Jump to content



10-те най-влиятелни попфолк изпълнители за 2015-а


Препоръчани коментари

  • Отговори 51
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Голям хит, каквито имаше едно време, няма. Целият жанр е изпаднал в несъстоятелност и е изгубил всякаква влиятелност. Няколко изпълнители имат работа, участия все още, но и там нещата са на доизживяване. Влиятелност някаква в жанра и извън него в музиката в БГ може да има единствено онази, която напълни зала 1 на НДК на 30.09. Всички други работят на парче и да хванат сезона и диско аудиторията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе пишлеме, не ме цитирай и не ми обяснявай какво трябва да мисля. След Преславам по лайкове във фб е именно ДесиСлава. Това има по голямо значение за влиятелна личност от проектите ти през годината. ДесиСлава е най-предпочитания образ от жанра за всички национални телевизии и това последните 10 годибни го доказват.

 

Усещам, че се страхуваш, че Преслито дето си направи хита по образец на Не го прави и дори псевдонима на гърба ма Деси Слава ще бъде детронирана за пореден път. След като Галена я унижава от 4 години, Теди Алиександрова има поне 5 клипа преди най-гледания на Преса, Анелия и Джена също я убиват с хитове последните години, не ти се иска да падне с още една позиция надолу.

Свиквайте ;)

А не направи ли именно Деса "Не го прави" по схемата на най-големият.самостоятелен хит за.2014-та."Моето слабо място"? Теда има точно 3 клипа с повече гледания от МСМ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кои са на Ема и Азис хитовете за 2015.А на ася колбасарката????

ДЕСА СЕ ЗАВЪРНА В ТОПА ЗА УЖАС НА ФЕНЧЕТАТА НА БЕЗДАРНИТЕ КУРВИ :3fdb8960598fa63e:

Ася ",Колбасарката".има 3 песни тази година, две от който са тотални хитове, така че...

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ето ме" смазва всички бози на Деса! Истински хит. а за "Питбул" да не говорим. Пък и тва не е класация за хитове, а за ВЛИЯТЕЛЕН човек..такъв на който хората подражават, прехласват се по него, ходят на участията му с кеф, чакат с нетърпение песните му и т.н Деса не е такава. :D

В твоите очи е най-големия хит на годината. Той е толкова на Галена, колкото и на ДесиСлава, не напразно е най големия хит и на Галена от всичко, което е пуснала до сега. Никой не го интересува дали е дует. Единствно злобарите се хващате за това, а после аргумента са ви други дуети. Лицемери. Питбул е дует. Питбул и Ето ме заедно не могат да догонят милионите и популярността на В твоите очи, защото са леки комерсиални песнички, които не остават във времето. Стига сте бутали елементарни песнички.

 

Влиятелен е изпълнител от който другите се учат. През 2015г. изпълнители като Галена, Галин, Преслава, Янева и др в интервюта казаха откого са се учили -от ДесиСлава. Те я оценяват, а само тук според 5 злобара все нещо не заслужавала... Вече цяла година ви унижава и смазва прогнозите ви на пух и прах. Дерзайте

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ася ",Колбасарката".има 3 песни тази година, две от който са тотални хитове, така че...

Хм кои освен с Коцьо😮

Ася може ли да пее ,за да я влиятелна??

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десовите нещо са се объркали в тази тема. Алооооооооооо, не става въпрос за Камелия, а за чалгата. Оправете плюенето и смехотворното въздигане на Фатме. :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че кой и споменал Камелия.хахах

Използвана е думата бездарни.Явно сам знаеш кои са те ;)

