Jump to content



Оцко прави музикална компания!


Препоръчани коментари

Десовите, престанете да съсипвате теми само защото вашата пача извади страшен боклук с Устата. Не си контролирате нервите, осъзнайте се. Всички виждат, че точно вие умирате от мъка да не би нещо ново да се появи в чалгата и колвениченето на Деса пред Митака да излезе още по-унизително. Имайте малко достойнство, не сте от вчера в тези форуми. Чак па толкова да ви се подкосяват краката, че за година и половина Деса не направи нищо особено в Пайнер, а бяхте убедени, че за 6 месеца ще ги отнесе всичките, не вярвах да сте го мислили наистина, но реално си е било точно така. Дайте малко по-мъжки. С хейт по Оцко и Кама няма да ви се получи и ще изглеждате още по-комично. А с теми, като тази на Слави пък направо се издавете, кое ви гризе отвътре. И спокойно, Кама няма да ходи при Оцко, а новите и песни ще се въртят по всички чалга канали без Планета. Не мислете, че този бизнес е замръзнал и кара на стара слава само, защото н Пайнер им харесва това статукво в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 186
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Отклонявате се от темата, а това не е нужно. Знам, че наличието на любимите пачи в каталога на Пайнер докарва до лудост създването на конкуренция в този бизнес, но това не е повод да си гоните демоните с тъп хейт по нещо, което вече е факт. А именно, Оцко с всичките си позитиви и негативи вече не е в Пайнер. Състезава се и печели вече сам, по своя собствена писта и си структурира бизнеса на по-високо ниво. Не завиждайте толкова много, че ви личи от самолет. Не виждам защо толкова ви е мъка, че има подобни продуценти, които ще късат живо месо от Пайнер, след като в компанията на Митака от 70 чалга изпълнители реално работят не повече от 5-8. Най-смешни са ми "десовите", който се панират от всичко ново в този бизнес все едно той трябва да зъмръзне там, където беше когато тя се върна позорно в кокошкарнике след 12 години всекидневнто плюене по Пайнер. Живейте спокойно бре хора, чалгата е за забавление, ако не знаете.

За какво високо ниво говориш при Оцко, от всичките му нови имена само Зоя става, а от останалите само Андреа и Кристиана са имали хитове и чат-пат Крум, и мислиш, че тези 4-мата могат да са конкуренция на поне 10 от най-добрите чалга певци в Пайнер?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво високо ниво говориш при Оцко, от всичките му нови имена само Зоя става, а от останалите само Андреа и Кристиана са имали хитове и чат-пат Крум, и мислиш, че тези 4-мата могат да са конкуренция на поне 10 от най-добрите чалга певци в Пайнер?!

 

Ти как мислиш, че са тръгнали Пайнер? Директно с турнета по стадиони? Ама много така настоявате веднага да се сравняват 25-годишна компания с 25-дневна такава. Пайнер 5 години продаваха, само пиратски касети с гръцко и сръбско. Чак тогава се решиха, да продуцират свои изпълнители. Реално продуцентската дейност на Пайнер започна през 1995 година, с втория албум на Глория. Чак тогава чухме за тях. Преди това бяха просто един склад, за пиратска продукция по пазарите в България.

 

И спокойно бре хора, защо така се подвеждате по "десовите" да нервничите от наличието на възможност за конкуренция на Пайнер? Това е добре за бизнеса. Нищо кой знае какво не е станало, че да изпадате в паника, за своите фаворитки в Пайнер. Аз само ви подсказах, че Оцко лесно може да вземе половината каталог на Пайнер с една оферта примерно, като договорите на Камелия и Глория с Пайнер от 25% за него и 75% за изпълнителите. Само трябва да си качи телевизията при повечко кабелни оператори, за да имат достъп до по-голяма аудитория артистите, които ще върти и да имат интерес от партньорство с Оцко ТВ.

 

И още нещо. По-горе ви подсказах, че днес не е толкова трудно, да се създаде музикална компания, за разлика от преди 20 години. Щом Графа и Криско имат такива и продуцират имена, като Михаела Филева и Гери-Никол, значи не е мисия невъзможна, както се опитват от Пайнер да го изкарат. Да забелязвате, че и Миро е ортак с Оцко? Тръгнаха от обща песен за Миро, минаха през лансиране на протеже на Миро (Зоя Мутишева) и най-логичното е да продължат да работят заедно. Щом Касъмовите могат да бачкат сносно, само с Тони Стораро и Алисия, като въртят напусналите Пайнери и цяла бивша Югославия, какъв е проблема и Оцко да го прави?

