Jump to content



Online: Джулия - Искам от теб


Препоръчани коментари

  • Отговори 38
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Трябваше да има едно ft. Фики, според мен. На сума ти изпълнители помогна, пък на собствената си приятелка не. :scratch: Иначе момичето е готино, изглежда добре, има специфичен глас, песента не ми харесва много, но като за първи проект си е що-годе добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ли е Жулиета, бившата на Фики? Май е точно тя, не лош псевдоним, обаче си личи кой е "учителя" по музика. Страшно грубо изпяване, дори да има талант, не ми харесва как пее в тази песен. Съмнява ме и да е българка, не, че това е от значение ако има глас, но просто звучи много неприятно в песента. Самата песен ми харесва, ако я изпълняваше някоя певица с по-нежен глас, да кажем Емилия, би ми звучала дори доста добре, за съжаление няма как да свикна с това изпяване, не и в тази нейна песен.

Клипът всъщност ми е копие на Преслава - "Как ти стои" - бял фон, опит за подобни физиономии, има нещо сходно. Ако продължава и с втора песен, се надявам да звучи по-приятно и това да е заради самата песен.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много грабва, особено самата музика, много е приятна, една такава природа все едно. :1000 (29):

Клипът е зле, трябваше да се постараят като за дебют, а момичет първо прилича на Преслава и второ има нужда малко от логопед според мен. Някои думички нещо ги сдъвква. След втория куплет тези вокали са излишни, трябваше да е музика.

Има и прекалено много auto tune.

 

П.П.: Даже е много яко парчето, прави сте за изпяването.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасна песен, много лошо изпълнение и като цяло момичето не ми хареса.

+1 Страшно тъпа и монотонна песен. Няма никаква кулминация.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Все още са гаджета.

На живо е доста по-красива, чаровна къдравелка.

Интересна песен, но гласът бие на Галена, може би не й пасва мелодията, не знам. Но готин аранжимент.

И по-зле има.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все още са гаджета.

На живо е доста по-красива, чаровна къдравелка.

Интересна песен, но гласът бие на Галена, може би не й пасва мелодията, не знам. Но готин аранжимент.

И по-зле има.

И на мен гласа й ми заприлича на този на Галена.Хубава е песента и момичето е красиво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна песен са й направили, видеото е много слабо дори за дебютант.

Не знам кой е фризьора, който се е изгаврил да я снимат с изгорялата коса :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...