Като каза Кама,що я няма в класацията ? Аааа верно тя залезе отдавна хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия я няма в тази класация анонимний, защото тя е ведомствена на Пайнер. Същият вестник преди седмица плюеше по поръчка именно Камелия и затова на предните страници в тази тема питах от същият ли идва това инфо. Оказа се точно така - предвидимо. Няма с какво да се похвалят и просто си бутат стоката в измислени класацийки, за да ги има на картата в медиите, където отсъстват от години и са само за ташак, когато се сетят за тях. Следобяд ще ви кача голяма статия от в."Галерия", който за радост не е на Пеевски и вътре има смущаващи факти, за чалгарската безпомощност. Естествено, за индивиди като Слави и анонимката Лукас, които не схванаха формулировката на словосъчетанието "влиятелна личност" е кауза пердута, да им се обяснява какво всъщност трябва да е значението на подобен тип класация. Същите въобще не зацепиха, защо споменах списание "TIME", какво е то, къде, защо и откога се издава. Няма смисъл на подобни чалгаризирани типове и като мислене да се обяснява, какво е влиятелност на популярна личност и защо американците всяка година го правят в политиката, в бизнеса, в банковото дело и в шоубизнеса.

 

За същите ще спомена, че Камелия бе тази, която показа на цяла България, как всъщност функционира чалгарският бизнес и как той е превърнат в средновековна крепостна структура от един алчен популист. Всички медии и цялото обществено мнение, което се интересува от чалга подозираше това, но чак през 2015 година в детайли разбра какъв простак е на челото, на чалгата като управленец. След като Камелия направи устремна атака срещу този паразит, дори политиците се осмелиха да го поомачкат и да му сложат рамки, от които да не може да излиза. Именно канонадата от Кама по "димитровградската" крепост отвори пробойни, след които Пайнер не можеха да спрат нахлуването на хейтъри от всякакъв вид. А това, дори за страхлив политик като Бойко Борисов бе моментален сигнал, че трябва да оперира националните институти в културата, от присъствието на чалга в тях.

 

Затова бе възможно да се изхвърли чалгата от най-голямата благотворителна кампания "Българската Коледа". Затова бе възможно да се ограничи връзката на чалгата с политиката. Затова решението, да не се допусне ОП "Конкурентоспособност", да финансира чалгата вече се одобрява от масовият избирател в България. Затова чалгата не стъпи в "античният" театър в Пловдив. Затова в момента медиите се държат така, все едно концерт на Пайнер в "Армеец арена" не съществува, а чалгата е обект на масов хейт и присмех на хората. Въобще, този бизнес му бе разбита мутрата пролетта с няколко крошета от Камелия и сега всеки селяк има кураж, да се пробва и той със същото. Е това е да си влиятелен, а не да си плащаш по 300$ за милионче, че да си създаваш изкуствен имидж, който полегнали медии да тълкуват като влиятелност.

 

Между другото, най-смешното в тази класация не е мястото на Деса, а това, че наистина влиятелните Фики и Галин, са след Преса и Галена, което е смехотворно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хм кои освен с Коцьо😮

Ася може ли да пее ,за да я влиятелна??

"Не си ти" е по-голям хит от "В твоите очи", "Не давам да си чужда" е по-голям хит от "Не го прави" и "Моят рай" е по-голям хит от "Започваме на чисто", така че тихо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не си ти" е по-голям хит от "В твоите очи", "Не давам да си чужда" е по-голям хит от "Не го прави" и "Моят рай" е по-голям хит от "Започваме на чисто", така че тихо.

 

1000%20(29).gif

коя пък е тая песен не давам да си чужда хахахахаахахха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама вие сериозно ли? Лелеле, ебахти досадните създания. Айде спрете се вече. Разбира се, че "Не си ти" е по-голям хит, хиляда пъти по-голям. Излагате се страшно много и вече нито е смешно, направо е жалко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама вие сериозно ли? Лелеле, ебахти досадните създания. Айде спрете се вече. Разбира се, че "Не си ти" е по-голям хит, хиляда пъти по-голям. Излагате се страшно много и вече нито е смешно, направо е жалко.

:mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"В твоите очи" е на светлинни години по хитовост от "Не си ти", която е в топ 3 за тази година, заедно с "Бум" и "Пантера".