 

п.п. Нали знаете, защо му излезе прякорът Пайнер на Митака?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама плю по Оцко ,а сега до него опря.Баси боклука лицемерен.Заслужава си забвението!

 

Тя просто не харесва еднаквите му неща, това значи ли, че не трябва да работи с него, ако ѝ предложи песен, различна от шаблонните, те всъщност още преди години са имали работа заедно, но в крайна сметка песента е излязла с друг изпълнител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Песните, които в момента прави са на ниво, но ако трябва да съм честен, след като напусна Пайнер, те започнаха даа правят даже още по-добри хитове :ae:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните, които в момента прави са на ниво, но ако трябва да съм честен, след като напусна Пайнер, те започнаха даа правят даже още по-добри хитове :ae:

И аз смятам така. Зверски са. Разчупиха малко статуквото и стериотипа. А и започнха да правят доста музикантски неща и балади!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз смятам така. Зверски са. Разчупиха малко статуквото и стериотипа. А и започнха да правят доста музикантски неща и балади!

 

Разчупили са друг път. Редят провал след провал и факта, че Азис с "Хабиби" опря, до реанимация на стар вечен хит, като "Черно море", на Тошко Колев от 80-те е доказателство в тази посока. Троленето по линия на олизване, на оная работа на Пайнер от разни люде тук само, заради омраза към Кама не значи, че хора с 10-годишен опит въ форумите трябва да паднат до там, да дирят коментар в подобна посока от навобранци, за да си уталожат мъката, от провалите на Деса напоследък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оцко така се заби, че от хитмейкър в Пайнер, сега стана евтин аранжор за всички кандидат-чалгарчета из форуми и фейсбук. А от както се оттегли гаджето на Даяна, всичко пропадна. Само едно не мога да разбера как преди години направи хитове като "Да си плащал", "Режим неприлична", "Дай ми", а сега не може да направи нищо по-различно от тотална боза, която едва ли някой би пуснал.

 

И на човека от Видин ПАК ще напомня, че той плю по Оцко най-много от всичко живо тук. Всичко беше "тупс-тупс за 2 месеца" :shit: И съм убеден на 99%, че Кама е клекнала на Оцко и е поръчала песен и точно заради това Фоксата се чуди как да замаже това, че всички се смеят на Македончето, до къде го докара.. :whistling:

 

Предпоолагам, че до няколко месеца ще закрие и телевизията, която така и не стартира другаде освен в Монтана. А най-много до година и цялата компания няма да я има. Точно както стана с Китаеца и Токича.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По отношение на Оцко - ще си прави песнички някоя друга година. Токича и Китаеца издържаха 2-3-4 години. Разликата е, че Оцко продължава да е интересен като саунд. Токича вече се беше изтъркал и правеше предимно поп музика извън ПАйнер. Китаецът беше най-зле щото не беше композитор и трябваше да налива пари дето ги няма.

 

Така или иначе, Оцко си развива YT канал и може да си прави проекти. ЗА сега не е конкурентен, песните му не влизат в Топ 50 на най-гледаните с изключение на 1-2 На Крум и Джорджано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А иначе въобще не знам защо си мислиш, че като 3 години дрънкаше за трафици, днес някой ще ти се върже, че това е бог знае какъв критерий. Особено смехотворно звучиш на фона на хилядите "пайнерски" провали по концерти, с песни имащи стотици хиляди милиони и милиарди, като цифрички под клипа. И още нещо, което ти е пред очите, но забравяш да коментираш. Оцко опитва да създава нови звезди, да дава шанс на младежи. А това е нещото, което Пайнер, в които си влюбен до уши след 14.11.2014 година не правят и като гледам нямат намерение да правят. На пазара няма нищо, а те дори не опитват като Оцко нещо да размърдат. Само ви облъчват с трафици и глупави новини по Планета, за чутовни някакви "пайнерски" успехи, които никой, никъде не е видял и чул.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тъй като аз винаги се съобразявам с темата: Харесвам това, че Оцко залага на нови имена. Напомня ми годините, когато излизаха Сиси, Нина и други. Жалко, че те бързо изпаднаха от борда. Хубавото е, че поне един от всички прави нещо за раздвижването на чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...