Jump to content



Online: Камелия - Дай го двойно


Препоръчани коментари

Нима?

 

Затова ли като се качи клипа й в тубата и НетИнфо го блокират? :1000 (29):

 

Ех, Фоксич... Надявах се, че ще се промениш, ама си все същият дърдорко... нагъл докрай.

 

Нима не видиш бокса какво публикуват на стената си? А и какво има да се чудим за отношенията им? Кама си е кадър на Нова ТВ. Сайта е техен, взаимоотношенията им са логични, всичко е верифицирано при нея там с тях и готово. В крайна сметка що да не си правят реклама на сайта с нейн нов продукт? Че тя е супер звезда в България. Може да им е много мъчно на много хора тук, но това е факт с Пайнер или без Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 132
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ох Фокси, наистина съжалявам, че си помислих, че си опитал да бъдеш обективен...вярно, че това нещо не ти е познато.

 

 

СПри да спориш, че тая година те обстреляха отвсякъде с аргументи и тоя провал е поредното доказателство.Като ти видях коментарите за ПРеслава и Богданов видях колко разбираш от шоубизнес и реклама... :mf_surrender: Та то е повече от очевидно, как Камелия плаща за реклама при тия и въпреки това пак нищо не постига...С пари не става...трябва и малко акъл..;)

 

По-добре се откажи, че наистина изглеждаш нелепо от страни..Тая година направо съсипа твоите 10 по форумите..резил след резил..Как влизаш изобщо, не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нима не видиш бокса какво публикуват на стената си? А и какво има да се чудим за отношенията им? Кама си е кадър на Нова ТВ. Сайта е техен, взаимоотношенията им са логични, всичко е верифицирано при нея там с тях и готово. В крайна сметка що да не си правят реклама на сайта с нейн нов продукт? Че тя е супер звезда в България. Може да им е много мъчно на много хора тук, но това е факт с Пайнер или без Пайнер.

 

Защото се плаща, независимо дали си Лили Иванова или баба Тонка.

 

Кое е факт без Пайнер? Дали щеше да плаща на Митьо или ВБОКС е все тая. С разликата, че Пайнер има къде по-работеща система.

 

Нейна работа де.

 

По мой вкус тая песен е по-добре от предната, особено като мелодия. Текстът и изпяването са провал, а клипът е много зле за Кама. Защо толкова се обръща внимание на видеото? Защото тя самата научи публиката да очаква от нея яки клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох Фокси, наистина съжалявам, че си помислих, че си опитал да бъдеш обективен...вярно, че това нещо не ти е познато.

СПри да спориш, че тая година те обстреляха отвсякъде с аргументи и тоя провал е поредното доказателство.Като ти видях коментарите за ПРеслава и Богданов видях колко разбираш от шоубизнес и реклама... :mf_surrender: Та то е повече от очевидно, как Камелия плаща за реклама при тия и въпреки това пак нищо не постига...С пари не става...трябва и малко акъл..;)

 

По-добре се откажи, че наистина изглеждаш нелепо от страни..Тая година направо съсипа твоите 10 по форумите..резил след резил..Как влизаш изобщо, не знам.

 

Всъщност изглеждам си повече от нормално, но твоята необяснима злоба не може да осъзнае това. Аз твърдя, че песента не струва, а клипа съвсем и това е така. Но пък държа да се знае, че като покажа линк към стената на V BOX 7 и там има реклама на песента на Камелия, колкото и тъпа да е тя, от сайта си правят реклама с нея, а не тя с тях. Да се знае де, че такива като теб загряват бавно като български реотан. Защо го правят не знам, а само предположих, че е защото Камелия е супер звезда за нашите географски ширини и всеки който иде на нейни участия и погледне за 5 минутки фейса и се убеждава в това. За теб не знам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност изглеждам си повече от нормално, но твоята необяснима злоба не може да осъзнае това. Аз твърдя, че песента не струва, а клипа съвсем и това е така. Но пък държа да се знае, че като покажа линк към стената на V BOX 7 и там има реклама на песента на Камелия, колкото и тъпа да е тя, от сайта си правят реклама с нея, а не тя с тях. Да се знае де, че такива като теб загряват бавно като български реотан. Защо го правят не знам, а само предположих, че е защото Камелия е супер звезда за нашите географски ширини и всеки който иде на нейни участия и погледне за 5 минутки фейса и се убеждава в това. За теб не знам...

 

ОК, браво!!! Ама сериозно ли е , да напишеш, че съсипала не знам си кой с гледания... :mf_surrender: Че това е повече от нелепо, нали не мислиш, че някой харесва и слуша това...Много добре знаеш, че е там, защото е платено да бъде там. Като минат дните са които е платила, песента изчезва и от вибокс..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо не ми го побира главата как най-големият български сайт за видеосподеляне може да се рекламира с тая тъпа песен, но е факт. Между другото, прови го и с Преслава щото е в Бръдъра, а аз не виждам да е с различен трафик от Кама, дори напротив. Значи Кама добре си е постлала при тях. Може пък Нова Тв да са прехварлили някой от бившият и екип в "Голямата уста" да го поддържа. Значи по-добре да изчака да вземат тубата и тогава да прави нещо там. Няма смисъл да бърза, зор няма. Тя не е в Пайнер за да си подрежда графика на карпиерата и живота според финансовите нужди и прищевки на пенсионерът от Димитровград.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо не ми го побира главата как най-големият български сайт за видеосподеляне може да се рекламира с тая тъпа песен, но е факт. Между другото, прови го и с Преслава щото е в Бръдъра, а аз не виждам да е с различен трафик от Кама, дори напротив. Значи Кама добре си е постлала при тях. Може пък Нова Тв да са прехварлили някой от бившият и екип в "Голямата уста" да го поддържа. Значи по-добре да изчака да вземат тубата и тогава да прави нещо там. Няма смисъл да бърза, зор няма. Тя не е в Пайнер за да си подрежда графика на карпиерата и живота според финансовите нужди и прищевки на пенсионерът от Димитровград.

