, дори БИАД е все още посещаван за разлика от този.

 

Иначе чичо ви Фокс е абсолютно прав в разсъжденията си. А и защо да не им предложи такива договори - в момента има прекрасен шанс с Андреа и Камелия - такива силни имена ще му донесат много на фирмата, а пък дребните риби ще ги хване и с по един едногодишен пакет от безплатни песни. Просто му трябва малко по-бързо тв и канал.

Хубаво е това, трябва да има раздвижване, конкуренция, така фирмите и изпълнителите им стават по-добри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

В канала на тази телевизия в youtube са качени клиповете на Кристиана с Фики, Крум с Емануела и Анелия, песни от Пайнерския им период, на Джордан с Моника също...разбира се с логото на Hit Mix Channel..не мисля, че с Пайнера са се разбрали да въртят песните с Фики и другите, сигурно по договор не са на Пайнер.. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имате ли Hit Mix Channel на вашия кабелен оператор?

 

Очевидно, след Нова година тръгва....

 

Новият музикален канал Hit Mix Channel в ефир до дни

Link to comment
Сподели в други сайтове

В канала на тази телевизия в youtube са качени клиповете на Кристиана с Фики, Крум с Емануела и Анелия, песни от Пайнерския им период, на Джордан с Моника също...разбира се с логото на Hit Mix Channel..не мисля, че с Пайнера са се разбрали да въртят песните с Фики и другите, сигурно по договор не са на Пайнер.. :)

Да странно как Митко е дал правата? Сигурно пак е клекнал за сметка на ниски цени за бъдещите какафонии на Оцко

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хм, това за Славчо Лимонадата... Той е едно от най-старите, останали живи, кучета в българския "ъндърграунд", балансирал е успешно между различните крила на СИК през първата половината на миналото десетилетие, това за банката на Костов го знаят всички... Аз ако съм на негово място, ще търся максимална възвръщаемост с минимални усилия за вложените си пари. А чалгата, както Фокси е обяснявал, към момента далеч не е най-печелившият бизнес, което обяснява и свиващите се печалби на "Пайнер".

Така че не ми се струва логично Лимонадата да си дава парите за зализания перчем на Оцко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хм, това за Славчо Лимонадата... Той е едно от най-старите, останали живи, кучета в българския "ъндърграунд", балансирал е успешно между различните крила на СИК през първата половината на миналото десетилетие, това за банката на Костов го знаят всички... Аз ако съм на негово място, ще търся максимална възвръщаемост с минимални усилия за вложените си пари. А чалгата, както Фокси е обяснявал, към момента далеч не е най-печелившият бизнес, което обяснява и свиващите се печалби на "Пайнер".

Така че не ми се струва логично Лимонадата да си дава парите за зализания перчем на Оцко.

 

Но е великолепна машина за пране на пари. Преспокойно Оцко може да обяви, че взима по 1 млн. на песен, никой не може копче да му каже - това е услуга без определен нормативно праг или минимум, пък за сметка на това тая фирма ще й трябва офис, сграда, терен, студио, коли и т.н. и т.н.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако наистина Славчо Христов стои финансово зад този проект, става необичайно интересно в чалгата. Няма да се впускам в подробности за него, щото ще ме разберат 5 човека на кръст тук. Ще видим какво ще излезе от цялата работа, но едно изречение от последното интервю на пенсионера във в. "Шоу", странно подсказа тогава нервност у него, каквато не е имал от 2011 година и турнето на ФЕН ТВ. Говоря за заплахата на дъртия към Оцко, че ако бил нарушил неписаните правила в този бизнес, нямало да е добре за него. Аз не съм чел никъде за някакви правила, но явно Митака си мисли, че той ги определя и всички трябва да го слушат. Днес се замислих какви правила може да наруши Оцко и ми просветна какво тревожи Пайнера.

 

Ами ако Оцко предложи на тези, които подпишат с него условията на Глория и Кама в Пайнер?

 

Знаете ли какво значи това за Пайнер, където с договор за под 50% за фирмата е само Глория? Неписаните правила, с които Мигака заплашва Оцко са, че всеки работи в Пайнер минимум на 50%, а новите изпълнители са на 70%. Я си помислете какво ще стане в чалгата и в Пайнер, ако Оцко им хвърли на масата договори с 25-30% за него и 70-75% за изпълнителите, на каквито се радваха само Глория и Кама близо 20 години? Дали след като му тръгне телевизията и каналите в сайтовете за видеосподелянеот Пайнер ще могат да спрат ефекта на доминото?

Тук мога да те подкрепя. Много интересно би станало, ако придърпа някое силно име, защо не и повече, на нисък процент. Време е да се изправи някой срещу "Пайнер", че всичко там стана прекалено еднотипно. Дори не е застой, а вървене надолу. Само не ми допада, че в основата е Оцко, който се доказа като нагъл крадец на творчество. Би било добре една такава нова компания да си осигури и нови, млади и креативни екипи от композитори, текстописци, режисьори и т.н. Иначе яко лого. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен е много добра новина, че има нова телевизия и компания, стига да не поредната тип Токич/Китаеца и т,н, а то точно така ще стане май..само като видиш имената в компанията. През силните години на чалгата, когато телевизиите бяха номер 1 фактор, толкова други се опитваха и нищо не направиха, та сега ли??

