Jump to content



10-те най-влиятелни попфолк изпълнители за 2015-а


Препоръчани коментари

"10-те най" за четвърта поредна година отчитат нивото на влиянието сред попфолк изпълнителите. След като през 2012 г. Преслава зае първото място в класацията, а през 2013 и 2014 то беше за Галена, тази година двете изпълнителки си поделят върха. Те доказаха своята класа, превземайки първите места в класациите както със самостоятелните си проекти, така и с дуетното си парче "Живей".

 

Второто място отново е поделено, заемат го Галин и Фики. Битката за "Певец на годината" определено ще е интересна. Деси Слава, която се завърна в "Пайнер" в началото на година, завършва челната тройка.

В петицата се включват също Анелия и Джена. Голямата изненада в десетката за 2015 г. е Яница, която с поредица от разбиващи хитове, застава на номер 10.

Ето и пълен списък с 10-те най-влиятелни попфолк изпълнители на 2015 година:

8432323T.jpg

1. Галена/Преслава

2. Галин/Фики

3. Деси Слава

4. Анелия

5. Джена

6. Константин

7. Емилия

8. Андреа

9. Мария

10. Яница

Тази подредба е според интернет изданието 10te.bg.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Някой ще ми обясни ли какво значи влиятелен изпълнител?

 

 

Миналата година Мария Илиева се хвалеше с такова звание сега и чалгарките ли ги подкара манията за измислени титли..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствено с това, че Десислава е в топ 3 не съм съгласен. Това, че Андреа и Мария са преди Яница също не е вярно, но горе-долу се преживява.

 

Песните на Яница тази година са по-силни от на Мария и Андреа, няма спор, за съжаление или не, но под влиятелност, не разбирам само песни. Яница не е масово популярна, знаят я само чалга феновете и то от 1 година и нещо, докато другите две, няма човек в България, който да не ги знае.

 

Някой ще ми обясни ли какво значи влиятелен изпълнител?

 

Ми за мен да си влиятелен означава, хората да ти подражават, да вземат под изключително внимание теб, мнението ти, песните ти, да имаш интерес към масовата публика и да "тежиш".

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Влиятелен" означава мнението ти, продуктите ти, визията ти и песните ти да имат значение за жанра като цяло, да диктуват тенденции, да сменят или засилват течения, да може името ти да работи за определени процеси в бранша, където работиш.

 

В случая намирам Галена за най-влиятелната чалгарка, макар и да позагуби от блясъка си от 2013 насам. Нейния образ променя идеите за песни, видеоклипове, визия, модната й марка също май има някакво значение при дрехите.

Преслава е по-скоро "най-популярна" или "най-обичана".

 

Фики и Галин са микс от популярност, хитове, визия и бутане плюс щипка скандали и подигравки.

 

Деси Слава за никой не е фактор, Анелия също. Те двете наедно с Емилия следват тенденциите, не ги създават.

 

 

И все пак "влиятелен" за поп-фолк певица е нелепо. Влиятелна е Ангела Меркел, от решенията й зависи съдбата на стотици милиони.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам с какво едни Десислава и Яница са по-повлиятелни от Луна, за която говори цяла България (да не се бърка с Чалгария)

 

Смятам, че Мария и Андреа трябва да са по-напред в класацията, понеже са по-разпознаваеми марки, дори когато става въпрос за бездарност, алчност, завист или тъпотия. Просто са по-показателни за бранша и феновете му. Другите не мисля, че са особено значими, а за масовата публика даже са непознати.

 

Съгласен съм с първото място на Галена.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да коментирам тъпи изцепки. Изпитвам удоволствие от дразнението на някои от позициите на ДесиСлава. Когато имаш най-силната песен в бранша за годината, па макар и в дует, в топ 3 си по лайкове във всички соц. мрежи, публикациите ти събират по над 10 000 лайка, клиповете по над 1 млн и т.н. то мисля, че си заслужаваш позицията. Завистта няма почивен ден

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да коментирам тъпи изцепки. Изпитвам удоволствие от дразнението на някои от позициите на ДесиСлава. Когато имаш най-силната песен в бранша за годината, па макар и в дует, в топ 3 си по лайкове във всички соц. мрежи, публикациите ти събират по над 10 000 лайка, клиповете по над 1 млн и т.н. то мисля, че си заслужаваш позицията. Завистта няма почивен ден

Каква завист? Какъв топ 3? Слез на земята, моля те .. :mf_surrender:

