Jump to content



Online: Камелия - Дай го двойно


Препоръчани коментари

  • Отговори 132
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

По-слаба ми идва от "Неповторим".

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добра е песента, но "Неповторим" ми се струва по-силна. Клипът не е за коментиране. :mf_surrender: Като почнат да снимат по тоя паркинг... :1000 (27): Можеше да се измисли нещо, което пак да е евтино, но по-ефектно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Финансвоите проблеми на Камс започнаха да личат в продукцията и. Много слабо видео. Дори и визията не компенсира, колкото и да е секси. Песента на първо слушане ми е тъпа, но има потенциала да зариби. По слаба е от Неповторим, която поне успя да пожъне някакви успехи.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Посредствена история - песента е пълен комерс и като музика, и като текст. За клипа обаче съм доста учуден - име като Камелия, която винаги е правила клипове на ниво, пуска нещо толкова скучно. През цялото време снимат на подземния паркинг, където са снимани още 50 клипа, до последно очаквах да се смени локацията, ама шанс .. още на първата минута писват кадрите.

 

Определено "Неповторим" е по-добра от двете. Няма как да не кажа, че изглежда страхотно за годините си, но до там.

 

И между другото - онази която е в матрицата и се била хлъзнала по течението, преди два дни ни предложи нещо по-нетипично и по-различно, за разлика от "винаги различната". Просто го отбелязвам, не се заяждам.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Финансвоите проблеми на Камс започнаха да личат в продукцията и. Много слабо видео. Дори и визията не компенсира, колкото и да е секси. Песента на първо слушане ми е тъпа, но има потенциала да зариби. По слаба е от Неповторим, която поне успя да пожъне някакви успехи.
Клипът е сниман преди Неоовторим.

 

Песента е якаа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Посредствена история - песента е пълен комерс и като музика, и като текст. За клипа обаче съм доста учуден - име като Камелия, която винаги е правила клипове на ниво, пуска нещо толкова скучно. През цялото време снимат на подземния паркинг, където са снимани още 50 клипа, до последно очаквах да се смени локацията, ама шанс .. още на първата минута писват кадрите.

 

Определено "Неповторим" е по-добра от двете. Няма как да не кажа, че изглежда страхотно за годините си, но до там.

 

И между другото - онази която е в матрицата и се била хлъзнала по течението, преди два дни ни предложи нещо по-нетипично и по-различно, за разлика от "винаги различната". Просто го отбелязвам, не се заяждам.

На този етап Камс може да мечтае за продукти тип На тебе не отказвам. Далечни блянове

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер класна е Камелия. Не й е нужен скъп клип като на курвите в Лайнер. Браво и песента е яка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

БАхти яката мелодия... обаче всичко свършва до там... Текстът е незапеваем... изключително клише. Не мога да повярвам, че толкова елементарен текст ще пусне Кама. При все, че самата тя заявява, че е различна.

Клипът, освен че евтинджос, но и не е ефектен. Че Теди Александрова има по-добри клипове.

Изпяването е леко дразнещо... и пак акцента на Кама - уи (ли) на първия куплет.

Както казах преди време, щом "Неповторим" беше първа след голямо затишие и беше слаба, оттук нататък, новите записани да ги хвърля в коша и да търси нови.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло проекта не е зле, но Камелия може и повече. "Неповторим" беше на по-високо ниво.

Песента е доста комерсиална и е възможно да стане хит.

И все пак да се радваме, че за първи път от 2011 досега виждаме цели два клипа на Камелия за една година. :D Да видим как ще се развие!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не съм икона и не искам да бъда" - Камелия (2015)

"Икона не съм в любовта" - Глория (2010)

:mf_surrender:

 

Аз не съм икона знам, но земята не е храм... - Силвия 200?

 

Не ми грабна вниманието и няма да си я пусна пак.

 

П.п. Камелия е много красива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...