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са качили "Диги дай дай" и "Колко много", "Боклук" май е на Биолчев...Интересно!

Не само "Боклук" не е на Оцко, "Най-добрата", "Отровна" и "Остани" също не са негови.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четеш ли си писанията в тази тема, че като гледам си сменил 25 версии в 4-5 поста? :hahaha: Вижда се как нахлуваш с обичайната си креслива лексика напълно убеден, че такава компания и телевизия няма как да има, а в момента си тих и минорен, дори видимо изтръпнал от развитието на нещата. Колко пъти съм ти говорил тук, че Пайнер никакъв монопол нямат, като могат да осигурят работа само на 10-ина свои изпълнители, а другите 50-60 духат супата?

 

Според мен Оцко като ШЕФ би бил ужасен! :mf_surrender: По-скоро да направи компания като тази на Китаеца и ТОкича след Пайнер и да не се получи нищо...Не вярвам някой утвърден изпълнител да подпише с него, та това би било трагично..

 

ДА! Благодарение на Оцко сумаааати видяха хит, какъвто нямаше да видят никога в кариерата си, но просто вече неговите песни не са атракция..

 

 

Нищо! :lol: Всички които опитаха изядоха дървото..Ники Китаеца, Токича, дори Деси Слава. Кой ли не пробва с муз.компании, телевизия и какво ли не. Всички фалираха... В България пазара е тесен и един е монополиста за добро или лошо.. :whistling: Който е извън тоя кръг, сам си слага въжето на врата..

 

 

Поредната компания, тип Китаеца, която ще фалира за половин година.... :lol: Само утрепки..и като виждам, че Крум им е най-силния хаха, представям си другите...Можеше да е "бездар мюзик"!

 

 

За мен е много добра новина, че има нова телевизия и компания, стига да не поредната тип Токич/Китаеца и т,н, а то точно така ще стане май..само като видиш имената в компанията. През силните години на чалгата, когато телевизиите бяха номер 1 фактор, толкова други се опитваха и нищо не направиха, та сега ли??
Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че следиш мненията ми с такъв интерес, така трябва! Като гледам съм писал все едно и също, нищо не съм променял..Естествено, че бих бил щастлив ако има добри проекти от тая компания, за мен Пайнер или Оцко е все едно, просто защото в случая не печеля нищо.. :lol: Но жалкото е, че нищо няма да излезе и съм убеден, щом Токича който имаше цял екип, студио и всичко останало не успя, защо Оцко да успее??

Да Пайнер с монопол за сега и това го доказа една друга, която не е там от година..Виждаме боклуците които бълва и когато зад гърба ти няма силен продуцент, резултатите са на лице..:) Не зависимо каква история имаш в чалгата..

 

А Оцко ако иска да започне нещо, като за начало е добре да спре женичката си да се прави на певица. Тя му удря по имиджа още преди да е стартирал..;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оцко влиза здраво в играта. Дано успее да направи 1-2 звезди, че Митко да се сети да пуска напред по-качествени проекти, а не бози. Логото на фирмата и телевизията е ужасно :1000 (29): Иначе му пожелавам успех, мисля, че ще стресне Пайнера, но дали ще го мине, не знам..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Б'аси, не е истина на какви унижения може да се подложи анонимката, за да продължава да говори с помпозният пайнерски патос. Всичките му пногнози са в кофата, а той горкия си мисли, че интерес към него имало. Ей, пишлеме , станал си за резил тук с абсолютно неадекватните писания, всичко живо ти се смее на постоянно менящите се и нагаждащи се мисли. Не ти ли стана ясно това? Всеки ден плюеше този проект на Оцко, а сега си станал доста минорен като се вижа, че тръгва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам, се за обидите да си вземеш бана, малко да си починеш след провала (поредния) на онази от вчера.. :lol: ю

Всичките му пногнози са в кофата, а той горкия си мисли, че интерес към него имало.- Да доста добре си се описал...всичките ти прогнози наистина се провалиха, а определено и форума ти се смее, докато аз получавам на ЛС всеки ден комплименти за това което пиша.. :lol:

 

И да ти напомня, че ТИ беше ОСНОВНИЯ противник на Оцко, толкова време, как Пайнер пропадали с него и т,н, старата фурнаджйска лопата на нов глас. Сега разбира се, ти си първи фен на него и компанията му. Както стана и с Андреа, толкова години хейт и унижения по нейн адрес, днес вече си й фен, нищо! :lol:

 

Видя без Пайнер какво стана с онази, клипове за 2 лева, а хората в интернет се присмиват и пляскат по главата, как може да става да се излага така..Докато в същото време Пайнер вдигна стандарта в клипове и песни в последните месеци..разбира се, че ще те е яд, няма ка.. :cry2: :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И не стана ясно видеоклиповете легално ли са качени в канала на ХИТ мюзик и ако не - защо Планета не ги докладва!

Има договорка според мен ... Но пък и Араджийските периоди са качени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...