Фики, Галин, Галена, Преслава, Анелия, Джена и Константин категорично са над Десислава - в най-добрия случай може на 7-мо или 8-мо място да се класира след тях и то пак с уговорки, понеже Емилия и Яница имат не по-слаба година.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да коментирам тъпи изцепки. Изпитвам удоволствие от дразнението на някои от позициите на ДесиСлава. Когато имаш най-силната песен в бранша за годината, па макар и в дует, в топ 3 си по лайкове във всички соц. мрежи, публикациите ти събират по над 10 000 лайка, клиповете по над 1 млн и т.н. то мисля, че си заслужаваш позицията. Завистта няма почивен ден

Какви 10 000 лайка, Деси Слава толкова не е събирала сигурно :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква завист? Какъв топ 3? Слез на земята, моля те .. :mf_surrender:

Фики, Галин, Галена, Преслава, Анелия, Джена и Константин категорично са над Десислава - в най-добрия случай може на 7-мо или 8-мо място да се класира след тях и то пак с уговорки, понеже Емилия и Яница имат не по-слаба година.

Абе пишлеме, не ме цитирай и не ми обяснявай какво трябва да мисля. След Преславам по лайкове във фб е именно ДесиСлава. Това има по голямо значение за влиятелна личност от проектите ти през годината. ДесиСлава е най-предпочитания образ от жанра за всички национални телевизии и това последните 10 годибни го доказват.

 

Усещам, че се страхуваш, че Преслито дето си направи хита по образец на Не го прави и дори псевдонима на гърба ма Деси Слава ще бъде детронирана за пореден път. След като Галена я унижава от 4 години, Теди Алиександрова има поне 5 клипа преди най-гледания на Преса, Анелия и Джена също я убиват с хитове последните години, не ти се иска да падне с още една позиция надолу.

 

 

Свиквайте ;)

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви 10 000 лайка, Деси Слава толкова не е събирала сигурно :mf_surrender:

Ако ти дам линкове към 3 публикации с над 9000 лайка ще си смениш ли никнейма на Думатами=0 ? В противен случай няма да си правя труда

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе пишлеме, не ме цитирай и не ми обяснявай какво трябва да мисля. След Преславам по лайкове във фб е именно ДесиСлава. Това има по голямо значение за влиятелна личност от проектите ти през годината. ДесиСлава е най-предпочитания образ от жанра за всички национални телевизии и това последните 10 годибни го доказват.

 

Усещам, че се страхуваш, че Преслито дето си направи хита по образец на Не го прави и дори псевдонима на гърба ма Деси Слава ще бъде детронирана за пореден път. След като Галена я унижава от 4 години, Теди Алиександрова има поне 5 клипа преди най-гледания на Преса, Анелия и Джена също я убиват с хитове последните години, не ти се иска да падне с още една позиция надолу.

Свиквайте ;)

Предпочитана, ама за Преслава се събраха 10 000 лайка за 1 минута. Преслава направи хит, какъвто Деси Слава не е виждала от години.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Предпочитана, ама за Преслава се събраха 10 000 лайка за 1 минута. Преслава направи хит, какъвто Деси Слава не е виждала от години.

Всъщност аз не претендирам , че Деса е повече от Преса и Галена в очите на масата. Не съм оспорил 10 000 лайка на Преса. На тебе не отказвам е по-ниска летва от В твоите очи и това е ясно за всички. Моето зайче не е песен с която ДесиСлава да се гордее, но всички копито ходят по дискотеките знаят, че се пускаше повече от година и половина. Когато НА тебе не отказвам звучи за таккъв период, тогава се изказявай така гръмно. Добре знаем, че песните на Преслава звучат по 3 месеца макс

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност аз не претендирам , че Деса е повече от Преса и Галена в очите на масата. Не съм оспорил 10 000 лайка на Преса. На тебе не отказвам е по-ниска летва от В твоите очи и това е ясно за всички. Моето зайче не е песен с която ДесиСлава да се гордее, но всички копито ходят по дискотеките знаят, че се пускаше повече от година и половина. Когато НА тебе не отказвам звучи за таккъв период, тогава се изказявай така гръмно. Добре знаем, че песните на Преслава звучат по 3 месеца макс
Моето слабо място още се пуска, а е на година и нещо :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Точно от "Не го прави" си е направила сметката за следващата си песен Преслава, нищо, че говореше, че я има още пролетта, малко след излизането на "Не го прави", която пък се появи месеци след "Моето слабо място" и "Нашето любов е".