 

Пълни глупости, за съжаление. Изтрещехте покрай тия измислени класацийки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам чувство че вие не сте добре, наистина. Как "В твоите очи" ще е по-голям хит, тва е абсурдно. "Не си ти" вече една година всички я споделят, в дискотека звучи по толкова пъти, има толкова милиони, споделяния и харесвания, просто е такъв мегахит, че няма песен тая година която може да я мине, освен "Бум".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълни глупости, за съжаление. Изтрещехте покрай тия измислени класацийки.

Е кои според теб са в топ 3, ако не "Бум", "Пантера" и "Не си ти"? Или си ме разбрал грешно? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам чувство че вие не сте добре, наистина. Как "В твоите очи" ще е по-голям хит, тва е абсурдно. "Не си ти" вече една година всички я споделят, в дискотека звучи по толкова пъти, има толкова милиони, споделяния и харесвания, просто е такъв мегахит, че няма песен тая година която може да я мине, освен "Бум".

+1. Много е глупаво, че някои я причисляват към 2014, при положение, че я пуснаха на 30 декември и буквално е била хит само през тази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е кои според теб са в топ 3, ако не "Бум", "Пантера" и "Не си ти"? Или си ме разбрал грешно? :1000 (29):

Абсолютно е така. От тях само "Бум" ми се клати, но да кажем, че може би тя или "генерал". Но останалите две "Пантера" и "Не си ти" са бетон откъм хитовете на тази година. Няма кой да ги мине.

 

Иначе по темата, за мен термина влияние може да има няколко значение. От така изброените само Галена ми изглежда донякъде на мястото си. Веднага ще се аргументирам защо, тя се приема за модна икона, по този начин донякъде влияе на масата. За съжаление нейните дрехи са много скъпи и това замъглява светлината на нейното влияние, ако мога да се изразя така. От друга страна като лидер откъм песни и клипове в момента, също може да се каже, че има влияние, защото всички я имитират и следват нейният модел на клипове. Повечето разбира се нямат нейният ресурс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В твоите очи е най-големия хит на годината. Той е толкова на Галена, колкото и на ДесиСлава, не напразно е най големия хит и на Галена от всичко, което е пуснала до сега. Никой не го интересува дали е дует. Единствно злобарите се хващате за това, а после аргумента са ви други дуети. Лицемери. Питбул е дует. Питбул и Ето ме заедно не могат да догонят милионите и популярността на В твоите очи, защото са леки комерсиални песнички, които не остават във времето. Стига сте бутали елементарни песнички.

 

Влиятелен е изпълнител от който другите се учат. През 2015г. изпълнители като Галена, Галин, Преслава, Янева и др в интервюта казаха откого са се учили -от ДесиСлава. Те я оценяват, а само тук според 5 злобара все нещо не заслужавала... Вече цяла година ви унижава и смазва прогнозите ви на пух и прах. Дерзайте

 

Айде малко да се успокоим. "В твоите очи" има да гони и "Не си ти", и "Пантера", и "Бум".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно обективна!

Трите големи за тая година са: Преса, Галена и Деси Слава!

 

Бих добавил Фики и Галин сред малките..

 

"Твоите очи" си остана най-големият хит за годината, заедно с БУМ.Очаквах други хитове, но сме ноември почти, а такива няма!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Твоите очи" си остана най-големият хит за годината, заедно с БУМ.Очаквах други хитове, но сме ноември почти, а такива няма!

Да не забравяме "Свали ме като дреха и ме мачкай" - има шансове за Песен на годината :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си ти е гигантски хит - песен след която излязоха 5 копия , правени по формулата на Не си ти . Аз като човек симпатизиращ на Галена , смело мога да заявя че тя тая година няма такъв тотален хит . А Пантера е много по-голям хит от В твоите очи , която след лятото много отшумя , просто не я пускат ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...