 

Да, точно така ще да е. Понеже била водеща и пожизнено й правят реклама... това е най-тъпото нещо, което съм чувал. Няма такъв филм като безплатна баница.

 

Според мен нищо повече няма да правят по канала й, защото очевидно, че той се управлява или най-малко е собственост на НетИнфо. :1000 (19):

 

Една от клаузите на договорите на НетИнфо е премиерата да бъде при тях и най-малко след 24ч да се качва даденото съдържание в други видео сайтове като тубата. Като гледам, това важи и за Кама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо се хейти парчето по инерция :mf_surrender:

Брутален аранжимент има, Камелия е импровизирала като изпълнение.Разбирам да сипете по клипа, но парчето не заслужава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След Неповторим това е една вкисната боза. Пуснах я веднъж, насилих се втори път, но трети няма да има.

 

 

 

 

Какви автоголове бре? Цял сайт си прави реклама с тъпа песен на Кама, която унищожава бозата на Преслава с трафик там.... :hahaha:

LOL

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продължава да е на 1во място за поп фолк в Бокса "Дай го двойно" без да е препоръчано и рекламирано в началната страница вече! Как ще коментирате това, завистливци? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продължава да е на 1во място за поп фолк в Бокса "Дай го двойно" без да е препоръчано и рекламирано в началната страница вече! Как ще коментирате това, завистливци? :Vishenka_05:

Класацията на бокса някой да я бръсне за слива?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Класацията на бокса някой да я бръсне за слива?!

 

А теб някой да те бръсне за джанка?

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: нали плаща за да е 1.

 

И вашите плащат за гледания в Тубата, но не сме ги убили с камъни... все още! :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия ми е една от любимите певици, но тази песен просто не става. Изпяването ми е много... "сухо" и просто не ме грабна така както "Неповторим"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странна ми е, но не е лоша. Определено обаче не е хитът, който някои ще го изкарат пак.

 

Чети дискусията и не разчитай на клишета. Тази песен си я харесва само Цветин и популацията у V BOX 7.

 

 

Предпочитам "Щипни ме" .. :/

 

Всеки би предпочел "Щипни ме". Два дена опитвам да видя какво ми харесва в "Дай го двойно" и не става дори да стане тройно или четворно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чети дискусията и не разчитай на клишета. Тази песен си я харесва само Цветин и популацията у V BOX 7.

 

Харесва се?!

Това, че има 50 хилки изобщо не означава, че се харесва...Просто хората искат да я чуят, после ще залезе по-бързо от "Престъпно е", която е пъти по-добра!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва се?!

Това, че има 50 хилки изобщо не означава, че се харесва...Просто хората искат да я чуят, после ще залезе по-бързо от "Престъпно е", която е пъти по-добра!

 

Бесен си от старите спомени и не си адекватен. Спри да пишеш, че ще стане по-лошо. Приятелски съвет. Казахме, че "Дай го двойно" е тъпа, не можеш да ме уязвиш по какъвто и да е начин. Схемета този път не върви. Няма да стане с хейт, а аз мога да разпердушиня Преса, за класацията във V BOX 7....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бесен си от старите спомени и не си адекватен. Спри да пишеш, че ще стане по-лошо. Приятелски съвет. Казахме, че "Дай го двойно" е тъпа, не можеш да ме уязвиш по какъвто и да е начин. Схемета този път не върви. Няма да стане с хийт, а аз мога да разпердушиня Преса, за класацията във V BOX 7....

 

Ти си неадекватен и озлобял, че Кама потъна, а Преса я смачка из корен, може ти да разпердушинеш Преса - да бе...Никой вече не ти се връзва на идиотизмите, а Камче все по-безинтересни прооекти вади и все по-скучна става, вече и вагиналното й пространство не й носи желаният интерес!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си неадекватен и озлобял, че Кама потъна, а Преса я смачка из корен, може ти да разпердушинеш Преса - да бе...Никой вече не ти се връзва на идиотизмите, а Камче все по-безинтересни прооекти вади и все по-скучна става, вече и вагиналното й пространство не й носи желаният интерес!

 

Кама е незаобиколим фактор дори с тъпа песен като "Дай го двойно", а преслините и хейтърите тук сте ми толкова лесни, че няма накъде. :1000 (29):

 

Не осирай темата заради първична злоба, че ви хванах в опит да мажете стари издънки на Преса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама е незаобиколим фактор дори с тъпа песен като "Дай го двойно", а преслините и хейтърите тук сте ми толкова лесни, че няма накъде. :1000 (29):

 

Не осирай темата заради първична злоба, че ви хванах в опит да мажете стари издънки на Преса.

 

Незаобиколимо проста е песента на Кама, дори Пресила пусна по-яка песен - "Смешно е", тя дори описва и цялата кариера на Кама! Смешно е! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...