 

Иначе силно почна Деса, няма спор, е, присмяха ѝ се на тоалета на наградите, ама супер проект самостоятелен, въпреки че не стана голям хит, и дуетният голям бум. Втората половина на годината обаче засега е влиятелна само в Go grill и Сръбската скара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Точно от "Не го прави" си е направила сметката за следващата си песен Преслава, нищо, че говореше, че я има още пролетта, малко след излизането на "Не го прави", която пък се появи месеци след "Моето слабо място" и "Нашето любов е".

 

Иначе силно почна Деса, няма спор, е, присмяха ѝ се на тоалета на наградите, ама супер проект самостоятелен, въпреки че не стана голям хит, и дуетният голям бум. Втората половина на годината обаче засега е влиятелна само в Go grill и Сръбската скара.

Заместители нямам ще промени мнението на много от вас ;)

Като цяло обективно си описал ситуацията около нея.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте, не се впрягайте на този мошеник Славчо. Той рядко влиза и е напълно скаран с реалната ситуация в чалгата. По принцип е самовлюбен дърдорко, но обикновено нищо съществено не казва. Така си е от 10 години. Отглеждам си го от 17 годишен тук и видно няма напредък. Защото, ако малко бе попрочел последните теми щеше да схване, че Деса е просто беквокалистка, за която нейните тролове тук тактично пропускат да споменат, че в песните, в които тя участва, нейната персона далеч не е водещият изпълнител. И понеже това е така, селско тарикатче като нея не случайно се е залепила за водещите изпълнители в Пайнер само и единствено заради настояването на Митко Пайнера, чрез колаборации с тях да и съживят някак умрялата кариера. Забележете, че нищо като самостоятелни изяви не се коментира или оценява. Реди сеир след сеир с този писнал вече на всички Зарко, а както не може да се продаде на медиите с него започва да си съчинява небивалици. Не случайно нищо няма да видим от клубната и кариера - там е пълен ташак. Общо взето се е наредила на опашка за колаборации и с тях мисли да кара и занапред. Щото сама не може, тя и затова е в Пайнер....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-правилното мнение от темата е на OstapBender. Наистина влиятелен не означава само да имаш хитове.

 

Деса е изключено дори да е в класацията, па дори една Алисия е по-влиятелна, Емануела, Азис също. Да не говорим за останалите в класацията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според доста хора в Рамания годината на Десислава е неуспешна само защото тя няма самостоятелен хит. Но кой е казал, че само хитовете определят кой е влиятелен и кой не, кой е достоен за Певица на годината и кой не? Всъщност то точно това прецаква жанра в последните години- всички изпълнители се надпреварват кой ще има повече комерс хитове по чалготеките, а покрай това пада и нивото на поп-фолка. Резултатът е изпълнители като Яница и Теди Александрова, на които до скоро всички тук се присмивахте, да се водят лидерки и императрици.

Цяла година по инерция водите Преслава в ТОП-а, но в интерес на истината тя се върна в него чак покрай Биг Брадър и "На тебе не отказвам". За сметка на това, Деса цяла година пуска интересни, различни проекти, които са силно одобрявани (освен "Започваме на чисто") и доста гледани и слушани. С качествена продукция си заслужи да е главен претендент за категориите Клип и Дует. Спомогна песните на Коцето да са такива хитове. Хич не е толкова зле, колкото ви се иска... Мястото й в класацията е заслужено, може би единствено Анелия и Емилия са й конкурентки за него. А и не е като да са я сложили на първо място, че да сте толкова недоволни...

 

Втората половина на годината обаче засега е влиятелна само в Go grill и Сръбската скара.

:1000 (29):

 

Ох, не знам за какво й беше да слага тия наденици в клипа, според мен щеше да е много по-добър и по-одобрен без тях...

 

По темата- класацията е доста обективна като цяло. Но ми липсват някои имена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кои са на Ема и Азис хитовете за 2015.

ДЕСА СЕ ЗАВЪРНА В ТОПА ЗА УЖАС НА ФЕНЧЕТАТА НА БЕЗДАРНИТЕ КУРВИ :3fdb8960598fa63e:

"Ето ме" смазва всички бози на Деса! Истински хит. а за "Питбул" да не говорим. Пък и тва не е класация за хитове, а за ВЛИЯТЕЛЕН човек..такъв на който хората подражават, прехласват се по него, ходят на участията му с кеф, чакат с нетърпение песните му и т.н Деса не е такава. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...